Cast ajans yeni yüzler arayışı bir çok oyuncu adayının başvurduğu ilanlardır. Deneyimi ve eğitimi olan oyuncuların dışında sektöre yeni adım atmış oyuncu adaylarına yeni yüzler arayışı ile ulaşılmaktadır. Yapımcıların projeleri için düzenledikleri oyuncu seçmelerinde yeni yüzlere olan yaklaşımları oldukça olumlu yönde oluyor. Yetenekli yeni yüzlere ihtiyaç her geçen gün artıyor. Cast ajanslarına ait başvuru formları oyuncu adaylarının yoğun ilgisi ile karşılaşıyor. Türkiye'nin her yerinden ve her yaş grubundan oyuncu adayları oyuncu başvuru formlarını doldurarak ajanslara kayıt olabiliyorlar. Kayıt işleminden sonra cast ajanslarının mevcut projelerinde yer almaya başlıyorlar. Oyunculuk performanslarını sergileyerek mesleğe profesyonel bir adım atan adaylar ajansların bilgi ve tecrübelerinden faydalanıyorlar.


YENİ YÜZLERE NEDEN İHTİYAÇ DUYULUR?


Yapımcılar ve yönetmenler tanıdık yüzler dışında artık yeni yüzler arayışına girdi. Deneyimleri olmamasına rağmen yeteneklerinin dikkat çektiği oyuncu adayları sektörün aranan kişileri oluyor. Bilindik ünlü oyuncuların rol aldığı dizilerde canlandırdıkları karakterler değişkenlik gösteriyor. Örneğin kötü bir karakteri canlandıran oyuncunun bir başka projede iyi bir karakteri canlandırabilmesi için belirli bir zaman geçmesi gerekiyor. İzleyicinin kafasında oluşan imajı silinmesi ve o karakterin unutulması için hemen başka bir projede yer almaları pek mümkün olmuyor. Bu yüzden yapımcılar yeni yüzlerin peşine düşerek daha önce ekranlarda yüzleri gözükmemiş fakat ciddi yetenekleri olan oyuncu adaylarını tercih ediyorlar. Sizlerde bu işin eğitimini almış veya oyunculuk yeteneğinizin gücüne inanıyorsanız cast ajans kayıt kısmından ajansımıza başvuruda bulunabilirsiniz. Cast ajans yeni yüzler kısmında yer alarak pek çok yapımcının dikkatini çekebilirsiniz. Oyuncu seçmelerinde performanslarınızı sergileyerek dizi, film veya reklam çekimlerinde rol alma fırsatını bulabilirsiniz.


Televizyon projelerine yeni yüzler kazandırmak cast ajanslarının başlıca hizmetleri arasında yer alıyor. Oyunculuk mesleğine adım atmak isteyen adaylar yola cast ajansları ile birlikte çıkarak doğru bir adım atıyorlar. Oyuncu adayları cast ajans yeni yüzler arayışı her yaştan bireyin başvurabileceği bir ilandır. Sizler de ajansımızın yeni yüzler cast kadrosunda yer alabilirsiniz. Bunun için başvuru formumuzu eksiksiz doldurmanız yeterli olacaktır.