favicon

Ver Elini Aşk Dizisi

Kanal D ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak olan Ver Elini Aşk dizisi için yeni yüzler arıyoruz. Başvurularınızı online gerçekleştirebilirsiniz.

Baş rollerini Ali İl, Sevda Erginci, Asuman Dabak ve Köksal Engür'ün birlikte paylaştığı Ver Elini Aşk dizisi Kanal D ekranlarında yerini almaya hazırlanıyor. Komik olaylara şahit olacağımız muhteşem bir proje geliyor. Kaan ile Ayperi'nin başından geçenler ve aralarındaki çatışmalı aşk hikayesi 7'den 70'e herkesi ekran başına kilitleyecek. Yeni dizi projelerinde rol almak ve oyunculuk yeteneklerinizi değerlendirmek istiyorsanız ilanımıza başvuru yapabilirsiniz. Başvuru formu için Ver elini aşk dizisi oyunculuk başvurusu linkine giriş sağlayabilirsiniz.


Komik ve eğlenceli anlara sahip olan yeni dizi projesi Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Siz de oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran olarak ajansımıza başvuruda bulunarak dizi projelerinde kamera önü oyunculuğu yapabilirsiniz. Oyunculuk başvuru formumuz Ver elini aşk dizisi cast ajans başvurusu kısmında yer almaktadır. Her yaştan oyuncu adaylarının başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.


Ver Elini Aşk Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Diş
Diş Fırçası Reklam Filmi

Diş fırçası reklam filminde rol alacak gülüşüne güvenen 25 ile 35 yaş arası bayan yeni yüzler aranıyor. İlgilenenler ilanımıza başvuru yapabilirler.

Otel
Otel Tanıtım Reklam Filmi

Otel işletmesinin tanıtım filmi için bay ve bayan modeller aranıyor.

Rimel
Rimel Reklam Filmi

Kozmetik sektörünün öncü markalarında olan firmanın rimel reklamında oynayacak 20 ile 30 yaş arası yetenekli ve bakımlı bayan oyuncu aranıyor.

Ayakkabı
Ayakkabı Katalog Çekimi

Ayakkabı markasının gece koleksiyonu için gerçekleştirilecek katalog çekiminde yer alacak kadın modeller aranıyor. İlgilenenler online başvuru yapabilirler.

Süt
Süt Reklam Filmi

Bir süt reklamında rol alacak 10-12 yaş erkek çocuk ve 35-45 yaş arası bayan oyuncu ihtiyacımız bulunuyor, ilanımıza online başvuru yapabilirsiniz.

Market
Market Reklam Filmi

Bir market zincirinin yeni reklam filmi projesinde rol alacak her yaştan yeni yüzler aranıyor. Başvuru formunu doldurarak ilanımıza müracaat edebilirsiniz.

Söz
Söz Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Söz dizi için oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran ilanımıza başvuruda bulunarak fırsatı değerlendirebilirsiniz.