Dizi, sinema, reklam çekimi, mankenlik, fotomodellik ve modellik alanında profesyonel hizmet sunarak sektörde güçlü bir yere sahip olmanın gururunu yaşıyoruz. Ajansımızın sahip olduğu geniş cast kadrosu çalışmış olduğumuz projelerin ihtiyaçlarına yanıt verecek niteliktedir. Her role ve her organizasyona uygun adayların bünyemizde yer alması pek çok firma arasında fark yaratmamıza neden oluyor. Oyuncu, manken, fotomodel veya model olma konusunda kadıköy ajans adresimize misafir olarak bilgi alabilirsiniz. Ekibimizin deneyimlerinden ve uzmanlığından faydalanarak yapmak istediğiniz mesleğe yaklaşabilirsiniz.


TELEVİZYON VE MEDYA SEKTÖRÜNDE KALICI OLABİLMEK


Televizyon ve medya sektöründe kalıcı olabilmek sürekli gelişime ve yeniliğe bağlıdır. Oyuncunun kalıcı olabilmesi kendisini sürekli geliştirmesine ve bilgi birikiminin artmasına bağlıdır. Ne kadar iyi bir oyuncu olursanız olun sektörde var olabilmek için kendinizi yenilemeniz ve sürekli değişen yeniliklere açık olmanız gerekir. Bir oyuncu ne kadar donanımlı olursa o kadar kalıcı olabilir. Bu mankenler, modeller ve fotomodeller için de geçerlidir. Podyumlarda kalıcı olabilmek için sağlıklı ve düzenli beslenmeyi bırakmamaları gerekir. Her zaman bakımlı görünmelidirler. Mesleki bilgi ve gelişen moda sektörünü takip etmeleri gerekir. Bu anlamda doğru bir cast ajansına kayıt olarak bilinçli bir yol izleyebilirsiniz. Adaylarımız kadıköy ajans adresimize gelerek veya kadıköy cast ajans kısmından online başvuruda bulunarak kayıt olabilirler. Başvurular ekibimiz tarafından incelenerek uygun bulunan adaylar ile bilgi paylaşımı için iletişime geçilecektir.


Cast ajanslarının mesleki kariyerdeki önemi büyüktür. Nasıl bir yol izlenir? İyi bir oyuncu nasıl olunur? Kamera önü oyunculuğu deneyimi nasıl kazanılır? Marka yüzü nasıl olunur? gibi soruların cevaplarına iyi bir cast ajansına kayıt olarak öğrenebilirsiniz. Yeteneklerinizi değerlendirmek ve sektörde yer almak istiyorsanız kadıköy ajans adresimize gelerek uzman ekiplerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Başvuru yaparak cast kadromuzda sizler de yer alarak hayallerinizdeki mesleği yapabilme imkanı bulabilirsiniz. Devam eden projelerimiz için yeni yüzler arayışımız sizin de hayallerinize ulaşmanız için bir basamak olabilir. Başvuru formumuzu doldurarak ilk adımı atabilirsiniz. Neden sizin de yetenekleriniz başarıya ulaşmasın?