Türkiye'nin pek çok şehrinde faaliyet gösteren çok sayıda cast ajansları bulunuyor. Cast ajanslarının sayısı gün geçtikçe artış gösteriyor. Bu durumda Türkiye cast ajansları bakımından ciddi br rekabet ortamına giriyor. Ajanslar arasında kaliteli, güvenilir ve profesyonel hizmet verenlerin sayısı ise kısıtlı. Bu yüzden oyuncu, manken, fotomodel ve model olmak isteyen kişilerin çalışacakları ajansları iyi seçmeleri gerekiyor. Yeteneklerinizi, eğitiminizi ve tecrübenizi en iyi şekilde değerlendirecek bir ajansla birlikte çalışmanız kariyer hedefinize ulaşmanızda yarar sağlayacaktır.


CAST AJANSLARINA FARKLI ŞEHİRLERDEN GELEN BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ


Cast ajanslarına Türkiye'nin her yerinden yetenekli 7'den 70'e her yaştan oyuncu adayının başvuruları geliyor. Ajansların İstanbul başta olmak üzere büyük şehirlerde kurulması ve hizmet vermesi, gelişen teknoloji ile online başvuru sayesinde şehirlerde yaşayan adaylar için engel olmuyor. Bulunduğunuz şehirden internet sayesinde online olarak başvurunuzu yapabiliyorsunuz. Ajanslar yetenekli oyuncuların başvurularını şehir gözetmeksizin değerlendirmeye alıyorlar Türkiye cast ajansları bakımından oldukça zengin bir içeriğe sahip. Çocuk, genç ve yetişkin yetenekli oyuncuların ajanslara bağlı olarak çalışması televizyon ve medya sektörüne de destek sağlıyor. Ajans olarak Türkiye genelinde pek çok şehirden oyuncu, model ve manken başvurusu alıyoruz. Çalışmış olduğumuz projelerde tüm adaylarımızı yeteneklerine uygun şekilde değerlendiriyoruz. Dizi, film, reklam çekimi, katalog çekimi ve defile gibi projelerimize sunumlarını yaparak yönlendirmelerini sağlıyoruz. Ajansımızın cast kadrosuna dahil olmak için cast ajans başvuru formu kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.


Bugüne kadar çalışmış olduğumuz televizyon ve sinema projelerine yönlendirdiğimiz çok sayıda oyuncumuz bulunuyor. Kariyer planlamalarına destek olarak, hayallerindeki mesleğe adım adım ilerlemeleri için yardım ediyoruz. Doğru ve güvenilir bir ajansla yola çıkmanız alacağınız kararlarınızı ve başarınızı doğrudan etkileyecek bir unsurdur. Türkiye cast ajansları arasında güçlü bir yere sahip olarak İstanbul'da bulunan merkez ofisimizde alanında uzman büyük bir ekibe sahibiz. Ekibimizin deneyimlerinden ve tecrübelerinden yararlanarak sektöre giriş yapmak için ajansımıza sizler de başvurunuzu yapabilirsiniz. Televizyon ekranlarında izlediğiniz dizi ve reklam projelerinde yer alma şansını ajansımız vasıtası ile bulabilirsiniz.