favicon

Ver Elini Aşk Dizisi

Kanal D ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak olan Ver Elini Aşk dizisi için yeni yüzler arıyoruz. Başvurularınızı online gerçekleştirebilirsiniz.

Baş rollerini Ali İl, Sevda Erginci, Asuman Dabak ve Köksal Engür'ün birlikte paylaştığı Ver Elini Aşk dizisi Kanal D ekranlarında yerini almaya hazırlanıyor. Komik olaylara şahit olacağımız muhteşem bir proje geliyor. Kaan ile Ayperi'nin başından geçenler ve aralarındaki çatışmalı aşk hikayesi 7'den 70'e herkesi ekran başına kilitleyecek. Yeni dizi projelerinde rol almak ve oyunculuk yeteneklerinizi değerlendirmek istiyorsanız ilanımıza başvuru yapabilirsiniz. Başvuru formu için Ver elini aşk dizisi oyunculuk başvurusu linkine giriş sağlayabilirsiniz.


Komik ve eğlenceli anlara sahip olan yeni dizi projesi Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Siz de oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran olarak ajansımıza başvuruda bulunarak dizi projelerinde kamera önü oyunculuğu yapabilirsiniz. Oyunculuk başvuru formumuz Ver elini aşk dizisi cast ajans başvurusu kısmında yer almaktadır. Her yaştan oyuncu adaylarının başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.


Ver Elini Aşk Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Duş
Duş Jeli Reklam Filmi

Duş Jeli reklam filmi için 25 ile 30 yaş arasında yeni yüz kadın oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. İlgilenenlerin online başvurularını bekliyoruz.

Nefes
Nefes Nefese Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizi projesi Nefes Nefese için her yaştan yeni yüz oyuncu ve yardımcı oyuncu başvurularımız başlamıştır.

Çocuk
Çocuk Giyim Markası Reklam Filmi

Çocuk giyim markasının katalog çekimlerinde boy gösterecek ve reklam filminde oynayacak yetenekli çocuk oyuncular aranıyor.

Elif
Elif Dizisi

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Elif dizisi için yeni yüzler aranıyor.

Diş
Diş Fırçası Reklam Filmi

Diş fırçası reklam filminde rol alacak gülüşüne güvenen 25 ile 35 yaş arası bayan yeni yüzler aranıyor. İlgilenenler ilanımıza başvuru yapabilirler.

Terlik
Terlik Reklam Filmi

Ünlü bir terlik markasının yeni çekilecek reklam filmi için oyuncu arayışımız başlamıştır. 20 ile 35 yaş arası bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

Mehmetçik
Mehmetçik Kütulamare Dizisi

Mehmetçik Kut'ül Amare dizisinde rol alacak her yaştan yeni yüz oyunculara ihtiyacımız bulunuyor. Fotoğraflı başvurularınızı sitemiz üzerinden bekliyoruz.