favicon

Yarışma Programı

Yarışma ve eğlence programı için her yaştan yetenekli adaylar aranıyor. Başvuru formumuzu doldurarak projemiz için ilanımıza müracaat edebilirsiniz.

Televizyon ekranlarında ve internet ortamında yayınlanacak olan, eğlence ve yarışma programı için her yaştan yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor. Şaka ve eğlenceli içerikli olan yeni projemiz için siz de oyunculuk başvurunuzu yapabilirsiniz. Oyunculuk yeteneklerine inanan ve kamera karşısında deneyim kazanmak isteyen tüm adayların başvurularını bekliyoruz. Projemiz için Yarışma programı oyunculuk başvurusu kısmından başvuru formumuza ulaşabilirsiniz.


Ünlü isimlerinde içinde yer aldığı şaka ve eğlence programı için 7'den 70'e her yaş aralığında yeni yüzler başvurularını değerlendirmeye başlıyoruz. Proje için başvuruda bulunacak adayların başvuru formuna mutlaka fotoğraflarını eklemeleri gerekmektedir. Fotoğrafsız başvurular incelemeye alınmayacaktır. Siz de ekran karşısında olmak ve oyunculuk deneyimi yaşayarak eğlenceli bir projede yer almak istiyorsanız Yarışma programı cast ajans başvurusu kısmından bize başvurularınızı ulaştırabilirsiniz.


Yarışma Programı Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Eşkiya
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine her yaştan oyuncu adayları ve yeni yüzler aranıyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz.

Meleklerin
Meleklerin Aşkı Dizisi

Meleklerin Aşkı dizi projesinde oynayacak yeni yüz oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvuru formları online olarak sitemizden alınacaktır.

Ağız
Ağız Bakım Suyu Reklam Filmi

Ağız bakım suyu ürünün reklam filminde rol alacak deneyimli veya deneyimsiz bayan oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. İlgilenen adaylar online başvuru yapabilirler.

Çikolata
Çikolata Reklam Filmi

Çikolata reklam filmi için yeni yüz kadın oyuncu başvurularımız başlamıştır. Fotoğraflı online başvurular arasından değerlendirmeler yapılacaktır.

Çukur
Çukur Dizisi

Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Çukur dizisi için yetenekli yeni yüzler arayışımız başlamıştır. Başvurular online gerçekleştirilecektir.

Çanta
Çanta Reklam Filmi

Ünlü bir deri markasının yeni kreasyonu olan çantaların reklam filminde oynayacak yeni yüzler aranıyor.

Çay
Çay Reklam Filmi

Ünlü bir markanın yeni çekilecek olan çay reklam filmi için bay ve bayan oyuncu adayları aranıyor.