Reklam ve cast ajansları her yaştan oyuncu adayına fırsat tanıyor. Özellikle bebek oyuncular için alınan başvurulara ilgi oldukça fazladır. Aileler sevimli bebeklerinin oyunculuk sektöründe yer almasını ve hem deneyim hem de güzel anılar biriktirebilmeleri için bebek oyuncu arayan reklam ajansları başvurularını araştırıyor. Başvuru formlarına genellikle internet siteleri üzerinden ulaşarak kayıt işlemleri için ilk adımı atıyorlar. Dizi ve reklam projelerinin bebek oyunculara olan ihtiyacı gün geçtikçe artıyor. Ajanslar bu ihtiyaca profesyonel bir yanıt vererek sektörde hizmet vermeye devam ediyorlar. Bünyesinde bebek oyuncuları barındıran ajanslar yapımcılar tarafından tercih edilerek ortaya çıkan ihtiyacı giderebiliyorlar.


BEBEK OYUNCULARIN YER ALDIĞI PROJELER


Bebek oyunculara günümüzde televizyon ekranlarında ve medyada sıklık ile rastlamak mümkün. Diziler için aranan bebekler, sinema filmleri veya reklam çekimleri için aranan bebekler için ajansların kadrolarından yararlanılıyor. İhtiyacın fazla olması her gün yeni yüzlere duyulan talepten geliyor. Sınırlı bebek castları yüzünden bebek oyuncu arayan reklam ajansları gün geçtikçe artıyor. Aileler bebeklerinin bu deneyimi yaşamasını istiyor fakat adım atmakta tereddüt ediyorlar. Güvenilir ajanslara ulaşmak ve günümüzde işini iyi yapmayan ajanslar hakkında duyulan bilgiler aileleri tedirgin ediyor. Sahip olduğumuz profesyonel ekibimiz ve gerçekleştirdiğimiz başarılı projeler ajansımıza iyi bir referans sağlıyor. Sizlerde tereddüt etmeden bebeklerinizi ajansımıza kayıt ettirmek için bebek ajanslarına kayıt bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz. Deneyimli ve uzman cast direktörlerimiz bebeğinizin rol alacağı projelerde titizlik ile çalışarak ilerliyor. Aileler ile birlikte karar verilen oyuncu seçmelerinde bebeğinizin yönlendirilmesi sağlanıyor. Özellikle son dönemlerde dikkat çeken bebek reklamları oyunculuk mesleğinde sağlam ve dikkat çeken bir adım olarak görülüyor. Ekranlarda sevimli bebeklerin yer aldığı bebek bezi reklamları, bebek mamaları yada bebek giyim markaları için aranan oyuncular ajansımız bünyesinden seçiliyor. Çalışmış olduğumuz bir çok proje için bebeklerimiz oyunculuk fırsatı yakalayabiliyor.


Ailelerin güvenini kazanarak bugüne kadar pek çok başarılı projede bebek oyuncularımızla birlikte çalıştık. Bugünden sonrada yeni bebek oyuncularımız ile yolumuza devam edeceğiz. Sizlerde bebeğinizin televizyon ekranlarında gözükmesini ve oyunculuk yapmasını istiyorsanız ajansımıza başvuruda bulunabilirsiniz. Merkezi İstanbul'da bulunan ajansımıza internet sitemiz üzerinden ön başvuruları alarak sizler ile iletişime geçiyor. Başvuru formlarını, bebeğinizin bilgilerini eksiksiz girerek ve fotoğraflarını ekleyerek bize gönderebilirsiniz. Yapılan başvurular incelemeye alınarak değerlendirmeye alınacaktır. Olumlu bulunan adaylar ile en kısa süre içerisinde iletişime geçilecektir. Bebek oyuncu arayan reklam ajansları arasında sunduğumuz hizmetin kalitesini sizler de bizimle birlikte paylaşabilirsiniz.