Cast ajansları genellikle İstanbul'da yer alarak farklı şehirlerde yaşayan yetenekli oyuncu adayları için engel gibi gözükmektedir. Fakat gelişen teknoloji ile artık ajanslara ulaşmak daha kolay oldu. Biz ajans olarak daha geniş bir cast yelpazesine sahip olmak ve oyuncu adaylarına kolaylık sağlamak adına teknolojiden yararlanarak online başvurularınızı kabul etmeye başladık. Online başvuru ile oyunculuk ajansı İstanbul'da bulunan merkez ofisimize ulaşabiliyorsunuz.


OYUNCULUK BAŞVURU SÜRECİ NASIL İŞLİYOR?


Oyunculuk başvurusu Türkiye'nin her yerinden alınarak yapılabiliyor. Peki bu süreç nasıl işliyor? İnternet sitemizde bulunan başvuru formlarımızı doldurarak online olarak ön başvurunuzu yapabiliyorsunuz. Yapılan başvurular ekibimiz tarafından incelenerek uygun bulunan adaylar ile iletişime geçiliyor. Bulunduğunuz şehirdeki anlaşmalı fotoğraf stüdyolarımıza yönlendirmeniz sağlanarak profesyonel fotoğraf çekimleriniz yapılıyor. Ardından bu çekimleriniz ajansımıza gönderilerek sunum dosyalarınıza ekleniyor. Dizi, film ve reklam çekimleri için yapılan oyuncu seçmelerinde uygun bulunan projelere sunumlarınız gerçekleştiriliyor. Tüm bu süreçler de bilginiz dahilinde çalışmalarımız devam ediyor. Seçilen oyuncu adaylarıyla iletişime geçerek projede süreci hakkında bilgilendirme yapıyoruz ve oyuncu adayımıza çekimlerin yapılacağı yer ve zaman bilgilerini aktarıyoruz. Online başvuru ile oyunculuk ajansı İstanbul castın da yer alarak tüm projelerde sizler de değerlendirmeye alınıyorsunuz. Ajansımıza başvuruda bulunmak için İstanbul oyunculuk ajansları kısmında yer alan formumuzu doldurabilirsiniz. Formda belirtilen kişisel ve deneyim bilgilerinizi eksiksiz doldurarak tarafımıza ulaştırabilirsiniz.


Televizyon ekranlarında yer alan projelerde rol alarak oyunculuk mesleğinde ilerleyebilmek için güvenilir bir ajans hizmeti sunuyoruz sizlere. Ajansımız yeteneklerinizi değerlendirmeniz için çeşitli projelere sunumlarınızı gerçekleştiriyor. Oyuncu olmak ve kariyerinize bu yönde destek vermek istiyorsanız bulunduğunuz şehrin bir önemi yok. Yeni yüzleri ve yeni yetenekleri ajansımızın cast kadrosuna ekleyerek hem oyuncu adaylarının başarısına ortak oluyoruz hem de ajansımızın gün geçtikçe büyümesine destek veriyoruz. Oyunculuk ajansı İstanbul adresi tüm oyuncu adaylarımıza açıktır. Bilinçli ve donanımlı bir oyuncu olarak geleceğinize yatırım yapabilmeniz sizin elinizde. Bunun için yapmanız gereken tek şey bir adım atmanız. Televizyon ekranlarında yer almak ve oyuncu kişiliğinizi bizimle birlikte paylaşmak istiyorsanız başvuru formumuzu doldurarak ailemize katılmanız yeterli olacaktır.