favicon

Terlik Reklam Filmi

Ünlü bir terlik markasının yeni çekilecek reklam filmi için oyuncu arayışımız başlamıştır. 20 ile 35 yaş arası bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

Terlik reklamı için cast hazırlıklarımız devam ediyor. Reklam filmi projesinde oynayacak 36, 37 ve 38 ayak numarasına sahip bayan oyuncu adayları online başvuru yaparak ilanımıza müracaat edebilirler. Başvurularınızın fotoğraflı olması önemlidir. Terlik reklamı için ön elemeler ilanımıza yapılan online başvurular arasından yapılacaktır. Başvuruda bulunacak adayların reklam oyunculuğu deneyimlerinin bulunması zorunlu değildir. Yeni yüzler olarak da başvuru yapabileceğiniz ilanımız için başvuru formumuz Terlik reklam filmi oyunculuk başvurusu kısmında yer almaktadır.


Bayan terlik modellerinin tanıtımı için çekilecek reklam filminin cast çalışmaları devam ederken siz de online olarak oyunculuk başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Belirtilen yaş aralığında ve istenilen ayak numarası ölçülerine sahipseniz başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz. Terlik reklamı televizyon ekranları için çekilecek olup, projenin detayları başvurusu onaylanan adaylar ile paylaşılacaktır. Siz de Terlik reklam filmi cast ajans başvurusu linkinden formumuza erişebilirsiniz.


Terlik Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Diş
Diş Fırçası Reklam Filmi

Diş fırçası reklam filminde rol alacak gülüşüne güvenen 25 ile 35 yaş arası bayan yeni yüzler aranıyor. İlgilenenler ilanımıza başvuru yapabilirler.

Cep
Cep Telefonu Reklam Filmi

Cep telefonu markasının reklam filmi için yeni yüzler aranıyor.

Yüz
Yüz Kremi Reklam Filmi

Yüz kremi reklam filminde rol alacak 40 ile 45 yaş arası kadın oyuncu aranıyor. Başvuru formumuzu doldurarak ilanımıza müracaat edebilirsiniz.

Fondöten
Fondöten Reklam Filmi

Ünlü bir kozmetik markasının fondöten reklamında oynayacak bakımlı bayan oyuncu arayışımız başlamıştır. İlgilenenler adayların online başvurularını bekliyoruz.

Ayakkabı
Ayakkabı Reklam Filmi

Ayakkabı reklamında oynayacak 22 ile 28 yaş arası sarışın kadın oyuncular aranıyor. Fotoğraflı başvurular proje için değerlendirmeye alınacaktır.

Çocuklar
Çocuklar Duymasın Dizisi

Efsane dizi Çocuklar Duymasın Kanal D ekranlarında yeniden izleyicisi ile buluşurken yeni yüzler başvurularımız açılmıştır. Online başvurunuzu yapabilirsiniz.

Boya
Boya Reklam Filmi

Ünlü bir boya markası birbirinden canlı yeni renk kreasyonunun tanıtımınında yer alacağı reklam filminde oynayacak yeni yüzler arayışımız başlamıştır.