Reklamlar tanıtım ve bilgilendirme amaçlı sık kullanılan bir araçtır. Televizyon reklam ajansları sektörde oyuncu ihtiyacını karşılayan kurumlardan olup, reklam projelerinde rol alacak oyuncu adaylarını kadrolarında bulundururlar. Televizyon reklamları markalar açısından önemli bir yere sahiptir. Ürün veya hizmetlerinin tanıtımları için reklamlara başvuran firmalar, marka bilinirliklerinin büyük bir kısmını bu sayede oluşturuyorlar.


REKLAM FİLMİNDE OYNAMAK İSTİYORUM


Reklam filminde oynamak isteyen milyonlarca insan var. Reklamlarda rol almak için televizyon reklam ajansları online başvuru alarak adayları değerlendiriyor. Reklam ajanslarına başvuru formu doldurarak çeşitli reklam projelerine sunumlarınız yapılabiliyor. Ünlü bir markanın reklam filminde oynayabilmek için cast ajanslarından faydalanabilirsiniz. Reklam oyunculuğu için aranan role uygunluğunuz oyuncu seçmelerinde belirlenir. Genellikle oyuncu seçmelerinde reklam filminin kısa bir senaryosunun deneme çekimi yapılır. Yapım şirketleri bu görüşmeler neticesinde oyuncu adayını değerlendirir ve reklam filmine en uygun adaya karar vererek çekimlere başlanır. Televizyon ekranlarında izlediğimiz reklam filmlerinde rol alan her yaştan oyuncuya rastlamak mümkün. Bebek reklam oyuncularından yetişkin oyunculara kadar her yaştan aday projelerde yer alabiliyor. Reklam filmlerinin sayısı gün geçtikçe artış gösteriyor. Bazen ajansların internet sitelerinde yayınladıkları reklam filmi için oyuncu aranıyor ilanları görürüz. Bu ilanlara uygun adayların başvuruları incelenir ve olumlu bulunanlar ile görüşme sağlanır. Veya hazırda bulunan reklamlar dışında ajansların reklam oyuncu castında yer alarak da planlanan yeni projelere sunumlarınız gerçekleşebilir. Siz de reklam filminde oynamak istiyorsanız ajansımızın marka reklam ajansı başvuru sayfasından ajansımıza kayıt olabilirsiniz. Ajansımızın çalışmış olduğu projelerde yer alma fırsatını bulabilirsiniz.


Reklam filmleri güçlü bir tanıtım aracı olarak firmaların sıklıkla tercih sebebi oluyor. Markaların bebek bezi reklamları, yiyecek firmalarının reklamları, hizmet üreten firmalar, mobilya reklamları gibi pek çok projede yer aldık bugüne kadar. Reklam oyuncu castımız gün geçtikçe büyüyerek gelişiyor. Sizler de castımız da yer alarak projelerimizde rol alma şansına sahip olabilirsiniz. Reklam yıldızı olmak ve oyunculuk yapmak için doğru bir reklam ajansı seçmeniz gerekir. Güvenilir ve profesyonel çalışan ajanslar hayallerinizdeki mesleğe sizi yaklaştırabilir iken, yanlış bir ajansla çalışmak sizi hayal kırıklığına da uğratabilir. Televizyon reklam ajansları arasında önemli kurumlar arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Ajansımızın tecrübelerinden ve iş gücünden yararlanmak için başvurularınızı online olarak yapabilirsiniz.