favicon

Sucuk Reklam Filmi

Ünlü bir sucuk markasının yeni çekilecek reklam filmi için oyuncu arayışımız bulunuyor. İlgilenen adaylar online başvuru ile müracaat edebilirler.

Sucuk reklamında rol alacak 45 ile 55 yaş arası şişman erkek oyuncuya ihtiyacımız var. Reklam oyunculuğunda şansınızı denemek isteyen tüm yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz. Oyunculuk yeteneği olan ve mizah duygusuna sahip sempatik erkek oyuncu için cast çalışmalarımız başlamıştır. Aranan özelliklere sahip oyuncu adayları Sucuk reklam filmi oyunculuk başvurusu kısmından ilanımıza başvuru yapabilirler. Linkteki başvuru formunu doldurarak tarafımıza göndermeniz durumunda olumlu bulunmanız halinde en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.


Sucuk reklamı için hazırlıklar devam ederken oyuncu arayışı acil olarak devam etmektedir. Reklam filmi çekimleri için cast çalışmaları ajansımız tarafından yürütülmekte olup, sizlerden gelen online oyunculuk başvuruları da proje için değerlendirilecektir. Siz de başvurunuzu Sucuk reklam filmi cast ajans başvurusu kısmından gerçekleştirerek şansınızı deneyebilirsiniz. Ön elemeler en kısa sürede açıklanacaktır.


Sucuk Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Pizza
Pizza Reklam Filmi

Yakın zamanda çekimlerine başlayacağımız Pizza reklam filmi için genç yetenekli yüzler arayışımız başlamıştır. Oyuncu seçmelerine katılın.

Sabun
Sabun Reklam Filmi

Sabun reklam filminde rol alacak 40'lı yaşlarında bakımlı kadın oyuncu aranıyor. Oyunculuk yeteneği iyi olan adayların başvurularını bekliyoruz.

Yarışma
Yarışma Programı

Yarışma ve eğlence programı için her yaştan yetenekli adaylar aranıyor. Başvuru formumuzu doldurarak projemiz için ilanımıza müracaat edebilirsiniz.

Korku
Korku Filmi

Korku filmi projesinde rol alacak 20 ile 35 yaş arası yeni yüz kadın ve erkek oyuncular aranıyor. Fotoğraflı online başvurularınızı bekliyoruz.

Ev
Ev Tekstil Firması Reklam Filmi

Ev Tekstil firmasının reklam filmi için yetenekli oyuncular aranıyor.

Bebek
Bebek Maması Reklam Filmi

Bebek maması reklam filmi çekimleri için bebek oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.

Büyük
Büyük Beden Manken Katalog Çekimi

Ünlü bir tekstil firmasının katalog çekiminde yer alacak büyük beden kadın mankenler aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.