favicon

Tatil Reklam Filmi

Tatil firmasının yeni çekilecek reklam filmi için oyuncular aranıyor. 30 ile 35 yaş arası bay ve bayan yetenekli yeni yüzler ilanımıza başvuru yapabilirler.

Tatil firmalarının öncü markası olan müşterimizin yeni çekilecek reklam filmi projesi için cast çalışmalarımız devam ediyor. Reklam filminde rol alması beklenen yeni yüzler için ilanımız aktif hale gelmiştir. İnternet sitemizden yapacağınız online başvuru ile reklam projesinde değerlendirilme şansınız bulunuyor. 30 ile 35 yaş arası bay ve bayan oyuncu adaylarının başvuruları, ekibimiz tarafından incelenerek, olumlu bulunan adaylar ile iletişime geçilecektir. Başvurularınızı Tatil reklam filmi oyunculuk başvurusu kısmından yapabilirsiniz.


Tatil avantajları ve kampanyaları hakkında çekilecek yeni reklam filmi projesinin hazırlıkları sürüyor. Oyuncu sunumları ile ön elemelerin belirleneceği proje için başvurular devam ediyor. Fotoğraflı başvurunuzu yaparak şansınızı deneyebilirsiniz. Tüm başvurular online olarak Tatil reklam filmi cast ajans başvurusu kısmından kabul edilecektir. Başvurunuzun olumlu bulunması halinde tarafınıza en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.


Tatil Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Gözlük
Gözlük Reklam Filmi

Ünlü gözlük markasının yeni çekilecek reklam filminde oynayacak 25-35 yaş arası bayan yeni yüzler ilanımıza başvuruda bulunarak şansınızı deneyebilirsiniz.

Fazilet
Fazilet Hanım Ve Kızları Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlandığı ilk bölümüyle dikkat çeken Fazilet hanım ve kızları dizisi için yetenekli her yaştan yeni yüzler oyuncu ihtiyacımız bulunuyor.

Klavye
Klavye Delikanlıları Dizisi

Show Tv ekranlarında, yeni sezonda izleyicisi ile buluşan Klavye Delikanlıları dizinde rol alacak yetenekli yeni yüzler başvurularımız başlamıştır.

Yatak
Yatak Firması Reklam Filmi

Yatak markasının yeni reklam filmi için bay ve bayan oyuncu adayları aranıyor.

Yoğurt
Yoğurt Reklam Filmi

Yoğurt reklamında rol alacak yetenekli kız çocuk oyuncu aranıyor. 6 ile 8 yaş arasında bulunan tüm çocuk oyuncuların başvurularını bekliyoruz.

Yüz
Yüz Yüze Dizisi

Show Tv ekranlarındaki Yüz Yüze dizisi için yetenekli yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor. İlgilenenler online başvuru formumuzu doldurarak müracaat edebilirler.

Klima
Klima Reklam Filmi

Klima reklam filmi için bay ve bayan oyuncu arayışımız başlamıştır. 30 ile 35 yaş arası yetenekli tüm oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.