• 0216 550 10 72
  • info@castistanbul.com

Bebek Reklam Ajansları Başvuru

Bebek oyuncular günümüzde çok popüler hale gelmiştir. Dizilerde, filmlerde veya reklam çekimlerinde sıklık ile gördüğümüz sevimli minikler, aileleri tarafından cast ajanslarına kayıt ettirilerek sektörde yer almaları sağlanıyor. Ajansların bebek castları geniş olmasına rağmen, yapımcıların talepleri yine de yeterince karşılanamıyor. Gittikçe artan ihtiyaç bebek oyunculara duyulan talebi de arttırıyor. Sevimli minikler bebek reklam ajansları başvuru formu ile cast ajanslarının bünyesinde yer alabiliyorlar. Ailelerinin onayı ile çeşitli projelerde yer alabiliyorlar. Ajanslar proje seçmelerinden önce ailelerden onay alarak sunumlarını gerçekleştiriyorlar. Uygun bulan aileler onay vererek proje seçmelerinde bebeklerinin sunumları yer alabiliyor.


BEBEKLERİN YER ALDIĞI PROJELER


Bebek oyuncular çoğunlukla bebek bezi reklamları, bebek maması reklamları, diziler, filmler, ünlü markaların katalog çekimleri gibi projelerde yer alıyorlar. Ailelerin bebeklerini televizyon ekranlarında görmek istemelerinin en büyük nedeni onlara hoş bir anı bırakmak adına oluyor. Hem anılar biriktirerek hem de ekonomik gelir elde ederek bebek oyuncuların sektörde yer almalarını destekleyen aileler bebek reklam ajansları başvuru formunu doldurarak kayıt işlemlerini tamamlıyorlar. Başvuruları alınan bebekler profesyonel fotoğraf çekimleri için ajanslara davet ediliyorlar. Bu şekilde kayıtları oluşturulup yapımcıların talep ettikleri projelere sunumları yapılıyor. Aileler olarak sizler de sevimli bebeklerinizin ekranlarda görünmesini ve güzel bir tecrübe yaşamasını istiyorsanız bebek ajansları başvuru kısmından başvuru formumuzu doldurarak bebek cast kadromuzda yer alabilirsiniz.


BEBEK REKLAM AJANSLARINI SEÇERKEN NELERE DİKKAT ETMELİSİNİZ?


Bebek oyunculara olan talebi karşılayan cast ajanslarının, aileler tarafından araştırılması gerekiyor. İşini iyi yapan ve profesyonel çalışan ajansları tercih etmeye özen göstermeleri gerekiyor. Ajans olarak bebek oyuncularımız için hassasiyetimizi ve profesyonelliğimizi koruyarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Aileleri de sektör hakkında bilinçlendirerek doğru kararlar almalarına yardımcı oluyoruz. Bebek reklam ajansları başvuru alırken sevimli miniklere ve ailelerine özenli yaklaşmaları gerekiyor. Projeler, çekimler, bütçeler ve çalışma saatleri konusunda detaylı bilgilendirmeleri yaparak ailelerinde akıllarındaki soru işaretlerini cevaplamaları gerekiyor. Ajansımız profesyonel ekibimiz ile birlikte bebek oyuncu adaylarımızın başvurularını değerlendirmeye devam ediyor. Sizler de internet sitemiz üzerinde yer alan başvuru formumuzu doldurarak bebeğinizin ön başvuru işlemini tamamlayabilirsiniz.


Basvuru sartlari
OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%