favicon
  • 0216 550 10 72
  • info@castistanbul.com

Dizi Oyunculuğu Başvuru Formu

Gün geçtikçe artan dizi projeleri birbirinden yetenekli kişilere oyunculuk imkanı sunuyor. Dizi oyunculuğu başvuru formu ile dizi setlerinde yer alarak oyunculuk deneyimi kazanmanıza yol açıyor. Cast ajanslarına kayıt olarak yeteneklerinizi çeşitli dizilerde yer alarak değerlendirebiliyorsunuz. Dizi oyunculuğu alanında deneyim kazanmak oyunculuk için ciddi bir tecrübe kazandırıyor adaylara. Dizilerde yer alan karakterlere uygun adaylar cast ajanslarının oyuncu kadrolarından temin ediliyor. Cast kadrolarındaki oyuncu adayları yetenek ve deneyimlerine göre dizi çekimlerinde değerlendiriliyor. Dizilerde ufak rollerde yer alarak oyunculuklarını geliştiren adaylar zamanla daha büyük rollere hazırlanarak oyunculuklarını geliştiriyorlar.


DİZİ OYUNCUSU OLMAK İSTİYORUM


Ekranların sevilen dizilerinde rol almak isteyen oyuncu adayları ajansların yolunu tutuyor. Cast ajansları gelen başvuruları değerlendirerek oyuncu ışığı olan adayları projelere yönlendiriyor. Oyunculuk sanıldığı kadar kolay bir meslek değil maalesef. Bireylerin sabırlı davranması ve emek göstermesi gerekiyor. Ekranlarda kolay gibi gözüken roller için oyuncu adayları ciddi elemelerden geçerek başarılı performanslar sergiliyor. Oyuncu adayları dizi oyunculuğu başvuru formu doldurarak ajansların bünyesine dahil oluyorlar ve ardından gelen projelerde deneyim kazanıyorlar. Deneyimsiz adaylar dizi çekimlerinde figüran olarak yer alarak oyunculuk ve çekimler ile ilgili bilgi sahibi oluyorlar. Bunların yanında ajansların yönlendirmesiyle eğitim almaya başlıyorlar. Bazı ajanslar kendi eğitim kadrolarını oluştururken bazı ajanslar ise güvenilir eğitim kadrolarına yönlendiriyor adaylarını. Zaman içerisinde alınan eğitimlerle oyunculuk yetenekleri gelişen adaylar dizilerde bu yeteneklerini değerlendirme fırsatı buluyor. Kariyerinize dizi oyunculuğu ile devam etmek istiyorsanız dizi oyunculuğu başvurusu yaparak devam edebilirsiniz.


Dizi ajansları adaylarını doğru yönlendirmeler ile başarıya götürebiliyor. Sizlere bu yolda destek olabilecek ve yol gösterebilecek kaliteli ajanslara kayıt olmanızda yarar vardır. Eğer dizi sektöründe başarılı oyuncular arasında yer almak istiyorsanız ajansınızın gösterdiği yolda ilerleyerek sabırla ve emekle güzel yerlere gelebilme imkanınız olduğunu unutmayın. Güvenilir ajanslara dizi oyunculuğu başvuru formu doldurarak mesleğe adım atabilirsiniz. Dizi setlerinde kamera arkası ve kamera önü oyunculuğu ile ilgili çalışmalara şahit olabilirsiniz. Merak ettiğiniz oyuncuların performansını yakından izleyerek sizlerde ileride başarılı oyuncular arasında olabilirsiniz. Ajans olarak adaylarımızın gelişimi ve performansları ile yakından ilgilenerek kariyer çizgilerine yön veriyoruz.


Basvuru sartlari
Ajansımıza başvurusu kabul edilen her aday 1 aylık temel oyunculuk eğitimini ÜCRETSİZ olarak alabiliyor.
OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%