favicon

Vatanım Sensin Dizisi

Kanal D ekranlarının yeni dizisi olan Vatanım Sensin için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Kanal D ekranlarının yeni projesi olan Vatanım Sensin Dizisi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır. 03 Medya'nın projesi olan dizinin yapımcılığını ise Onur Güvenatam üstleniyor. Yönetmen koltuğunda ise Durul Taylan ve Yağmur Taylan yer alıyor. Vatanım sensin dizisinin baş rollerinde Cevdet karakterine başarılı oyuncu Halit Ergenç hayat verirken, Azize karakterine eşi Bergüzar Korel hayat veriyor. Dizinin çok ses getirecek senaryosunu ise Necati Şahin yazıyor. Sizler de bu başarılı projede yer almak istiyorsanız vatanım sensin dizisi oyunculuk başvurusu kısmından başvuru yapabilirsiniz.


Vatanım sensin dizisi konusu ile herkesi derinden etkileyecek. Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan dizinin güçlü bir oyuncu kadrosu bulunuyor. Oyunculuk yeteneklerinize inanıyorsanız ve dizilerde rol alarak deneyim kazanmak istiyorsanız vatanım sensin dizisi cast ajans başvurusu linkinden ajansımıza başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Her yaştan oyuncu adayının başvuruları değerlendirilecektir. Vatanım sensin dizisinde rol alacak yeni yüzler castımız da sizler de yer alabilirsiniz.Vatanım Sensin Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Kalbimdeki
Kalbimdeki Deniz Dizisi

Fox Tv ekranlarının yeni projesi olan Kalbimdeki Deniz dizisi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Diş
Diş Macunu Reklam Filmi

Ünlü bir markanın, diş macunu reklam filmi için her yaştan yetenekli oyuncu ve oyuncu adayları aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.

Yüz
Yüz Kremi Reklam Filmi

Yüz kremi reklam filminde rol alacak 40 ile 45 yaş arası kadın oyuncu aranıyor. Başvuru formumuzu doldurarak ilanımıza müracaat edebilirsiniz.

Akaryakıt
Akaryakıt Reklam Filmi

Akaryakıt reklam filmi için yeni yüzler başvurularını değerlendirmeye alıyoruz. 35 ile 45 yaş arası tüm erkek oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.

İsimsizler
İsimsizler Dizisi

Kanal D ekranlarının yeni projesi İsimsizler dizisi için oyunculuk yeteneğine sahip yeni yüzler başvurularını online olarak değerlendirme sürecine girdik.

Cep
Cep Telefonu Reklam Filmi

Cep telefonu markasının reklam filmi için yeni yüzler aranıyor.

Pırlanta
Pırlanta Katalog Çekimi

Takı markasının pırlanta tasarımlarının tanıtımı için gerçekleştirilecek olan katalog çekiminde yer alacak bayan model ihtiyacımız bulunuyor.