favicon

Tatil Reklam Filmi

Tatil firmasının yeni çekilecek reklam filmi için oyuncular aranıyor. 30 ile 35 yaş arası bay ve bayan yetenekli yeni yüzler ilanımıza başvuru yapabilirler.

Tatil firmalarının öncü markası olan müşterimizin yeni çekilecek reklam filmi projesi için cast çalışmalarımız devam ediyor. Reklam filminde rol alması beklenen yeni yüzler için ilanımız aktif hale gelmiştir. İnternet sitemizden yapacağınız online başvuru ile reklam projesinde değerlendirilme şansınız bulunuyor. 30 ile 35 yaş arası bay ve bayan oyuncu adaylarının başvuruları, ekibimiz tarafından incelenerek, olumlu bulunan adaylar ile iletişime geçilecektir. Başvurularınızı Tatil reklam filmi oyunculuk başvurusu kısmından yapabilirsiniz.


Tatil avantajları ve kampanyaları hakkında çekilecek yeni reklam filmi projesinin hazırlıkları sürüyor. Oyuncu sunumları ile ön elemelerin belirleneceği proje için başvurular devam ediyor. Fotoğraflı başvurunuzu yaparak şansınızı deneyebilirsiniz. Tüm başvurular online olarak Tatil reklam filmi cast ajans başvurusu kısmından kabul edilecektir. Başvurunuzun olumlu bulunması halinde tarafınıza en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.


Tatil Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Traş
Traş Bıçağı Reklam Filmi

Ünlü bir markanın traş bıçağı reklam filmi için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. İlgilenen erkek adayların başvurularını bekliyoruz.

Mobil
Mobil Uygulama Reklam Filmi

Mobil uygulama reklam filminde rol alacak yetenekli 20 ile 30 yaş arası kadın ve erkek oyuncular aranıyor. Online oyuncu başvurularını bekliyoruz.

Zeytinyağı
Zeytinyağı Reklam Filmi

Zeytinyağı reklam filminde rol alacak yeni yüz oyuncu adayları aranıyor. İlgilenen adayların fotoğraflı online başvuruları değerlendirilecektir.

Bebek
Bebek Giyim Markası Katalog Çekimi

Bebek giyim markası katalog çekimi için kız ve erkek bebek modeller aranıyor seçmelerimiz başlamıştır.

Korku
Korku Filmi

Korku filmi projesinde rol alacak 20 ile 35 yaş arası yeni yüz kadın ve erkek oyuncular aranıyor. Fotoğraflı online başvurularınızı bekliyoruz.

Adını
Adını Sen Koy Dizisi

Yeni sezonda, Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Adını Sen Koy Dizisi için yetenekli yeni yüzler başvurularımız başlamıştır.

Gözlük
Gözlük Reklam Filmi

Ünlü gözlük markasının yeni çekilecek reklam filminde oynayacak 25-35 yaş arası bayan yeni yüzler ilanımıza başvuruda bulunarak şansınızı deneyebilirsiniz.