favicon

Süt Reklam Filmi

Bir süt reklamında rol alacak 10-12 yaş erkek çocuk ve 35-45 yaş arası bayan oyuncu ihtiyacımız bulunuyor, ilanımıza online başvuru yapabilirsiniz.

Yeni reklam projemizin erkek çocuk ve bayan oyuncu cast çalışmalarında bulunuyoruz. Bir süt markasının yeni çekilecek reklam filmi için oyuncu arayışı içindeyiz. Aranan yaş kriterine uygun adayların başvurularını bekliyoruz. Başvurular adayların fotoğrafları üzerinden değerlendirilecektir. Ön eleme için başvurularınızın fotoğraflı olması gerekmektedir. Ardından seçilen adaylarla iletişim kurularak detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Yönetmen görüşmesi için adayların sunumu yapılarak seçilen adaylar oyuncu görüşmesine çağrılacaktır. İlgilenen adayların Süt reklam filmi oyunculuk başvurusu kısmından başvuru yapmaları gerekiyor.


Süt reklamı için aranan erkek çocuk oyuncu ve bayan oyuncu arayışımız kısa bir süre daha devam edecektir. Yeni reklam filminin oyuncu ihtiyacı için deneyimli veya deneyimsiz ilgilenen tüm adayların başvurularını acil olarak bekliyoruz. Online başvurunuzu Süt reklam filmi cast ajans başvurusu bölümünden yapabilirsiniz.


Süt Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Bebek
Bebek Giyim Markası Katalog Çekimi

Bebek giyim markası katalog çekimi için kız ve erkek bebek modeller aranıyor seçmelerimiz başlamıştır.

Beyaz
Beyaz Eşya Reklam Filmi

Kurumsal bir markanın beyaz eşya reklam filminde rol alacak 25 ile 35 yaş arası oyuncu adayı seçmelerimiz başlamıştır. Başvurularınızı bekliyoruz.

Yarışma
Yarışma Programı

Yarışma ve eğlence programı için her yaştan yetenekli adaylar aranıyor. Başvuru formumuzu doldurarak projemiz için ilanımıza müracaat edebilirsiniz.

Duş
Duş Jeli Reklam Filmi

Duş Jeli reklam filmi için 25 ile 30 yaş arasında yeni yüz kadın oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. İlgilenenlerin online başvurularını bekliyoruz.

Bal
Bal Reklam Filmi

Bal reklamında rol alacak 10 ile 14 yaş arası yetenekli erkek çocuk oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Başvuru formunu doldurarak müracaat edebilirsiniz.

Ağız
Ağız Bakım Suyu Reklam Filmi

Ağız bakım suyu ürünün reklam filminde rol alacak deneyimli veya deneyimsiz bayan oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. İlgilenen adaylar online başvuru yapabilirler.

Süt
Süt Reklam Filmi

Bir süt reklamında rol alacak 10-12 yaş erkek çocuk ve 35-45 yaş arası bayan oyuncu ihtiyacımız bulunuyor, ilanımıza online başvuru yapabilirsiniz.