favicon
  • 0216 550 10 72
  • info@castistanbul.com

Cast Ajans Başvurusu

Günümüzde her kanalda başarılı diziler yayınlanmaktadır. Bu dizilerde bir çok oyuncu rol almaktadır ve gittikçe çoğalan dizilerde yeni yüzlere ihtiyaç artmaktadır. Bu ihtiyacın karşılanması için oyuncuların cast ajans başvurusu yapmaları gerekir. Dizilerde oyuncu olmak ve oyunculuk deneyimi kazanmak için mutlaka işini iyi yapan bir cast ajansıyla çalışmak gerekir. En az diziler kadar önemli olan sinema filmleri ve reklam çekimleri için de yeni oyunculara ihtiyaç duyulur. Reklam filmleri oyuncular için güzel bir başlangıç olabilir. Reklam çekimlerinde rol alan bir çok oyuncunun yüzü tanınmış ve farklı projelerde şansları artmıştır. Kariyerinize yön verebilecek başarılı projelerin seçmeleri cast ajanslarından yapılır. Sizlerinde hayalinde oyunculuk var ise güvenilir bir cast ajansına kayıt olmanız gerekir.


CAST AJANSLARININ SEKTÖRDEKİ YER NEDİR?


Cast ajans başvurusu sektörün işleyişi açısından çok önemlidir. Yetenekli oyuncular ve oyuncu adayları ajanslara yaptıkları başvurular sayesinde tanınırlar. Yaptığımız işler ve sektöre kazandırdığımız yetenekli yeni yüzler ile cast ajansım olarak başarılarımızdan söz ettirmeye devam ediyoruz. Oyuncu temini konusunda tecrübeli bir kurum olarak, cast ajans başvuru formu linkimiz den cast kadromuza sizlerinde dahil olmasına olanak tanıyoruz. Sürekli gelişen ve kendini yenileyen, dizi, sinema ve reklam projeleri artan oyuncu ihtiyacına dikkat çekiyor. Cast ajansları, sahip oldukları alternatifli oyuncu kadrosunu, yapım şirketlerinin talep ettiği doğrultuda karakterlerle eşleştirir ve ona göre sunumunu yapar. Ajanslar oyuncun kariyer yolundaki en büyük destekçisidir. Hayalinize ortak olmamızı sizi desteklememizi istiyorsanız yapmanız gereken tek şey, internet sitemizden başvuru formumuzu eksiksiz doldurarak fotoğrafınız ile birlikte bize göndermenizdir. Ajans olarak bu zamana kadar kaliteli ve başarılı işlerde çalışmaya özen gösterdik. Deneyimli deneyimsiz tüm oyuncu adaylarımıza fırsat tanıyoruz. Sabırlı bir süreçte ilerleyerek adaylarımıza deneyim kazandırmaya öncelik veriyoruz. Yapım şirketlerinin yeni projeleri için bizi tercih etmelerini başarılı ekibimizin çalışmalarına borçluyuz. Başvuru, fotoğraf çekimi, proje sunumları, devamlılık gibi tüm süreçlerimize aynı özeni göstererek başarılı sonuçlar almayı ön görebiliyoruz. Yapımcılar ve oyuncular arasında önemli bir bağ oluşturuyor cast ajansları. Yapımcıların oyuncu beklentileri ile yetenekli oyuncuları buluşturan cast ajansları bu sayede sektöre de yön veriyor.


Kuşkusuz doğru seçimler kişiyi başarıya götürmede önemli rol oynar. Seçeceğiniz doğru ajans ile cast ajans başvurusu yaparak mesleğinize sağlam bir adım atmış olacaksınız. Yetenekli ve istekli oyuncu adaylarına kapımız her zaman açık. Oyuncularımızın başarı çabalarının ajans olarak bizleri de başarıya götüreceğine inanıyoruz. Ekip çalışması ile bu yönde adaylarımıza bütün desteği sağlıyoruz. Unutmayın ki cast ajansları günümüze bir çok yetenekli oyuncu kazandırmıştır ve kazandırmaya devam edecektir. Sizlerde bu yolda bizimle birlikte ilerleyebilirsiniz.


Basvuru sartlari
Ajansımıza başvurusu kabul edilen her aday 1 aylık temel oyunculuk eğitimini ÜCRETSİZ olarak alabiliyor.
OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%