favicon

Terlik Reklam Filmi

Ünlü bir terlik markasının yeni çekilecek reklam filmi için oyuncu arayışımız başlamıştır. 20 ile 35 yaş arası bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

Terlik reklamı için cast hazırlıklarımız devam ediyor. Reklam filmi projesinde oynayacak 36, 37 ve 38 ayak numarasına sahip bayan oyuncu adayları online başvuru yaparak ilanımıza müracaat edebilirler. Başvurularınızın fotoğraflı olması önemlidir. Terlik reklamı için ön elemeler ilanımıza yapılan online başvurular arasından yapılacaktır. Başvuruda bulunacak adayların reklam oyunculuğu deneyimlerinin bulunması zorunlu değildir. Yeni yüzler olarak da başvuru yapabileceğiniz ilanımız için başvuru formumuz Terlik reklam filmi oyunculuk başvurusu kısmında yer almaktadır.


Bayan terlik modellerinin tanıtımı için çekilecek reklam filminin cast çalışmaları devam ederken siz de online olarak oyunculuk başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Belirtilen yaş aralığında ve istenilen ayak numarası ölçülerine sahipseniz başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz. Terlik reklamı televizyon ekranları için çekilecek olup, projenin detayları başvurusu onaylanan adaylar ile paylaşılacaktır. Siz de Terlik reklam filmi cast ajans başvurusu linkinden formumuza erişebilirsiniz.


Terlik Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Dondurma
Dondurma Reklam Filmi

Dondurma reklamı için 20 ile 25 yaş arası genç oyuncular aranıyor. Eğlenceli yeni reklam filminde rol alacak bay ve bayan oyuncuların başvurularını bekliyoruz.

Sinema
Sinema Filmi

Sinema filmi projesi için her yaş aralığında yetenekli oyuncu ve yardımcı oyunculara ihtiyacımız bulunuyor. Online başvuru formu ile başvurunuzu yapabilirsiniz.

Elif
Elif Dizisi

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Elif dizisi için yeni yüzler aranıyor.

Konut
Konut Projesi Reklam Filmi

Konut projesi reklam filmi için oyunculuk yeteneği olan yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Kozmetik
Kozmetik Firması Reklam Filmi

Ünlü bir kozmetik firmasının reklam çekimlerinde rol alacak bayan oyuncu adayları seçmelerimiz başlamıştır.

Kızlarım
Kızlarım İçin Dizisi

Kanal D ekranlarında yayınlanan Kızlarım İçin dizi projesinde rol alacak her yaştan oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurular online olarak alınacaktır.

Kek
Kek Reklam Filmi

Kek reklamı için 18 ile 24 yaş arasında bulunan, eğlenceli genç yetenekler aranıyor. Başvurular için sitemizdeki online başvuru formunu doldurabilirsiniz.