favicon

Sucuk Reklam Filmi

Ünlü bir sucuk markasının yeni çekilecek reklam filmi için oyuncu arayışımız bulunuyor. İlgilenen adaylar online başvuru ile müracaat edebilirler.

Sucuk reklamında rol alacak 45 ile 55 yaş arası şişman erkek oyuncuya ihtiyacımız var. Reklam oyunculuğunda şansınızı denemek isteyen tüm yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz. Oyunculuk yeteneği olan ve mizah duygusuna sahip sempatik erkek oyuncu için cast çalışmalarımız başlamıştır. Aranan özelliklere sahip oyuncu adayları Sucuk reklam filmi oyunculuk başvurusu kısmından ilanımıza başvuru yapabilirler. Linkteki başvuru formunu doldurarak tarafımıza göndermeniz durumunda olumlu bulunmanız halinde en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.


Sucuk reklamı için hazırlıklar devam ederken oyuncu arayışı acil olarak devam etmektedir. Reklam filmi çekimleri için cast çalışmaları ajansımız tarafından yürütülmekte olup, sizlerden gelen online oyunculuk başvuruları da proje için değerlendirilecektir. Siz de başvurunuzu Sucuk reklam filmi cast ajans başvurusu kısmından gerçekleştirerek şansınızı deneyebilirsiniz. Ön elemeler en kısa sürede açıklanacaktır.


Sucuk Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

İçecek
İçecek Reklam Filmi

İçecek markası olan firmanın, televizyon ekranları için hazırlayacağı reklam filminde rol alacak 18 ve 26 yaş arası genç yetenekler aranıyor.

Rimel
Rimel Reklam Filmi

Kozmetik sektörünün öncü markalarında olan firmanın rimel reklamında oynayacak 20 ile 30 yaş arası yetenekli ve bakımlı bayan oyuncu aranıyor.

Uydu
Uydu Reklam Filmi

Uydu reklam filmi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Bebek
Bebek Bezi Reklam Filmi

Ünlü bir bebek bezi reklamı için bebekler ve çocuklar aranıyor.Başvuru yaparak çocuğunuzun reklam yüzü olma şansını yakalayabilirsiniz.

Ağız
Ağız Bakım Suyu Reklam Filmi

Ağız bakım suyu ürünün reklam filminde rol alacak deneyimli veya deneyimsiz bayan oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. İlgilenen adaylar online başvuru yapabilirler.

Küçük
Küçük Ev Aletleri Reklam Filmi

Beyaz eşya firmasının küçük ev aletleri reklam filminde oynayacak 30-35 yaş arası bayan yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Deodorant
Deodorant Reklam Filmi

Ünlü bir deodorant markasının yeni çekilecek olan reklam filminde oynayacak 25 ve 32 yaş arasında olan bayan yetenekli yeni yüzler arayışımız başlamıştır.