favicon

Vatanım Sensin Dizisi

Kanal D ekranlarının yeni dizisi olan Vatanım Sensin için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Kanal D ekranlarının yeni projesi olan Vatanım Sensin Dizisi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır. 03 Medya'nın projesi olan dizinin yapımcılığını ise Onur Güvenatam üstleniyor. Yönetmen koltuğunda ise Durul Taylan ve Yağmur Taylan yer alıyor. Vatanım sensin dizisinin baş rollerinde Cevdet karakterine başarılı oyuncu Halit Ergenç hayat verirken, Azize karakterine eşi Bergüzar Korel hayat veriyor. Dizinin çok ses getirecek senaryosunu ise Necati Şahin yazıyor. Sizler de bu başarılı projede yer almak istiyorsanız vatanım sensin dizisi oyunculuk başvurusu kısmından başvuru yapabilirsiniz.


Vatanım sensin dizisi konusu ile herkesi derinden etkileyecek. Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan dizinin güçlü bir oyuncu kadrosu bulunuyor. Oyunculuk yeteneklerinize inanıyorsanız ve dizilerde rol alarak deneyim kazanmak istiyorsanız vatanım sensin dizisi cast ajans başvurusu linkinden ajansımıza başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Her yaştan oyuncu adayının başvuruları değerlendirilecektir. Vatanım sensin dizisinde rol alacak yeni yüzler castımız da sizler de yer alabilirsiniz.Vatanım Sensin Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

El
El Kremi Reklam Filmi

Kozmetik markasının yeni çekilecek el kremi reklam filmi için bayan oyuncu aranıyor. İlanımıza sitemizde yer alan online başvuru ile müracaat edebilirsiniz.

Terlik
Terlik Reklam Filmi

Ünlü bir terlik markasının yeni çekilecek reklam filmi için oyuncu arayışımız başlamıştır. 20 ile 35 yaş arası bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

Halı
Halı Reklam Filmi

Halı markasının yeni reklam filmi için yetenekli yeni yüzler aranıyor. Reklam için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır.

Elimi
Elimi Bırakma Dizisi

Trt 1 ekranlarında yayınlanacak olan Elimi Bırakma dizisi için her yaştan oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Yasak
Yasak Elma Dizisi

Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanan Yasak Elma dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Bebek
Bebek Maması Reklam Filmi

Bebek maması reklam filmi çekimleri için bebek oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.

Turkcell
Turkcell Reklamları Oyuncu Seçmeleri

Turkcell reklam filmi oyuncu seçmeleri için oyuncu ve selocan çocuklar aranıyor. selocan oyunculuk başvuru formunu doldurarak başvuru yapabilirsiniz.