Teknoloji Fuarı | Cast Ajans İstanbul
favicon

Teknoloji Fuarı

Teknoloji fuarında görev alacak 22 ile 28 yaş arası erkek model arıyoruz. Benzer organizasyonlarda deneyimli modellerin fotoğraflı başvurularını bekliyoruz.

İstanbul'da gerçekleşecek olan bir teknoloji fuarı için erkek model arayışımız bulunuyor. Fuar 3 gün sürecek olup, organizasyon detayları başvurusu olumlu bulunan modeller ile paylaşılacaktır. 1.80 ve üzeri boy oranına sahip, bakımlı ve benzer projelerde daha önce görev almış erkek model başvurularını bekliyoruz. Teknoloji ilgisi bulunan adaylar öncelikli tercih sebebi olacaktır. Belirtilen özelliklere sahip modellerin başvuruları değerlendirmeye alınacaktır. Gerekli incelemeler neticesinde uygun bulunan adaylar görüşmeye çağrılacaktır. Fuarda görev alacak erkek model cast çalışmalarımız kısa bir süre daha devam edecektir.


Teknoloji fuarında modellik yapmak isteyen adaylar online başvuru ile bize ulaşabilirler. Başvuru formu için Teknoloji Fuarı Cast Ajans Başvurusu linkine giriş yapabilirsiniz. Başvuru formundaki bilgileri eksiksiz olarak doldurmanız ve modellik deneyimlerinizi özellikle belirtmeniz gerekmektedir. Ardından güncel fotoğraflarınız ile birlikte başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Tüm başvurular değerlendirmeye alınacaktır. Uygun bulunmanız halinde ekibimiz tarafından en kısa süre içinde iletişime geçilerek detaylı bilgilendirme sağlanacaktır.


Teknoloji Fuarı Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Çocuk
Çocuk Giyim Markası Reklam Filmi

Çocuk giyim markasının katalog çekimlerinde boy gösterecek ve reklam filminde oynayacak yetenekli çocuk oyuncular aranıyor.

Eşkiya
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine her yaştan oyuncu adayları ve yeni yüzler aranıyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz.

Hastane
Hastane Tanıtım Filmi

Hastane tanıtım filmi için 20 ile 35 yaş arası yeni yüz erkek ve kadın oyuncular aranıyor. Başvurular online olarak sitemiz üzerinden alınacaktır.

Pizza
Pizza Reklam Filmi

Yakın zamanda çekimlerine başlayacağımız Pizza reklam filmi için genç yetenekli yüzler arayışımız başlamıştır. Oyuncu seçmelerine katılın.

Zeytin
Zeytin Reklam Filmi

Bir zeytin markasının yeni reklam yüzü için 40 ile 45 yaş arası karizmatik ve yetenekli erkek oyuncu aranıyor. Fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.

Sucuk
Sucuk Reklam Filmi

Ünlü bir sucuk markasının yeni çekilecek reklam filmi için oyuncu arayışımız bulunuyor. İlgilenen adaylar online başvuru ile müracaat edebilirler.

Kalk
Kalk Gidelim Dizisi

Trt 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kalk Gidelim dizisi için her yaş aralığında yetenekli yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.