favicon

Süt Reklam Filmi

Bir süt reklamında rol alacak 10-12 yaş erkek çocuk ve 35-45 yaş arası bayan oyuncu ihtiyacımız bulunuyor, ilanımıza online başvuru yapabilirsiniz.

Yeni reklam projemizin erkek çocuk ve bayan oyuncu cast çalışmalarında bulunuyoruz. Bir süt markasının yeni çekilecek reklam filmi için oyuncu arayışı içindeyiz. Aranan yaş kriterine uygun adayların başvurularını bekliyoruz. Başvurular adayların fotoğrafları üzerinden değerlendirilecektir. Ön eleme için başvurularınızın fotoğraflı olması gerekmektedir. Ardından seçilen adaylarla iletişim kurularak detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Yönetmen görüşmesi için adayların sunumu yapılarak seçilen adaylar oyuncu görüşmesine çağrılacaktır. İlgilenen adayların Süt reklam filmi oyunculuk başvurusu kısmından başvuru yapmaları gerekiyor.


Süt reklamı için aranan erkek çocuk oyuncu ve bayan oyuncu arayışımız kısa bir süre daha devam edecektir. Yeni reklam filminin oyuncu ihtiyacı için deneyimli veya deneyimsiz ilgilenen tüm adayların başvurularını acil olarak bekliyoruz. Online başvurunuzu Süt reklam filmi cast ajans başvurusu bölümünden yapabilirsiniz.


Süt Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Tatil
Tatil Reklam Filmi

Tatil firmasının yeni çekilecek reklam filmi için oyuncular aranıyor. 30 ile 35 yaş arası bay ve bayan yetenekli yeni yüzler ilanımıza başvuru yapabilirler.

Meyve
Meyve Suyu Reklam Filmi

Meyve suyu reklam filminde rol alacak bay, bayan ve çocuk oyuncu adayı seçmelerimiz başlamıştır.

Kalk
Kalk Gidelim Dizisi

Trt 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kalk Gidelim dizisi için her yaş aralığında yetenekli yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Arama
Arama Motoru Reklam Filmi

Arama motoru reklamında oynayacak 18 ile 25 yaş arası genç yetenekler aranıyor. Başvuru formumuzu doldurarak ilanımıza müracaat edebilirsiniz.

Jean
Jean Reklam Filmi

Ünlü bir jean markasının yeni çekilecek olan reklam filminde oynayacak 20-26 yaş arası fiziği düzgün olan bay ve bayan yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Beyaz
Beyaz Eşya Reklam Filmi

Kurumsal bir markanın beyaz eşya reklam filminde rol alacak 25 ile 35 yaş arası oyuncu adayı seçmelerimiz başlamıştır. Başvurularınızı bekliyoruz.

Otel
Otel Tanıtım Filmi

Zincir işletmesi olan bir otelin tanıtım filminde yer alacak bay ve bayan manken adayları arayışımız için, ilanımıza başvurarak siz de katılabilirsiniz.