Marka bir işletmenin tüm ürün ve hizmetlerini diğerlerinden ayıran en önemli unsurdur. Ajans olarak bugüne kadar çalışmış olduğumuz dizi, film, reklam ve katalog projelerinin kalitesi ve başarısı ile markamızı ortaya koymuş bulunuyoruz. Vermiş olduğumuz hizmetin profesyonelliği ile tercih edilir firmalar arasında olmanın gururunu yaşıyoruz. Güven ve kaliteli hizmet politikamız marka reklam ajansı olmamızı etkileyen en önemli unsurlarımız arasında yer alıyor.


REKLAM AJANSINA NASIL KAYIT OLURUM?

Reklam ajanslarına kayıt olmak, pek çok ünlü markanın tanıtım reklamlarında, organizasyonlarında ve tanıtım kataloglarında yer alabilmek için atılan bir adımdır. Reklam oyuncusu olmak için öncelikle güvenilir ve profesyonel bir reklam ajansına kayıt olmanız gerekiyor. Kaliteli projelerde yer alabilmek ve sektörde bilinçli bir şekilde ilerleyebilmek için doğru kişilerle yola çıkmanız gerekiyor. Milyonlarca ünlü marka tanıtımları için reklam filmlerine başvuruyorlar. Reklamlar ürün ve hizmet tanıtımında önemli bir yere sahiptir. Tüketiciye ulaşmak ve bilgi paylaşmak için reklamların sektördeki gücü tartışılmaz. Bu nedenle her gün televizyon ekranlarında pek çok reklam filmi izliyoruz. Markalar hakkında bilgi ediniyoruz ve ürünleri hakkında detaylı bilgiler ediniyoruz. Bu reklam filmi projelerinin konusu oluşturulduktan sonra filmde rol alacak oyuncu ihtiyacı doğar. Oyuncu ihtiyacı reklam ajanslarının cast kadrolarından temin edilir. Reklam projeleri için oyuncu seçmeleri yapılır. Bu seçmelerde deneme çekimleri yapılır. Yapımcı ve yönetmen müşterinin isteği üzerine reklam filmine en uygun adaya karar verirler. Bizler de firmalar arasında marka reklam ajansı olmanın avantajını yaşayarak bugüne kadar pek çok başarılı reklam projesinde yer aldık. Reklam yıldızı olmak ve ekranlarda kendinizi görmek istiyorsanız reklam ajansları bölümünden bize başvuruda bulunabilirsiniz.


Her alanda hizmet ve ürün üreten firma reklam filmi çekebilir. Günümüzde ekranların büyük bir bölümünü kaplayan reklamların bütçeleri de oldukça iyidir. Projenin büyüklüğüne ve marka bilinirliğine göre bütçeler belirlenir. Reklam oyuncusu olmak için deneyimli olmanız gerekmiyor. Bazen firmalar yeni reklam filmlerinde rol alacak yeni yüz arayışına giriyorlar. Yeni bir yüz ve yeni bir yetenekle markasının tanıtımını yapmak istiyor. Marka reklam ajansı cast kadrosunda yer alarak sizler de ünlü bir markanın yeni yüzü olabilirsiniz. Reklam filmi başvurusunu her yaştan kişi yapabilir. Bebek, çocuk, yetişkin ve yaşlı olmak üzere her yaştan reklam yıldızı bulunmaktadır. Ürün ve hizmet yelpazesinin genişliği her yaştan adaya reklam filminde oynama şansını veriyor. Ajans olarak geniş cast yelpazemizde yer almak isteyen adayların başvurularını internet sitemiz üzerinden online olarak alabiliyoruz. Reklam filmlerinde rol almak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey başvuruda bulunmak.