• 0216 550 10 72
  • info@castistanbul.com

Manken Ajansları Başvuru

Mankenlik günümüzün popüler mesleklerinden biri haline gelmeye başlamıştır. Çeşitli alanlarda uzmanlığı olan mankenlik mesleği ajanslar vasıtası ile sektörü hareketlendirmeyi başarmıştır. Yüz mankenliği, büyük beden mankenlik, el mankeni, ayak mankeni, podyum mankeni, çocuk manken gibi daha pek çok alanda hizmet veren bu sektör ayrıca ciddi bir ekonomik kazanç kapısıdır. Manken olmak isteyen ve mankenlik mesleğini icra etmek isteyen kişiler manken ajansları başvuru formlarını doldurarak mesleki iş alanlarına yer alabiliyorlar.


MANKENLİKTE ARANAN ŞARTLAR NELERDİR? HERKES MANKEN OLABİLİR Mİ?


Mankenlik mesleğinde uzmanlık alanına göre aranan özellikler değişiklik gösterebilir. Yüz mankenleri için fiziksel yapıdan çok yüz güzelliği ve bakımı önem taşır. Veya büyük beden mankenlerde uzun bir aranır fakat beden olarak farklı ölçüler aranır. Ama genel olarak mankenlik mesleğinin ortak özelliklerinden biri uzun bir boy, doğru orantılı bir kilo ve her zaman bakımlı olmak ortak şartlardandır. Manken ajansları başvuru alırken adaylarının fiziksel ölçülerini göz önünde bulundururlar. Aynı zamanda online yapılan başvuru formları fotoğraflı olmak zorundadır. Belirtilen özelliklere sahip kişiler mankenlik başvurusu yapabilirler. Ajanslarda bulunan ekipler tarafından başvuru formları incelenerek değerlendirmeye alınır ve uygun bulunan adaylar görüşmeye davet edilir. Ajansımız manken kadrosunda çocuk manken, bebek manken, büyük beden manken, erkek ve bayan manken, yüz mankeni, el mankeni ve ayak mankeni barındırıyor. Modacıların ve organizatörlerin talep ettiği ölçülerde manken temini sağlıyoruz. Sizler de mankenlik şartlarına ve disiplinine sahipseniz ajans mankenleri kısmından başvurunuzu yapabilirsiniz.


Mankenlik hizmeti verirken en çok dikkat ettiğimiz şeylerin başında iş disiplini geliyor. Kadromuzda yer alan manken adaylarının çalışma şekilleri ve profesyonellikleri ajansımızın da başarısını doğrudan etkiliyor. Bu yüzden güvenilir ve profesyonel bir ajansla çalışmak istiyorsanız öncelikle iş disiplinine sahip olmanız gerekiyor. Manken ajansları başvuru aşamasında değerlendirme yapar fakat çalışma sürecinde bir disiplinsizlikle karşılaşırsa manken adayı ile yollarını ayırabilir. Defilelerde, katalog çekimlerinde veya ürün tanıtımlarında yer alarak mesleğinizde başarılı olmak istiyorsanız profesyonel bir mankenlik ajansıyla çalışmaya başlamalısınız. Ajans olarak pek çok başarılı projeye imza atarak kalitemizi ve saygınlığımızı korumaya devam ediyoruz.


Basvuru sartlari
OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%