favicon

Süt Reklam Filmi

Bir süt reklamında rol alacak 10-12 yaş erkek çocuk ve 35-45 yaş arası bayan oyuncu ihtiyacımız bulunuyor, ilanımıza online başvuru yapabilirsiniz.

Yeni reklam projemizin erkek çocuk ve bayan oyuncu cast çalışmalarında bulunuyoruz. Bir süt markasının yeni çekilecek reklam filmi için oyuncu arayışı içindeyiz. Aranan yaş kriterine uygun adayların başvurularını bekliyoruz. Başvurular adayların fotoğrafları üzerinden değerlendirilecektir. Ön eleme için başvurularınızın fotoğraflı olması gerekmektedir. Ardından seçilen adaylarla iletişim kurularak detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Yönetmen görüşmesi için adayların sunumu yapılarak seçilen adaylar oyuncu görüşmesine çağrılacaktır. İlgilenen adayların Süt reklam filmi oyunculuk başvurusu kısmından başvuru yapmaları gerekiyor.


Süt reklamı için aranan erkek çocuk oyuncu ve bayan oyuncu arayışımız kısa bir süre daha devam edecektir. Yeni reklam filminin oyuncu ihtiyacı için deneyimli veya deneyimsiz ilgilenen tüm adayların başvurularını acil olarak bekliyoruz. Online başvurunuzu Süt reklam filmi cast ajans başvurusu bölümünden yapabilirsiniz.


Süt Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Bisküvi
Bisküvi Reklam Filmi

Yeni reklam projemiz olan bisküvi reklamında rol alacak 25 ile 35 yaş arası bayan yeni yüzler arayışımıza ilanımızda ki formu doldurarak başvurabilirsiniz.

Ağız
Ağız Bakım Suyu Reklam Filmi

Ağız bakım suyu ürünün reklam filminde rol alacak deneyimli veya deneyimsiz bayan oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. İlgilenen adaylar online başvuru yapabilirler.

Kahve
Kahve Makinesi Reklam Filmi

Kahve makinesi reklamında rol alacak yetenekli bayan oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. İlgilenenler ilanımıza online oyunculuk başvurusu yapabilirler.

Yeni
Yeni Gelin Dizisi

Show Tv ekranlarında yayınlanan Yeni Gelin dizisi için cast çalışmalarımızda değerlendirilmek üzere oyuncu ve yardımcı oyuncu arayışımız devam ediyor.

Bal
Bal Reklam Filmi

Bal reklamında rol alacak 10 ile 14 yaş arası yetenekli erkek çocuk oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Başvuru formunu doldurarak müracaat edebilirsiniz.

Siyah
Siyah Beyaz Aşk Dizisi

Kanal D'de yayınlanacak Siyah Beyaz Aşk dizisi için yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. Başvurular internet sitemizde bulunan form üzerinden alınacaktır.

Meyveli
Meyveli Yoğurt Reklam Filmi

Meyveli yoğurt reklamında rol alacak 20 ile 28 yaş arası bayan oyuncu aranıyor. İlanımıza sitemiz üzerinden online oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz.