favicon

Terlik Reklam Filmi

Ünlü bir terlik markasının yeni çekilecek reklam filmi için oyuncu arayışımız başlamıştır. 20 ile 35 yaş arası bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

Terlik reklamı için cast hazırlıklarımız devam ediyor. Reklam filmi projesinde oynayacak 36, 37 ve 38 ayak numarasına sahip bayan oyuncu adayları online başvuru yaparak ilanımıza müracaat edebilirler. Başvurularınızın fotoğraflı olması önemlidir. Terlik reklamı için ön elemeler ilanımıza yapılan online başvurular arasından yapılacaktır. Başvuruda bulunacak adayların reklam oyunculuğu deneyimlerinin bulunması zorunlu değildir. Yeni yüzler olarak da başvuru yapabileceğiniz ilanımız için başvuru formumuz Terlik reklam filmi oyunculuk başvurusu kısmında yer almaktadır.


Bayan terlik modellerinin tanıtımı için çekilecek reklam filminin cast çalışmaları devam ederken siz de online olarak oyunculuk başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Belirtilen yaş aralığında ve istenilen ayak numarası ölçülerine sahipseniz başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz. Terlik reklamı televizyon ekranları için çekilecek olup, projenin detayları başvurusu onaylanan adaylar ile paylaşılacaktır. Siz de Terlik reklam filmi cast ajans başvurusu linkinden formumuza erişebilirsiniz.


Terlik Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Peçete
Peçete Firması Reklamları

Ünlü bir peçete firmasının Kağıt havlu reklam çekimleri için oyuncu ve yeni yüzler aranıyor. Başvuru yaparak ajansımıza kayıt olabilirsiniz.

Alışveriş
Alışveriş Merkezi Reklam Filmi

Alışveriş merkezinin yeni tanıtım ve reklam filmi çekimleri için oyuncu ve yeni yüz seçmelerimiz başlamıştır. Seçmelere katılmak için başvurunuzu yapın.

Banka
Banka Reklam Filmi

Banka reklam filmi için bay ve bayan, deneyimli, deneyimsiz olmak üzere oyuncu adayları aranıyor. Seçmelerimiz başlamıştır.

Şevkat
Şevkat Yerimdar Dizisi

Fox Tv ekranlarının yeni dizi projesi Şevkat Yerimdar için her yaş aralığında oyunculuk yeteneğine sahip yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Ünlü
Ünlü Ayakkabı Markası Reklam Filmi

Ünlü bir ayakkabı markasının reklam filmi için yeni yüzler aranıyor, Sizde bu reklamda oynamak istiyorsanız başvurunuzu yapın.

Klima
Klima Reklam Filmi

Klima reklam filmi için bay ve bayan oyuncu arayışımız başlamıştır. 30 ile 35 yaş arası yetenekli tüm oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.

Vatanım
Vatanım Sensin Dizisi

Kanal D ekranlarının yeni dizisi olan Vatanım Sensin için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.