favicon

Vatanım Sensin Dizisi

Kanal D ekranlarının yeni dizisi olan Vatanım Sensin için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Kanal D ekranlarının yeni projesi olan Vatanım Sensin Dizisi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır. 03 Medya'nın projesi olan dizinin yapımcılığını ise Onur Güvenatam üstleniyor. Yönetmen koltuğunda ise Durul Taylan ve Yağmur Taylan yer alıyor. Vatanım sensin dizisinin baş rollerinde Cevdet karakterine başarılı oyuncu Halit Ergenç hayat verirken, Azize karakterine eşi Bergüzar Korel hayat veriyor. Dizinin çok ses getirecek senaryosunu ise Necati Şahin yazıyor. Sizler de bu başarılı projede yer almak istiyorsanız vatanım sensin dizisi oyunculuk başvurusu kısmından başvuru yapabilirsiniz.


Vatanım sensin dizisi konusu ile herkesi derinden etkileyecek. Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan dizinin güçlü bir oyuncu kadrosu bulunuyor. Oyunculuk yeteneklerinize inanıyorsanız ve dizilerde rol alarak deneyim kazanmak istiyorsanız vatanım sensin dizisi cast ajans başvurusu linkinden ajansımıza başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Her yaştan oyuncu adayının başvuruları değerlendirilecektir. Vatanım sensin dizisinde rol alacak yeni yüzler castımız da sizler de yer alabilirsiniz.Vatanım Sensin Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Ünlü
Ünlü Ayakkabı Markası Reklam Filmi

Ünlü bir ayakkabı markasının reklam filmi için yeni yüzler aranıyor, Sizde bu reklamda oynamak istiyorsanız başvurunuzu yapın.

Akaryakıt
Akaryakıt Reklam Filmi

Akaryakıt reklam filmi için yeni yüzler başvurularını değerlendirmeye alıyoruz. 35 ile 45 yaş arası tüm erkek oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.

Kalk
Kalk Gidelim Dizisi

Trt 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kalk Gidelim dizisi için her yaş aralığında yetenekli yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Babamın
Babamın Günahları Dizisi

Star Tv ekranlarında yayaınlanan Babamın Günahları dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler aranıyor. Başvurular online olarak alınacaktır.

Cep
Cep Telefonu Reklam Filmi

Cep telefonu markasının reklam filmi için yeni yüzler aranıyor.

Sucuk
Sucuk Reklam Filmi

Ünlü bir sucuk markasının yeni çekilecek reklam filmi için oyuncu arayışımız bulunuyor. İlgilenen adaylar online başvuru ile müracaat edebilirler.

Yüz
Yüz Kremi Reklam Filmi

Yüz kremi reklam filminde rol alacak 40 ile 45 yaş arası kadın oyuncu aranıyor. Başvuru formumuzu doldurarak ilanımıza müracaat edebilirsiniz.