Bebek ajansları, aracılığı ile televizyon sektörün de sizin de çocuğunuz yer alabilir. Bebek castları, diziler tarafından çok talep görmektedir. Saç ve göz rengi özelliklerine göre ana karakterlerin yanında aranılan bebekler için oyunculuk şansı çok yüksektir. Devamlılık açısından da önemi fazladır. Bebeğinizin sektör de aranılan isim olma ihtimali vardır. Dizi ve reklam projelerinde gittikçe artan istihdam, çocuk oyunculuğa olan talebi de arttırmıştır. Çekimlerde rol alan bebek oyuncular da artık gelir sahibi olabiliyor. Bu yüzden ailelerinde ilgisi artıyor. Çocuğunuz hem gelir elde edebilir hem de oyuncu olabilir. Aileler ve bebekler için bir kazanç kapısı olması dışında gelecekte hoş birer anı olarak kalabiliyor.


Çekilen dizi ve reklamların sayısının artmasıyla bebek ajansları sayısıda artmıştır. Ailelerin güvensizlik sorunu da bu sayede ortadan kalkmıştır. Bebek oyunculuk ajansları koordinatörleri bünyelerinde bebek castlarına daha fazla dikkat ve ehemmiyet gösterirler. Bebekler aileleri ile birlikte çekimlere gelerek rol alabiliyorlar. Bebeğinizin ileri de medya ve televizyon sektöründe hatırası olmasını istiyorsanız Bebek Oyunculuk Başvurusu kısmından ajansımıza başvuruda bulunabilirsiniz. Çocuğunuzun bebek yaşlarında yetenekleri keşfedilirse oyunculuk mesleği kariyerinde yükselmesi için hiç bir engel kalmayacaktır. Aynı zamanda eğitimine de zaman ayırabilecek ve çok donanımlı olacaktır. İşinde profesyonel ajanslardan bilgi alarak, güvensizlik duygunuzun önüne geçebilirsiniz.


BEBEĞİNİZİN OYUNCULUKTAKİ YERİ NEDİR?


Yetenekli ve özel çocuklar oyunculuk mesleğinde ilerleyebilir. Bebek ajansları cast kadrosunda yer alarak reklam, dizi, sinema filmi gibi bir çok alanda şans elde edebilirsiniz. Bebek bezi, bebek maması gibi reklamların yaygınlığını hepimiz biliyoruz. Bunların yanında bebek giyimi katalog çekimlerinde, dizi senaryolarında, bebek şampuanı reklamlarında bir çok çocuk yıldız vardır. Sevimli miniklerin küçük yaşlarda birer reklam yüzü olması gelecek için iyi bir adım olabilir. Kazanç sağlamaları, gelecek eğitimlerine katkı sağlamakla birlikte tanınan yüzler arasına girmelerine de olanak tanıyor. Ailelerin başvuru aşamalarını tamamladıktan sonra bebek cast için uygun projeler gözden geçirilir. Yapım şirketlerinin seçmeleri neticesinde özverili bir çalışma başlar. Bu süreçte ailelerin sabrı ve yardımı da önem teşkil eder.


Profesyonel kimliğimiz ile bebek ajansları arasında öncü olmaya dikkat ediyoruz. Minik bebeklerinizle birlikte yaşayacağınız bu heyecana var mısınız? Ebeveyn olarak onlara tanıyacağınız bu fırsat ile belkide geleceklerine yön verebilirsiniz. Eğitimlerine de bu yönde destek vererek geleceğin başarılı oyuncuları arasına girmelerine destek verebilirsiniz. Atacağınız bir adım sevimli ufaklıklar için güzel kapılar açabilir. Sizlerin gözetiminde projelerde yer alabilir ve izleyicinin sempatisini kazanabilirler. Çocuklarınızın güvenli ellerde kariyer edinmesini istiyorsanız başvurularınızı bekliyoruz.