Diziler günümüzde televizyon dünyasının büyük bir bölümünü kaplayan projeler haline gelmeye başlamıştır. Dizi oyuncuları ise günlük hayatımızın içinde var olan benliklerden ortaya çıkan ve seyircinin beğenisini kazanan kimliklerdir. Dizi projelerinde rol almak isteyen milyonlarca kişi oyunculuk serüvenine dizi için oyuncu aranıyor ilanlarına yaptıkları başvurular ile başlamayı hedeflemektedirler.


DİZİ OYUNCUSU OLABİLMEK İÇİN ARANAN ŞARTLAR NELERDİR?


Dizi oyuncusu olabilmek için öncelikle oyunculuk yeteneğinin kişide var olması ve bu yetenekleri eğitimle geliştirmesi gerekir. Kendini bilen, eğitim almış ve sürekli kendini geliştirmeye odaklı oyuncu adayları dizi projelerinin oyuncu seçmelerinde başarılı olabiliyorlar. Günlük hayatımızda oldukça fazla yer tutan diziler sadece Türkiye'de değil pek çok ülkede de aynı etkiyi yaratıyor. Ünlü oyuncular diziler rol alarak başarılı projelerin bir parçası oluyor. Başarılı projelerde dünya çapında tanınarak hem dizi için hem de oyuncular için ciddi bir kariyer statüsü gelişiyor. Bu anlamda dizilerde rol almak isteyen milyonlarca kişi dizi için oyuncu aranıyor ilanlarını takip ederek bir adım atmak istiyorlar. Peki bu doğru adım nasıl atılmalıdır? Doğru bir ajans ile, uzman bir ekip kadrosu ile ve oyunculuk yeteneklerinize inanarak adımınızı atmalısınız. Ajans olarak pek çok dizi projesinde gerek figüran gerek yardımcı oyuncu gerekse oyuncu temini sağlayarak bilinçli oyuncuları sektöre kazandırmaya devam ediyoruz. Sizler de bu anlamda kendinizi geliştirmek ve deneyim kazanmak istiyorsanız cast ajans dizileri kısmında yer alan başvuru formumuzu doldurarak ajansımızın cast kadrosunda yer alabilirsiniz.


Ajansımızın cast kadrosunda yer alarak şuan yayında olan veya hazırlık aşamaları devam eden birbirinden farklı dizi projelerinde yer alma şansına sahip olabilirsiniz. Deneyim ve eğitiminize uygun şekilde cast direktörlerimiz tarafından dizi projelerine yönlendirilerek kariyer yolunuza ilk adımı atabiliyorsunuz. Oyuncu adaylarımızın kendini geliştirmesini yakından takip eden ekibimiz, rol statüsünü arttırarak kişilere şans tanıyor. Oyuncu seçmelerinde sizlerin de göstereceği performansın etkisiyle kariyer basamaklarını çıkabiliyorsunuz. Dizi için oyuncu aranıyor ilanlarımızda aranan özelliklere uygun adaylar başvuruda yaparak değerlendirme sürecimize katılabilir veya oyunculuk başvurusu ile dizi, film ve reklam çekimlerinde küçük rollerde yer alarak tecrübe kazanabilir.