• 0216 550 10 72
  • info@castistanbul.com

Oyunculuk Ajansı Başvuru Formu

Geçmiş dönemlerde oyuncu ajansı denildiği zaman pek çoğumuzun aklına ilk olarak gelen şeylerin başında bu ajansların tam olarak işe yaramadığı düşüncesi geliyordu. Çünkü herhangi bir dizi ya da filmde rol almak için mutlaka yapımcıları tanımak gerektiği düşünülmektedir. Yani eğer ki bu kişiler tanınmıyorsa, ne kadar yetenekli olunduğu fark etmez oyunculuk anlamındaki isteklerini geri plana atmak zorundaydılar. Ancak daha sonrasında bu durumda çok ciddi değişimler meydana gelmeye başladı. Oyunculuk ajansı sayısının artmaya başlaması ile birlikte artık yapımcılar da istedikleri yapımlar için oyuncu seçmek istedikleri zaman bu ajanslar ile iletişime geçmeyi tercih ediyorlar. Bu konuda kendini geliştirmek isteyen kişiler ise oyunculuk ajansı başvuru formunu dikkatli bir şekilde doldurarak ilk aşamayı aşmış oluyorlar.

Başvuru Formuna Neler Yazılmalı?

Genel olarak insanların büyük bir kısmı oyunculuk ajansı başvuru formunu doldururken neleri yazması gerektiğini tam olarak bilmiyor. Böyle olunca da Oyunculuk ajansı online başvuru formunu yanlış dolduracağını düşünerek insanlardan yardım istemekten vazgeçiyor. Halbuki bu aşamada ajansta yer alan profesyonel kişiler hiç zaman yitirmeden kişilere yardımcı olacaktır. Formların doldurulma işleminde önemli olan şey mümkün olduğu kadar bilgilerin mümkün olduğu kadar doğru bir şekilde girilmesi gerekmektedir. Aksi durumda verilecek olan bilgilerin doğru olmadığı anlaşıldığı zaman ne yazık ki o projede yer alınmadığı gibi aynı zamanda ilerleyen projelerde de kişiler çağrılmayacaktır.

Doğru Fotoğrafları Seçin

Oyuncu adayları oyunculuk ajansı başvuru formunu doldurmalarından sonra ise sıra fotoğrafların eklenmesine geliyor. Oyunculuk ajansına fotoğraf eklenmek istendiği zaman bunlar klasik tarzdaki fotoğraflar olmayacaktır. Bunun tam aksine özel olarak çekilmiş olan fotoğraflar genellikle tercih edilmektedir. Farklı duyguların yansıtılabildiği fotoğraflar genellikle yapımcılar ya da katalog çekimini yapacak olan kişilere ilettikleri zaman istenilen etkiyi elde etmiş olacaktır. Eğer ki bu çekimleri yaptıracak olan bir kişiyi tanımıyorsanız pek çok ajans sizi gerekli olan yerlere yönlendirilecek ve böylece çekimler tamamlanmış, başvuru yapılmış olacaktır.


Basvuru sartlari
OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%