favicon

Tatil Reklam Filmi

Tatil firmasının yeni çekilecek reklam filmi için oyuncular aranıyor. 30 ile 35 yaş arası bay ve bayan yetenekli yeni yüzler ilanımıza başvuru yapabilirler.

Tatil firmalarının öncü markası olan müşterimizin yeni çekilecek reklam filmi projesi için cast çalışmalarımız devam ediyor. Reklam filminde rol alması beklenen yeni yüzler için ilanımız aktif hale gelmiştir. İnternet sitemizden yapacağınız online başvuru ile reklam projesinde değerlendirilme şansınız bulunuyor. 30 ile 35 yaş arası bay ve bayan oyuncu adaylarının başvuruları, ekibimiz tarafından incelenerek, olumlu bulunan adaylar ile iletişime geçilecektir. Başvurularınızı Tatil reklam filmi oyunculuk başvurusu kısmından yapabilirsiniz.


Tatil avantajları ve kampanyaları hakkında çekilecek yeni reklam filmi projesinin hazırlıkları sürüyor. Oyuncu sunumları ile ön elemelerin belirleneceği proje için başvurular devam ediyor. Fotoğraflı başvurunuzu yaparak şansınızı deneyebilirsiniz. Tüm başvurular online olarak Tatil reklam filmi cast ajans başvurusu kısmından kabul edilecektir. Başvurunuzun olumlu bulunması halinde tarafınıza en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.


Tatil Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Güneş
Güneş Kremi Reklam Filmi

Güneş kremi reklamında oynayacak yetenekli bayan oyuncu aranıyor.Başvuru yapacak adaylar için online başvuru formumuz sitemizde yer almaktadır.

Kanatsız
Kanatsız Kuşlar Dizisi

Kanatsız Kuşlar isimli, Atv ekranlarında yayınlanacak yeni dizi projesi için oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran olarak yeni yüzler arayışımız devam ediyor.

Fondöten
Fondöten Reklam Filmi

Ünlü bir kozmetik markasının fondöten reklamında oynayacak bakımlı bayan oyuncu arayışımız başlamıştır. İlgilenenler adayların online başvurularını bekliyoruz.

Rimel
Rimel Reklam Filmi

Kozmetik sektörünün öncü markalarında olan firmanın rimel reklamında oynayacak 20 ile 30 yaş arası yetenekli ve bakımlı bayan oyuncu aranıyor.

Kahve
Kahve Makinesi Reklam Filmi

Kahve makinesi reklamında rol alacak yetenekli bayan oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. İlgilenenler ilanımıza online oyunculuk başvurusu yapabilirler.

Ufak
Ufak Tefek Cinayetler Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler dizisinde rol alacak her yaştan oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Parfüm
Parfüm Reklam Filmi

Parfüm reklam filmi için bayan oyuncu ve yeni yüz adaylar aranıyor. ajansımıza kayıt olarak bu seçmelere katılabilirsiniz.