Ürün çekimleri, bebek giyim katalog çekimleri ve miniklerin podyum defileleri gibi daha bir çok alanda sevimli bebeklerin yer aldığı projeler mevcut. Bu projeler için organizatörler ve firmaların tanıtımlarını yapan kuruluşlar bebek mankenlik ajansları> arasından seçim yapıyorlar. Aileler bebeklerinin kaydını yaptırarak ajansların bünyesinde yer almalarını sağlıyorlar. Bu sayede sevimli minikler çeşitli projelerde yer alabiliyorlar. Sevimli bebeklerin podyumlarda veya katalog çekimlerinde yer alması ailelere ve gelecekte kendilerine güzel birer anı olarak kalıyor. Hem ekonomik kazanç elde edip hem de hoş anılar biriktiren bebekler için ciddi deneyimler sağlıyor.


BEBEKLERİN MANKENLİK SEKTÖRÜNDEKİ YERİ NEDİR?


Kız ve erkek bebekler sektörde ciddi yer ediniyor. Çocuk giyim ürünleri veya eşyaları çoğunlukla tanıtımlarını sevimli bebeklere bırakıyor. Bebeklerin yer aldığı ürün tanıtımları hedef kitleler için daha cazip hale geliyor. Çünkü bebek ürünlerini yine bebeklerin taşıması olumlu fikir elde etmelerini sağlıyor. Organizatörlerin veya bebek firmalarının sürekli düzenlediği organizasyonlar oluyor. Bu ihtiyaca yanıt verebilecek bebek mankenlik ajansları bulunuyor. Bebek ajanslarının kadrosunda bulunan minikler bu projelere yönlendirilerek seçmelerde yer almaları sağlanıyor. Olumlu bulunan minikler eğlenceli iş deneyimlerine başlıyorlar. Bebek mankenlik ajansları başvuruları online olarak kabul ediyor. Ebeveyn olarak bebeğinizin mankenlik yapmasını istiyorsanız bebek model ajans kısmından ajansımıza başvuru yapabilirsiniz. Başvuru formuna bebeğinizin fotoğraflarını ekleyip, kaç aylık olduğunu, boyunu, kilosunu belirtmeniz gerekiyor. Bebek manken adaylarımızla ilgilenen ekibimiz tüm süreçlerden sizleri haberdar ediyor.


Ailelerin ajanslara kayıt olmakta yaşadıkları tereddütleri disiplinli ve profesyonel çalışmalarımız ile gideriyoruz. Piyasada güvenilir ajanslar arasında yer alarak sevimli miniklerin kariyer planlamalarını yönetiyoruz. Merkezi İstanbul'da bulunan ajansımız web sitemiz üzerinden kayıt alarak geniş kitlelere ulaşabiliyor. Bu sayede sadece İstanbul'da yaşayan değil Türkiye'nin her yerinden aileler bizlere ulaşım kolaylığı sağlayabiliyor. Bebeklerin yer aldığı kadromuzda sizler de bebeğinizi dahil ederek onların yeteneklerini sergilemelerine ve çekimlerde yer almalarına fırsat verebilirsiniz. Bebek mankenlik ajansları arasında işini iyi yapan ajanslara ulaşmak mümkün. Kaliteli hizmet anlayışımız ile siz ailelere ve sevimli bebeklerinize güvenilir ortamı sunmak ana prensiplerimiz arasında yer alıyor.