favicon

Sucuk Reklam Filmi

Ünlü bir sucuk markasının yeni çekilecek reklam filmi için oyuncu arayışımız bulunuyor. İlgilenen adaylar online başvuru ile müracaat edebilirler.

Sucuk reklamında rol alacak 45 ile 55 yaş arası şişman erkek oyuncuya ihtiyacımız var. Reklam oyunculuğunda şansınızı denemek isteyen tüm yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz. Oyunculuk yeteneği olan ve mizah duygusuna sahip sempatik erkek oyuncu için cast çalışmalarımız başlamıştır. Aranan özelliklere sahip oyuncu adayları Sucuk reklam filmi oyunculuk başvurusu kısmından ilanımıza başvuru yapabilirler. Linkteki başvuru formunu doldurarak tarafımıza göndermeniz durumunda olumlu bulunmanız halinde en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.


Sucuk reklamı için hazırlıklar devam ederken oyuncu arayışı acil olarak devam etmektedir. Reklam filmi çekimleri için cast çalışmaları ajansımız tarafından yürütülmekte olup, sizlerden gelen online oyunculuk başvuruları da proje için değerlendirilecektir. Siz de başvurunuzu Sucuk reklam filmi cast ajans başvurusu kısmından gerçekleştirerek şansınızı deneyebilirsiniz. Ön elemeler en kısa sürede açıklanacaktır.


Sucuk Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Kalp
Kalp Atışı Dizisi

Show Tv'de izleyicisiyle buluşacak olan Kore yapımı "Doctors" 'tan uyarlanan Kalp Atışı dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncu arayışımız başlamıştır.

Avlu
Avlu Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Avlu dizisi için her yaştan yeni yüzler başvurularını değerlendirmeye başlıyoruz. Başvurular online alınacaktır.

Şeker
Şeker Reklam Filmi

Şeker reklamında rol alacak eğlenceli, genç yeni yüzler aranıyor. Oyunculuk başvuru formu ile ilanımız için başvurunuzu online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kızlarım
Kızlarım İçin Dizisi

Kanal D ekranlarında yayınlanan Kızlarım İçin dizi projesinde rol alacak her yaştan oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurular online olarak alınacaktır.

Çukur
Çukur Dizisi

Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Çukur dizisi için yetenekli yeni yüzler arayışımız başlamıştır. Başvurular online gerçekleştirilecektir.

Market
Market Reklam Filmi

Bir market zincirinin yeni reklam filmi projesinde rol alacak her yaştan yeni yüzler aranıyor. Başvuru formunu doldurarak ilanımıza müracaat edebilirsiniz.

Çanta
Çanta Reklam Filmi

Ünlü bir deri markasının yeni kreasyonu olan çantaların reklam filminde oynayacak yeni yüzler aranıyor.