favicon

Süt Reklam Filmi

Bir süt reklamında rol alacak 10-12 yaş erkek çocuk ve 35-45 yaş arası bayan oyuncu ihtiyacımız bulunuyor, ilanımıza online başvuru yapabilirsiniz.

Yeni reklam projemizin erkek çocuk ve bayan oyuncu cast çalışmalarında bulunuyoruz. Bir süt markasının yeni çekilecek reklam filmi için oyuncu arayışı içindeyiz. Aranan yaş kriterine uygun adayların başvurularını bekliyoruz. Başvurular adayların fotoğrafları üzerinden değerlendirilecektir. Ön eleme için başvurularınızın fotoğraflı olması gerekmektedir. Ardından seçilen adaylarla iletişim kurularak detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Yönetmen görüşmesi için adayların sunumu yapılarak seçilen adaylar oyuncu görüşmesine çağrılacaktır. İlgilenen adayların Süt reklam filmi oyunculuk başvurusu kısmından başvuru yapmaları gerekiyor.


Süt reklamı için aranan erkek çocuk oyuncu ve bayan oyuncu arayışımız kısa bir süre daha devam edecektir. Yeni reklam filminin oyuncu ihtiyacı için deneyimli veya deneyimsiz ilgilenen tüm adayların başvurularını acil olarak bekliyoruz. Online başvurunuzu Süt reklam filmi cast ajans başvurusu bölümünden yapabilirsiniz.


Süt Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Sinema
Sinema Filmi

Sinema filmi projesi için her yaş aralığında yetenekli oyuncu ve yardımcı oyunculara ihtiyacımız bulunuyor. Online başvuru formu ile başvurunuzu yapabilirsiniz.

Fondöten
Fondöten Reklam Filmi

Ünlü bir kozmetik markasının fondöten reklamında oynayacak bakımlı bayan oyuncu arayışımız başlamıştır. İlgilenenler adayların online başvurularını bekliyoruz.

Sakız
Sakız Reklam Filmi

Sakız reklam filmi için 19 ile 24 yaş arası bayan yetenekli oyuncu arayışımız devam ediyor. İlgilenen adaylar online başvuru formu ile müracaat edebilirler.

Mehmetçik
Mehmetçik Kütulamare Dizisi

Mehmetçik Kut'ül Amare dizisinde rol alacak her yaştan yeni yüz oyunculara ihtiyacımız bulunuyor. Fotoğraflı başvurularınızı sitemiz üzerinden bekliyoruz.

Kocaman
Kocaman Ailem Dizisi

Kocaman Ailem dizisinde rol alacak her yaştan oyunculuk yeteneğine sahip, oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.

Banka
Banka Reklam Filmi

Banka reklam filmi için bay ve bayan, deneyimli, deneyimsiz olmak üzere oyuncu adayları aranıyor. Seçmelerimiz başlamıştır.

İçecek
İçecek Reklam Filmi

İçecek markası olan firmanın, televizyon ekranları için hazırlayacağı reklam filminde rol alacak 18 ve 26 yaş arası genç yetenekler aranıyor.