favicon

Sucuk Reklam Filmi

Ünlü bir sucuk markasının yeni çekilecek reklam filmi için oyuncu arayışımız bulunuyor. İlgilenen adaylar online başvuru ile müracaat edebilirler.

Sucuk reklamında rol alacak 45 ile 55 yaş arası şişman erkek oyuncuya ihtiyacımız var. Reklam oyunculuğunda şansınızı denemek isteyen tüm yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz. Oyunculuk yeteneği olan ve mizah duygusuna sahip sempatik erkek oyuncu için cast çalışmalarımız başlamıştır. Aranan özelliklere sahip oyuncu adayları Sucuk reklam filmi oyunculuk başvurusu kısmından ilanımıza başvuru yapabilirler. Linkteki başvuru formunu doldurarak tarafımıza göndermeniz durumunda olumlu bulunmanız halinde en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.


Sucuk reklamı için hazırlıklar devam ederken oyuncu arayışı acil olarak devam etmektedir. Reklam filmi çekimleri için cast çalışmaları ajansımız tarafından yürütülmekte olup, sizlerden gelen online oyunculuk başvuruları da proje için değerlendirilecektir. Siz de başvurunuzu Sucuk reklam filmi cast ajans başvurusu kısmından gerçekleştirerek şansınızı deneyebilirsiniz. Ön elemeler en kısa sürede açıklanacaktır.


Sucuk Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Dolunay
Dolunay Dizisi

Star Tv ekranlarında seyirciyle buluşan Dolunay dizisi için yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncu online başvuru değerlendirme sürecimiz başlamıştır.

Börü
Börü Dizisi

Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan Börü dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvuru formumuz sitemizde yer almaktadır.

Kalbimdeki
Kalbimdeki Deniz Dizisi

Fox Tv ekranlarının yeni projesi olan Kalbimdeki Deniz dizisi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Uydu
Uydu Reklam Filmi

Uydu reklam filmi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Gözlük
Gözlük Reklam Filmi

Ünlü gözlük markasının yeni çekilecek reklam filminde oynayacak 25-35 yaş arası bayan yeni yüzler ilanımıza başvuruda bulunarak şansınızı deneyebilirsiniz.

Ünlü
Ünlü Ayakkabı Markası Reklam Filmi

Ünlü bir ayakkabı markasının reklam filmi için yeni yüzler aranıyor, Sizde bu reklamda oynamak istiyorsanız başvurunuzu yapın.

Dondurma
Dondurma Reklam Filmi

Dondurma reklamı için 20 ile 25 yaş arası genç oyuncular aranıyor. Eğlenceli yeni reklam filminde rol alacak bay ve bayan oyuncuların başvurularını bekliyoruz.