favicon
  • 0216 550 10 72
  • info@castistanbul.com

Ajanslar İstanbul Başvuru

Cast ajanslarının merkezi sayılan İstanbul dünyanın en büyük metropol şehirlerinden biridir. Ekonomi ve nüfus açısından gelişmiş olan İstanbul'da oyunculuk mesleği de oldukça yaygınlaşmıştır. Ajanslar İstanbul başvuru kategorisinden aday kayıtları alarak oyunculara iş imkanı sunuyor. Çekilen dizi ve reklam filmleri oyuncularını veya yeni yüzlerini cast ajanslarından istiyor. Ajanslara kayıt olan adaylar projeler için yönlendiriliyor. Oyunculuk mesleği için ilk adım ajanslara kayıt olmaktır. Sonrasında kişinin çalışma azmi ve isteği gelir. Çekimlerde elde edilen deneyimler oyuncunun kariyer yoluna giden başarıya işaret eder.


İYİ BİR OYUNCUDA BULUNMASI GEREKEN ÖZELLİKLER NELERDİR?


Öncelikle oyunculuğun bir süreç olduğunu belirtmek isteriz. Ajanslar İstanbul başvuru kabulünü yaparken deneyimli ve deneyimsiz başvuruları ayırt etmeksizin kabul eder. Çünkü yetenekleri olan adaylarında kendilerini geliştirebileceklerine inanırlar. Oyuncu veya oyuncu adayı olma yolunda ilerlemek istiyorsanız oyunculuk ajansları başvuru sayfamızdan başvuru yapabilirsiniz.Oyunculukta Öğrenmek, gelişmek ve ekip çalışmasına uyum sağlamak altın kurallardandır. Eğlenceli olduğu kadar çalışma koşullarının yoğun olduğu bir meslektir. Duyguları seyirciye doğru şekilde geçirilebilmesi gerekir. Yetenek, eğitim, sabır, gözlem gücü, ses ve beden dili kullanımı gibi müzik, spor, dans gibi yeteneklerle de kendisini donatması gerekir. Bu her role uyum sağlayabilmesi açısından önemlidir. Oyuncu bir yaratıcıdır. Karaktere ruh veren oyuncudur, onu sadece taklit etmekle kalmaz genişletir ve kendinden fikirler katar. Gerektiğinde sesini değiştirebilen, dış görünümünde oynama yapabilen fedakarlığa ve yeteneğe sahip olmalıdır. Oyuncu rolü ile özleşmelidir. Sahnede kendisini unutup girdiği role göre hareket etmelidir. Jest ve mimiklerini çok iyi kullanabilmelidir. Zaman ile bir oyuncuda olması gereken tüm özelliklere eğitim ve deneyim ile sahip olabilirsiniz. İstemek başarmanın yarısıdır mantığıyla başlamalısınız.


Ajanslar İstanbul başvuru koşulları her aday için aynı şartları taşımaktadır. Seçilecekleri projelerde her bir aday farklı deneyimler kazanacaktır. İstanbul cast ajansı olarak sizleri de ajans cast kadromuzda görmeyi isteriz. Hayalleriniz arasında oyunculuk varsa beklemeyin. Artan dizi ve reklam çekimleri için adaylarımız arasından seçmeler yapılarak, seçilen adaylarla güzel projelerde yol alıyoruz. Tüm şehirlerden online olarak aldığımız başvuruların değerlendirmeleriniz uzman ekibimiz değerlendirmeye alıyor. Profesyonel bir ajans ile güzel projelerde çalışma imkanı buluyorsunuz. Bu sektörde ben de varım diyorsanız fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.


Basvuru sartlari
Ajansımıza başvurusu kabul edilen her aday 1 aylık temel oyunculuk eğitimini ÜCRETSİZ olarak alabiliyor.
OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%