favicon

Teknoloji Fuarı

Teknoloji fuarında görev alacak 22 ile 28 yaş arası erkek model arıyoruz. Benzer organizasyonlarda deneyimli modellerin fotoğraflı başvurularını bekliyoruz.

İstanbul'da gerçekleşecek olan bir teknoloji fuarı için erkek model arayışımız bulunuyor. Fuar 3 gün sürecek olup, organizasyon detayları başvurusu olumlu bulunan modeller ile paylaşılacaktır. 1.80 ve üzeri boy oranına sahip, bakımlı ve benzer projelerde daha önce görev almış erkek model başvurularını bekliyoruz. Teknoloji ilgisi bulunan adaylar öncelikli tercih sebebi olacaktır. Belirtilen özelliklere sahip modellerin başvuruları değerlendirmeye alınacaktır. Gerekli incelemeler neticesinde uygun bulunan adaylar görüşmeye çağrılacaktır. Fuarda görev alacak erkek model cast çalışmalarımız kısa bir süre daha devam edecektir.


Teknoloji fuarında modellik yapmak isteyen adaylar online başvuru ile bize ulaşabilirler. Başvuru formu için Teknoloji Fuarı Cast Ajans Başvurusu linkine giriş yapabilirsiniz. Başvuru formundaki bilgileri eksiksiz olarak doldurmanız ve modellik deneyimlerinizi özellikle belirtmeniz gerekmektedir. Ardından güncel fotoğraflarınız ile birlikte başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Tüm başvurular değerlendirmeye alınacaktır. Uygun bulunmanız halinde ekibimiz tarafından en kısa süre içinde iletişime geçilerek detaylı bilgilendirme sağlanacaktır.


Teknoloji Fuarı Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Lens
Lens Reklam Filmi

Lens markasının reklam filminde oynayacak 25 ile 35 yaş arası yetenekli kadın oyuncu arayışımız başlamıştır.Fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.

Gömlek
Gömlek Katalog Çekimi

Ünlü bir tekstil firmasının gömlek katalog çekimi için bay model adayları aranıyor. İlgilenenlerin online olarak fotoğraflı başvurularını bekliyoruz.

Hava
Hava Yolu Reklam Filmi

Hava yolu firmasının yeni reklam filmi için 25 ile 35 yaş arası kadın oyuncu ve 40 ile 45 yaş arası erkek oyuncu aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Eşkiya
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine her yaştan oyuncu adayları ve yeni yüzler aranıyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz.

Meyve
Meyve Suyu Reklam Filmi

Meyve suyu reklam filminde rol alacak bay, bayan ve çocuk oyuncu adayı seçmelerimiz başlamıştır.

Yüz
Yüz Kremi Reklam Filmi

Yüz kremi reklam filminde rol alacak 40 ile 45 yaş arası kadın oyuncu aranıyor. Başvuru formumuzu doldurarak ilanımıza müracaat edebilirsiniz.

Bal
Bal Reklam Filmi

Bal reklamında rol alacak 10 ile 14 yaş arası yetenekli erkek çocuk oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Başvuru formunu doldurarak müracaat edebilirsiniz.