favicon

Tatil Reklam Filmi

Tatil firmasının yeni çekilecek reklam filmi için oyuncular aranıyor. 30 ile 35 yaş arası bay ve bayan yetenekli yeni yüzler ilanımıza başvuru yapabilirler.

Tatil firmalarının öncü markası olan müşterimizin yeni çekilecek reklam filmi projesi için cast çalışmalarımız devam ediyor. Reklam filminde rol alması beklenen yeni yüzler için ilanımız aktif hale gelmiştir. İnternet sitemizden yapacağınız online başvuru ile reklam projesinde değerlendirilme şansınız bulunuyor. 30 ile 35 yaş arası bay ve bayan oyuncu adaylarının başvuruları, ekibimiz tarafından incelenerek, olumlu bulunan adaylar ile iletişime geçilecektir. Başvurularınızı Tatil reklam filmi oyunculuk başvurusu kısmından yapabilirsiniz.


Tatil avantajları ve kampanyaları hakkında çekilecek yeni reklam filmi projesinin hazırlıkları sürüyor. Oyuncu sunumları ile ön elemelerin belirleneceği proje için başvurular devam ediyor. Fotoğraflı başvurunuzu yaparak şansınızı deneyebilirsiniz. Tüm başvurular online olarak Tatil reklam filmi cast ajans başvurusu kısmından kabul edilecektir. Başvurunuzun olumlu bulunması halinde tarafınıza en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.


Tatil Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Kırgın
Kırgın Çiçekler Dizisi

Atv ekranlarında yayınlanan Kırgın Çiçekler dizisi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Adını
Adını Sen Koy Dizisi

Yeni sezonda, Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Adını Sen Koy Dizisi için yetenekli yeni yüzler başvurularımız başlamıştır.

Katalog
Katalog Çekimi

Ünlü bir giyim markasının katalog çekimi için bay bayan modeller aranıyor.

Yoğurt
Yoğurt Reklam Filmi

Yoğurt reklamında rol alacak yetenekli kız çocuk oyuncu aranıyor. 6 ile 8 yaş arasında bulunan tüm çocuk oyuncuların başvurularını bekliyoruz.

Tatil
Tatil Reklam Filmi

Tatil firmasının yeni çekilecek reklam filmi için oyuncular aranıyor. 30 ile 35 yaş arası bay ve bayan yetenekli yeni yüzler ilanımıza başvuru yapabilirler.

Uydu
Uydu Reklam Filmi

Uydu reklam filmi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Sigorta
Sigorta Reklam Filmi

Bir sigorta firmasının yeni çekilecek reklam filmi 40 ile 45 yaşları arasında erkek oyuncu arayışımız bulunuyor. Başvurular online olarak alınacaktır.