• 0216 550 10 72
  • info@castistanbul.com

Dizi Ajansı Başvuru

Diziler günlük hayatımıza dahil olan ve popülerliği gittikçe artan televizyon projeleri haline gelmeye başlamıştır. 7'den 70'e her yaş kesiminin izlediği dizi projeleri gittikçe yaygınlaşmaya başlamıştır. Haftalık bir bölümü veya günlük olarak yayınlanan diziler ciddi izleyici kitlelerine sahipler. Türkiye'de yayınlanan ve başarısıyla Dünya çapında tanınan oldukça fazla dizi projemiz bulunuyor. Bu popülerlik yönetmeninden, senaristine, oyuncusundan, kanalına kadar ciddi bir başarı ağı oluşturuyor. Dizi ajansı başvuru formları bu başarıda yer alan oyunculara bir merdiven görevi görüyor.


DİZİ PROJELERİNE YER ALMAK İÇİN NE YAPMALIYIM?


Dizi projelerinin bu başarısı oyuncu olmak isteyen kişilerin sayısını da gün geçtikçe arttırıyor. Her gün milyonlarca oyuncu olmak ve dizilerde rol almak isteyen kişi dizi ajansı başvuru formu dolduruyor. Ajansların cast kadrolarına dahil olarak dizi projelerinde rol alabilme şanslarını deniyorlar. Peki bu nasıl mümkün oluyor? Dizi ajansları her yaştan oyuncu adayının başvurusunu değerlendirebiliyor. Ancak bu herkesin dizilerde rol alabileceğini göstermiyor. Öncelikle oyunculuğa atacağınız ilk adımı bilinçli atmalısınız. Güven vermeyen ajanslara başvuruda bulunarak dizilerde büyük bir rol de oynama şansını size sunan kurumlardan uzak durmalısınız. Çünkü her işin olduğu gibi oyunculuğunda bilgiye, eğitime ve deneyime göre şekillendiğini unutmayın. Oyunculuk yeteneğinize inanıyorsanız ajanslar sizin için evet bir fırsat olabilir. Ancak bu fırsatı değerlendirmek sizin elinizde. Ajanslara kayıt olarak yetenek ve tecrübelerinize uygun projelere yönlendirilirsiniz. Buda demek oluyor ki ilk adımınız sıfırdan başlamak olacaktır. Tabi bunu mesleğe yeni başlayan ve oyunculuk alanında hiç bir eğitimi olmayan kişiler için söylüyoruz. Başlarda ufak rollerde hatta figüran olarak bile çekimlere gönderilebilirsiniz. Bu sizin kamerayla tanışmanızı, dizilerin çekim aşamalarını ve başarılı oyuncuların performanslarını yakından görmenizi sağlayacaktır. Bu süreçte kendinizi geliştirerek, oyuncu kişiliğinize katkı sağlayarak ve çok çalışarak fark edilir bir oyuncu halini alacaksınız. Bu süreç zaman ve sabırdan oluşuyor. Emin adımlar ile ilerlerseniz her geçen gün alacağınız rolün önemi biraz daha artacaktır. Bu gelişimi iyi bir ajans ile birlikte yaşamanızda yarar vardır. Bizler ajans olarak dizi projelerimizde oyuncu adaylarımızın gelişimini yakından takip ediyoruz. Güvenilir ve profesyonel bir ajansla çalışmak istiyorsanız ajans dizi oyunculuğu kısmında yer alan başvuru formumuzu doldurabilirsiniz. Ajansımızın cast kadrosuna dahil olup, televizyon ekranlarında yayınlanan dizi projelerinde deneyim kazanabilirsiniz.


Dizi projeleri için aranan oyuncular cast ajansları vasıtası ile temin ediliyor. Bu yüzden ajansların cast yelpazeleri oldukça geniştir. Biz ajans olarak bilinçli ve donanımlı oyuncuları sektöre kazandırmayı hedefliyoruz. İyi ve başarılı bir oyuncu olmak istiyorsanız izleyeceğiniz yolu doğru kişiler ile belirlemelisiniz. Dizi ajansı başvuru formu ile ajansımızın alanında uzman ekipleri ile birlikte mesleğe ilk sağlam adımı atabilirsiniz.


Basvuru sartlari
OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%