Televizyon ekranlarında sıklıkla izlediğimiz dizi, film ve reklam çekimlerinde rol alan çocuk oyuncular cast ajanslarının kadrolarından çıkmaktadır. Aileler çocuklarının oyunculuk yeteneklerini erken yaşlarda keşfederek televizyon sektöründe kariyer edinebilmeleri için çocuk cast ajansı başvuru formlarını dolduruyorlar. İstekli ve yetenekli çocuklar birçok usta oyuncuya taş çıkartır nitelikte performans sergiliyorlar. Minik yetenekler oyunculuklarıyla izleyicinin kalbini kazanırken oyunculuk mesleğinde de ciddi yol katediyorlar. Bu yolda ajansların desteği ve yardımı sayesinde bilinçli birer oyuncu adayı olarak yetişiyorlar. Her yaştan çocuk oyuncunun ajanslara başvuruda bulunması yapımcıların ve yönetmenlerin işini kolaylaştırıyor.


ÇOCUK OYUNCULARIN KARİYERİ


Çocuk oyuncuların meslekte kariyer edinmesi daha kolay oluyor. Erken yaşlarda oyunculuğa başlayarak gösterdikleri performans ile gerek deneyim gerekse tecrübe açısından daha avantajlı oluyorlar. Erken yaşlarda keşfedilen çocuklar yeteneklerini oyunculuk eğitimi ile de destekleyerek geleceğin başarılı oyuncuları arasında yer alabiliyorlar. Çocuk cast ajansı olarak bizler de minik yeteneklerimizi destekleyerek projelerimizde rol almalarına fırsat tanıyoruz. Aileler ajansımızın cast ajans çocuk linkindeki başvuru formumuzu doldurarak ajansımızın çocuk oyuncu kadrosuna ön başvuru işlemini yapmış oluyorlar. Çocuğunuzu iyi gözlemleyerek yeteneklerini ve hangi mesleğe ilgisi olduğunu fark ederek onlara çok güzel bir avantaj sağlamış oluyorsunuz. Bu yaşlar da ilgileri keşfedilen çocukların eğitimlerini o yön de destekleyerek kariyer yollarını açıyorsunuz. Sizler de çocuğunuzun oyunculuğa olan yeteneğini fark ettiyseniz ajansımıza başvuruda bulunarak çeşitli projelerde değerlendirmemize yardımcı olabilirsiniz.


Ekranların yetenekli çocuk oyuncuları için ajansımızın profesyonel ekipleri ciddi çalışmalar yapıyorlar. Ailelerin onayı ile birlikte kararlaştırılan projelerin oyuncu seçmelerinde çocukların yeteneklerini sergilemelerini sağlıyoruz. Başarılı olan çocuklar ile anlaşma sağlanarak ailesi ile birlikte çekimlere başlanıyor. Reklam çekimleri, dizi projeleri, katalog çekimleri veya film çekimleri gibi pek çok proje için aranan çocuk oyuncular çocuk cast ajansı vasıtası ile temin ediliyor. Ailelerin bu kararı verdikten sonra kayıt olacakları ajansı seçerken dikkat etmesi gereken bazı hususlar bulunuyor. Çocuk oyuncular için titiz davranan aile bireyleri işini iyi yapan ve güvenilir ajansları tercih etmeye özen gösteriyorlar. Profesyonel bir ajansla çalışmanın hem çocuk hem de aile açısından daha olumlu bir çalışma koşulu oluşturacağını unutmayın. Ajans olarak oyuncu adaylarımızın tüm süreçleri ile yakından ilgilenerek bilinçli birer oyuncu adayı olmaları için desteğimizi gösteriyoruz.