• 0216 550 10 72
  • info@castistanbul.com

Bebek Reklam Ajanslarına Başvuru

Reklam sektöründe bebek oyunculara sıklık ile rastlamaktayız. Reklam projelerinde rol alan bebeklerin tüketicide uyandırdığı ciddi bir etki vardır. Sevimli bebekler pek çok markanın reklam filmlerinde rol alıyorlar. Aileler bebeklerinin televizyon reklamlarında oynamaları için bebek reklam ajanslarına başvuru formu dolduruyorlar. Bebek reklam ajansları, reklam projeleri için ihtiyaç duyulan bebek oyuncuların teminini sağlıyor. Bebek castları için ajanslara başvuran yapım firmaları, ajansların gönderdiği bebek adaylar içerisinden role uygun olanı seçerek projeye başlıyorlar.


BEBEK REKLAMLARININ MARKA ÜZERİNDEKİ ETKİSİ


Bebek reklamlarının marka üzerindeki etkisi oldukça güçlü bir yapıya sahiptir. Sevimli bebeklerin rol aldığı firmalar tüketicilerde sempati duygusunu uyandırıyor. Günümüzde milyonlarca çekilen bebek reklamı bulunuyor. Bunlardan bazıları, bebek mamaları, bebek bezi, bebek giyim firmaları olmakla beraber sadece bebek ürünlerinin olduğu değil farklı markalarda da bebek oyuncular kullanabiliyor. Aile konusu geçen reklam projelerinde de bebeklerin gücü yüksektir. Sektörün bu kadar ihtiyaç duyduğu bebek reklam oyuncularına ulaşmak ne yazık ki bir o kadar güç hale gelmeye başlamıştır. Çoğu aile bebeğini reklam filminde görmek istese de güvensizlik duyarak ajanslara kayıt olmakta tereddüt yaşayabiliyor. Bu yüzden bebek reklam ajanslarına başvuru sayısı pek fazla olmuyor. Güvenilir ajanslara ulaşmakta güçlük çeken ebeveynler bulunuyor. Bunu nedeni ise ne yazik ki profesyonel olmayan ajansların sektörde var olmasıdır. Ajans olarak profesyonel ekibimiz ve çalışmış olduğumuz projelerimiz ile güvenilir bir konuma sahip olarak sektörde ilerliyoruz. Sizler de ebeveyn olarak bebeğinizi televizyon ekranlarında görmek ve profesyonel bir ajansla çalışmak istiyorsanız bebek ajanslarına kayıt kısmından ajansımıza başvuruda bulunabilirsiniz.


Bebek oyuncuların ajanslara kayıt aşamalarından bahsedecek olursak, öncelikle ailelerinin ajansların internet sitelerinde bulunan başvuru formlarını doldurmaları gerekiyor. Başvuru formlarına bebeklerinin bilgilerini girerek ön başvuru işlemini tamamlıyorlar. Ardından profesyonel çalışan ajansların ekipleri tarafından bu başvurular incelemeye alınıyor. Uygun bulunan adaylar asıl kayıt işlemi için ofise davet ediyor. Bu aşamada bebeğin profesyonel fotoğraf çekimleri gerçekleştirilerek sunum dosyaları hazırlanıyor. Yapım firmalarından gelen bebek reklamı projelerine sunumları yapılıyor. Yapım firmasının bebek oyuncusu onaylaması durumunda çekimlere başlanıyor. Bütçe bilgisi ise ajanslar tarafından veriliyor. Bebek reklam ajanslarına başvuru yapılması hem reklam projelerine ulaşmak hem de ekonomik hakların korunması açısından önemli bir rol oynuyor.


Basvuru sartlari
OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%