favicon

Ver Elini Aşk Dizisi

Kanal D ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak olan Ver Elini Aşk dizisi için yeni yüzler arıyoruz. Başvurularınızı online gerçekleştirebilirsiniz.

Baş rollerini Ali İl, Sevda Erginci, Asuman Dabak ve Köksal Engür'ün birlikte paylaştığı Ver Elini Aşk dizisi Kanal D ekranlarında yerini almaya hazırlanıyor. Komik olaylara şahit olacağımız muhteşem bir proje geliyor. Kaan ile Ayperi'nin başından geçenler ve aralarındaki çatışmalı aşk hikayesi 7'den 70'e herkesi ekran başına kilitleyecek. Yeni dizi projelerinde rol almak ve oyunculuk yeteneklerinizi değerlendirmek istiyorsanız ilanımıza başvuru yapabilirsiniz. Başvuru formu için Ver elini aşk dizisi oyunculuk başvurusu linkine giriş sağlayabilirsiniz.


Komik ve eğlenceli anlara sahip olan yeni dizi projesi Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Siz de oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran olarak ajansımıza başvuruda bulunarak dizi projelerinde kamera önü oyunculuğu yapabilirsiniz. Oyunculuk başvuru formumuz Ver elini aşk dizisi cast ajans başvurusu kısmında yer almaktadır. Her yaştan oyuncu adaylarının başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.


Ver Elini Aşk Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Şeker
Şeker Reklam Filmi

Şeker reklamında rol alacak eğlenceli, genç yeni yüzler aranıyor. Oyunculuk başvuru formu ile ilanımız için başvurunuzu online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Bisküvi
Bisküvi Reklam Filmi

Yeni reklam projemiz olan bisküvi reklamında rol alacak 25 ile 35 yaş arası bayan yeni yüzler arayışımıza ilanımızda ki formu doldurarak başvurabilirsiniz.

Güneş
Güneş Kremi Reklam Filmi

Güneş kremi reklamında oynayacak yetenekli bayan oyuncu aranıyor.Başvuru yapacak adaylar için online başvuru formumuz sitemizde yer almaktadır.

Beni
Beni Bırakma Dizisi

Atv ekranlarında yayınlanan Beni Bırakma dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler aranıyor. Başvurular online olarak sitemizden alınacaktır.

Takım
Takım Elbise Katalog Çekimi

Ünlü bir erkek giyim markasının katalog çekiminde mankenlik/modellik yapacak bay model adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. Online başvuruları bekliyoruz.

İnternet
İnternet Reklam Filmi

İnternet reklam filmi için her yaştan oyuncu adayı arayışımız başlamıştır.

Gelinlik
Gelinlik Katalog Çekimi

Bir gelinlik markasının 2018 modellerinin tanıtımının yapılacağı katalog çekimi için 1.75 boya sahip ve disiplinli çalışan model adaylarına ihtiyacımız var.