• 0216 550 10 72
  • info@castistanbul.com

Dizi Film Oyunculuk Başvurusu

Artık günümüz teknolojisi ile de televizyon girmeyen ev izlenmeyen film, dizi kalmadı nerdeyse işte bu gibi durumlar da sektör yeni yüzler peşinde olmaktadır. Ünlü olabilmek için dizi film oyunculuk başvurusu yapan pek çok insan artık günümüz itibari ile mevcuttur. Ama öyle her firma güvenilir değildir. Sonuç olarak bazen televizyona çıkmak için bazı oyunculuk ajanslarına başvurmamız gerekiyor ve sahte olanlarına paramızı kaptırdıklarımıza denk geldiğimiz zaman hüznüne kapılabilmekteyiz.

Güven tek sorun

Güvenebileceğimiz firmalar artık büyük yapımlara imza atmış firmalar olmalıdır. Çünkü mesleğe yeni yüzler kazanmak için bu firmalara dizi film oyunculuk başvurusu yapmış olan kişiler. Eğer biraz şansları ve yetenekleri var ise kısa yoldan yeni hayatlarına başlangıç yapmış olabilmektedirler. Özgür bir ruh içerisin de seçebileceğiniz bu yeni sektör hangi alan da oynayabileceğinizi de size sunulan tekliflerden seçebilmektesiniz.

Eğitim önemli bir faktör

Eğer eğitimli bir oyuncu olmak isterseniz bunu eğitim ve öğretim düzeyin de belli başlı okullar vermektedir. Artık günümüz de sadece dizi film oyunculuk başvurusu yapanların yanın da eğitim almış alan kişileri seçmek daha kolay olmaktadır. Çünkü bu kişiler kendilerini geliştirmek adına birçok organizasyon da denemiş ya da kısa film adına çektikleri birçok proje de figüran olarak bile başlamışlardır. Ama okullu olarak her zaman olacak diye bir şey olmamaktadır. Çünkü çoğu oyuncu yda şuan günümüz de ki yüzler kendileri bu sektöre girerken tanıdıklarının yaptığı başvurular ya da kendi başvuruları ile bile yüksek yerlere gelmeleri görülmektedir.

Yeteneğiniz var ise bir adım öndesiniz

Sadece yeteneğiniz ile bile bu sektöre girmek bazen kolay olmaktadır. Çünkü dizi film oyunculuk başvurusu yaptığınız sırada sizden istenilen küçük bir repliği konuşmanız size avantaj olarak gelmektedir. Okullu kimselerden daha iyi olamayacağınızı düşündüren insanları hayatınıza sokmamanız veya sözlerine kulak asmamanız sizi bir adım daha öteye götürmekten başka bir şey yapmayacağından emin olabilirsiniz. Bu sektör olmaz dedirten kimleri ünlü yapmadı ki? Neden bir diğer kişi siz olmayasınız. Yeteneğiniz ve özgüveniniz yerin de ise bir yerden başlamak için hiç bir zaman geç değildir.


Basvuru sartlari
OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%