favicon

Terlik Reklam Filmi

Ünlü bir terlik markasının yeni çekilecek reklam filmi için oyuncu arayışımız başlamıştır. 20 ile 35 yaş arası bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

Terlik reklamı için cast hazırlıklarımız devam ediyor. Reklam filmi projesinde oynayacak 36, 37 ve 38 ayak numarasına sahip bayan oyuncu adayları online başvuru yaparak ilanımıza müracaat edebilirler. Başvurularınızın fotoğraflı olması önemlidir. Terlik reklamı için ön elemeler ilanımıza yapılan online başvurular arasından yapılacaktır. Başvuruda bulunacak adayların reklam oyunculuğu deneyimlerinin bulunması zorunlu değildir. Yeni yüzler olarak da başvuru yapabileceğiniz ilanımız için başvuru formumuz Terlik reklam filmi oyunculuk başvurusu kısmında yer almaktadır.


Bayan terlik modellerinin tanıtımı için çekilecek reklam filminin cast çalışmaları devam ederken siz de online olarak oyunculuk başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Belirtilen yaş aralığında ve istenilen ayak numarası ölçülerine sahipseniz başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz. Terlik reklamı televizyon ekranları için çekilecek olup, projenin detayları başvurusu onaylanan adaylar ile paylaşılacaktır. Siz de Terlik reklam filmi cast ajans başvurusu linkinden formumuza erişebilirsiniz.


Terlik Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Ufak
Ufak Tefek Cinayetler Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler dizisinde rol alacak her yaştan oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Bizim
Bizim Hikaye Dizisi

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Bizim Hikaye dizisi için yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. Online başvurunuzu sitemiz gerçekleştirebilirsiniz.

Kahve
Kahve Makinesi Reklam Filmi

Kahve makinesi reklamında rol alacak yetenekli bayan oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. İlgilenenler ilanımıza online oyunculuk başvurusu yapabilirler.

Söz
Söz Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Söz dizi için oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran ilanımıza başvuruda bulunarak fırsatı değerlendirebilirsiniz.

Fondöten
Fondöten Reklam Filmi

Ünlü bir kozmetik markasının fondöten reklamında oynayacak bakımlı bayan oyuncu arayışımız başlamıştır. İlgilenenler adayların online başvurularını bekliyoruz.

Klip
Klip Çekimi

Ünlü bir pop müzik sanatçısının yeni klibinde rol alacak bayan oyuncu ve model seçmelerimiz başlamıştır.

Saat
Saat Reklam Filmi

Ünlü bir saat markasının reklam filminde yer alacak bay ve bayan adaylar aranıyor. Sizde hemen başvuru yaparak bu fırsatı kaçırmayın.