• 0216 550 10 72
  • info@castistanbul.com

Cast Ajans Kayıt

Oyuncular, oyuncu olmak isteyen adaylar, oyunculuk yeteneği ve ilgisi olanlar cast ajans kayıt başvurusu yaparak sektöre sağlam bir adım atıyorlar. Ajansların çalışmış olduğu dizi, film ve reklam projeleri oyuncuların deneyim kazanması ve performanslarını sergilemeleri için fırsat yaratıyor. Cast kadrosunda milyonlarca oyuncuyu barındıran ajanslar yapım şirketlerinin ve yönetmenlerin ilk adresi oluyor. Artan dizi projeleri, başarılı film projeleri ve reklamlar için aranan oyuncular ajansların cast yelpazesinden seçilerek temin ediliyor. Bu anlamda oyuncu adayları içinde doğru bir adres niteliği taşıyan ajanslar sektörün canlanmasında ciddi bir rol oynuyor. Günümüzde yükselen görsel medya ve dizi sektörü yeni projeleri için yetenekli yeni yüzlere olduça fazla ihtiyaç gösteriyor.


CAST AJANSLARINA KAYIT OLMAK


Cast ajans kayıt aşamaları başvuru formu doldurmak ile başlıyor. Ardından asıl kayıt işlemleri için gerçekleştirilen fotoğraf çekimleri geliyor. Oyuncuların sunum dosyaları ve profilleri oluşturularak yapımcılar ile buluşmaları sağlanıyor. Yapım şirketlerinin bu sunumlar ve profillerden aradıkları oyunculara ulaşmaları kolaylaşıyor. Türkiye'de gittikçe gelişen televizyon sektörü oyuncu adaylarına da ciddi bir istihdam sağlıyor. Cast ajansları bu istihdamın sağlanması için aracı görevi görüyor. Oyuncu veya model olmak isteyen pek çok insan bulunuyor. Bir çoğunun ciddi yetenekleri bulunuyor fakat doğru değerlendiremedikleri için yanlış adımlar ile başarılı olamıyorlar. Bu nedenle doğru ajansı seçmek çok önemli hale geliyor. Doğru bir cast ajansına kayıt olan adayların şansları daha yüksek oluyor. Böylece bu işi profesyonelce yapmanın ilk adımını atmış oluyorlar. Kalitesi ile öne çıkmayı başaran ajansımıza başvuruda bulunabilmek için ajans casting kısmından formumuzu doldurabilirsiniz. Başvuru yapacağınız ajansın oyuncuları ve çalışmış olduğu projeler hakkında bilgi sahibi olmanız önemlidir. Güvenilir bir ajansa başvuruda bulunarak mesleğinize doğru giden yolda etkili bir adım atabilirsiniz.


İyi bir oyuncu olma yolunda hedeflerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız öncelikle işe iyi bir cast ajans kayıt aşamasını tamamlamanız gerekiyor. Başvurunuzu yaptıktan sonra oyunculuk eğitiminiz yoksa bu yönde eğitimler alarak kendinizi geliştirip bağlı olduğunuz ajansın yönlendireceği projelerde rol alabilirsiniz. Ajansların deneyimlerinden faydalanarak ve gösterdikleri yolda ilerleyerek oyunculuk mesleğinde yükselme şansınız olabilir. Oyunculuğun sabır gerektiren bir süreç olduğunun farkında olarak ve gelişiminize önem vererek kariyer yolunuzu aydınlatabilirsiniz. Bilinçli ve donanımlı oyuncular arasında meslekte ilerlemeniz atacağınız doğru adımlarla ilgilidir.Basvuru sartlari
OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%