favicon

Ver Elini Aşk Dizisi

Kanal D ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak olan Ver Elini Aşk dizisi için yeni yüzler arıyoruz. Başvurularınızı online gerçekleştirebilirsiniz.

Baş rollerini Ali İl, Sevda Erginci, Asuman Dabak ve Köksal Engür'ün birlikte paylaştığı Ver Elini Aşk dizisi Kanal D ekranlarında yerini almaya hazırlanıyor. Komik olaylara şahit olacağımız muhteşem bir proje geliyor. Kaan ile Ayperi'nin başından geçenler ve aralarındaki çatışmalı aşk hikayesi 7'den 70'e herkesi ekran başına kilitleyecek. Yeni dizi projelerinde rol almak ve oyunculuk yeteneklerinizi değerlendirmek istiyorsanız ilanımıza başvuru yapabilirsiniz. Başvuru formu için Ver elini aşk dizisi oyunculuk başvurusu linkine giriş sağlayabilirsiniz.


Komik ve eğlenceli anlara sahip olan yeni dizi projesi Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Siz de oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran olarak ajansımıza başvuruda bulunarak dizi projelerinde kamera önü oyunculuğu yapabilirsiniz. Oyunculuk başvuru formumuz Ver elini aşk dizisi cast ajans başvurusu kısmında yer almaktadır. Her yaştan oyuncu adaylarının başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.


Ver Elini Aşk Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

İçecek
İçecek Reklam Filmi

İçecek markası olan firmanın, televizyon ekranları için hazırlayacağı reklam filminde rol alacak 18 ve 26 yaş arası genç yetenekler aranıyor.

Klavye
Klavye Delikanlıları Dizisi

Show Tv ekranlarında, yeni sezonda izleyicisi ile buluşan Klavye Delikanlıları dizinde rol alacak yetenekli yeni yüzler başvurularımız başlamıştır.

Ağız
Ağız Bakım Suyu Reklam Filmi

Ağız bakım suyu ürünün reklam filminde rol alacak deneyimli veya deneyimsiz bayan oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. İlgilenen adaylar online başvuru yapabilirler.

Alışveriş
Alışveriş Merkezi Reklam Filmi

Alışveriş merkezinin yeni tanıtım ve reklam filmi çekimleri için oyuncu ve yeni yüz seçmelerimiz başlamıştır. Seçmelere katılmak için başvurunuzu yapın.

Giyim
Giyim Markası Reklam Filmi

Ünlü bir giyim markası yeni çekilecek reklam filmi için yeni yüzünü arıyor.

Çay
Çay Reklam Filmi

Ünlü bir markanın yeni çekilecek olan çay reklam filmi için bay ve bayan oyuncu adayları aranıyor.

Gözlük
Gözlük Reklam Filmi

Ünlü gözlük markasının yeni çekilecek reklam filminde oynayacak 25-35 yaş arası bayan yeni yüzler ilanımıza başvuruda bulunarak şansınızı deneyebilirsiniz.