favicon

Vatanım Sensin Dizisi

Kanal D ekranlarının yeni dizisi olan Vatanım Sensin için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Kanal D ekranlarının yeni projesi olan Vatanım Sensin Dizisi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır. 03 Medya'nın projesi olan dizinin yapımcılığını ise Onur Güvenatam üstleniyor. Yönetmen koltuğunda ise Durul Taylan ve Yağmur Taylan yer alıyor. Vatanım sensin dizisinin baş rollerinde Cevdet karakterine başarılı oyuncu Halit Ergenç hayat verirken, Azize karakterine eşi Bergüzar Korel hayat veriyor. Dizinin çok ses getirecek senaryosunu ise Necati Şahin yazıyor. Sizler de bu başarılı projede yer almak istiyorsanız vatanım sensin dizisi oyunculuk başvurusu kısmından başvuru yapabilirsiniz.


Vatanım sensin dizisi konusu ile herkesi derinden etkileyecek. Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan dizinin güçlü bir oyuncu kadrosu bulunuyor. Oyunculuk yeteneklerinize inanıyorsanız ve dizilerde rol alarak deneyim kazanmak istiyorsanız vatanım sensin dizisi cast ajans başvurusu linkinden ajansımıza başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Her yaştan oyuncu adayının başvuruları değerlendirilecektir. Vatanım sensin dizisinde rol alacak yeni yüzler castımız da sizler de yer alabilirsiniz.Vatanım Sensin Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Beyaz
Beyaz Eşya Reklam Filmi

Kurumsal bir markanın beyaz eşya reklam filminde rol alacak 25 ile 35 yaş arası oyuncu adayı seçmelerimiz başlamıştır. Başvurularınızı bekliyoruz.

Yüz
Yüz Kremi Reklam Filmi

Yüz kremi reklam filminde rol alacak 40 ile 45 yaş arası kadın oyuncu aranıyor. Başvuru formumuzu doldurarak ilanımıza müracaat edebilirsiniz.

Nefes
Nefes Nefese Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizi projesi Nefes Nefese için her yaştan yeni yüz oyuncu ve yardımcı oyuncu başvurularımız başlamıştır.

Duş
Duş Jeli Reklam Filmi

Duş Jeli reklam filmi için 25 ile 30 yaş arasında yeni yüz kadın oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. İlgilenenlerin online başvurularını bekliyoruz.

Su
Su Reklam Filmi

Bir su reklamında rol alacak yetenekli oyuncu adayları aranıyor. 25 ile 35 yaş arasında bay ve bayan oyuncular ilanımıza başvuru yapabilirler.

Kocaman
Kocaman Ailem Dizisi

Kocaman Ailem dizisinde rol alacak her yaştan oyunculuk yeteneğine sahip, oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.

Hastane
Hastane Tanıtım Filmi

Hastane tanıtım filmi için 20 ile 35 yaş arası yeni yüz erkek ve kadın oyuncular aranıyor. Başvurular online olarak sitemiz üzerinden alınacaktır.