• 0216 550 10 72
  • info@castistanbul.com

Çoçuk Reklam Ajanslarına Başvuru

Günümüzde televizyon reklamlarında çocuk oyunculara ilgi oldukça fazladır. Aileler çocuklarının oyunculuk yeteneklerini keşfederek cast ajanslarına başvuruda bulunuyorlar. Yetenekli çocukların yer aldığı reklam filmleri başarılı sonuçlar doğuruyor. Çocuk oyunculara duyulan ihtiyaç her geçen gün artıyor. Sevimli çocukların performansları usta oyuncuları gölgede bırakıyor. Erken yaşta oyunculuğa başlayan çocuklar edindikleri deneyim ve tecrübeler ile geleceğin başarılı oyuncuları arasında yer almaya aday oluyorlar. Çocuk reklam ajanslarına başvuru yapan aileler çocuklarının mesleğe adım atmasını sağlıyorlar. Ajanslar çocuk oyuncuları reklam filmi seçmelerine yönlendirerek yeteneklerini değerlendiriyor.


ÇOCUĞUMUN REKLAMLARDA OYNAMASINI İSTİYORUM


Çocuğunuzun reklam oyuncusu olmasını istiyorsanız çocuk reklam ajanslarına başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Artık popüler markalar reklam filmlerinde çoğunlukla çocuk oyunculara talep gösteriyor. Yetenekli ve sevimli çocukların rol aldığı reklam filmleri tüketiciler üzerinde oldukça fazla ilgi uyandırıyor. Bu yüzden çocuk oyuncular için ihtiyaç gün geçtikçe artıyor. Çocuklar reklam filmlerinde oynayarak hem deneyim kazanıyorlar hem gelecek için hoş anılar biriktiriyorlar hem de ekonomik kazanç sağlıyorlar. Ailelerin reklam oyunculuğuna talep göstermesini de bu şekilde açıklayabiliriz. Bebek bezi reklamları, çocuk giyim reklamları, süt reklamları veya peçete reklamları gibi daha bir çok başarılı projelerde rol alan çocuklar oyunculuğa sağlam bir adım atıyorlar. Çocuğunuzun yeteneklerine inanıyorsanız çocuk ajansı kısmından başvuru formumuzu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.


Üretici firmaların ürün veya hizmet tanıtımları için reklam filmlerinden aldığı destek marka tanınırlığını yüksek ölçüde etkilemektedir. Çekilen reklam filmlerinde çocuk oyunculara yer verilmesi izleyici tarafından farkındalık yaratıyor. Çocuk reklam ajanslarına başvuru yapmak için tercih ettiğiniz ajansın kriterleri ve referansları hakkında bilgi sahibi olmanız önemlidir. İşini iyi yapan ve profesyonel bir ekibe sahip olan ajansların kariyer yönetimine katkısı büyüktür. Çocuğunuzun yeteneklerinin farkındaysanız çeşitli reklam filmlerinin marka yüzü olabilmesi için şansını deneyebilirsiniz. Televizyon ekranlarının sevimli oyuncuları arasında yer alan çocuklar genellikle cast ajansları vasıtası ile sektöre giriş yaparlar. Aileler olarak çocuğunuzun oyunculuğa olan ilgisini hafife almayın. Kariyer yolculuklarına ne kadar erken başlarsanız ileride o kadar başarılı oyuncular haline geleceklerdir.


Basvuru sartlari
OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%