favicon

Siyah İnci Dizisi

Star Tv ekranlarında başlayacak olan Siyah İnci dizisi için yeni yüzler ihtiyacımız devam ediyor. Oyuncu ve oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.

Hande Erçel, Tolgahan Sayışman ve Berk Hakman'ın baş rollerinde yer aldığı Siyah İnci dizisi sezona iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Senaristliğini Yekta Torun'un üstlendiği yeni dizi projesi yakında Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Hazal ve Kenan aşkı bu yıl çok konuşulacak. Birbirlerinden ayrılmamaya söz vermiş Hazal ve Kenan'ın hayatları kasabaya yeni gelen Vural'ın, Hazal'ı elde etme çabasıyla değişecek. Muhteşem bir hikaye ve güçlü oyuncu kadrosuyla yeni sezonun iddialı dizi projesi olmaya hazırlanan Siyah İnci için oyunculuk başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru formumuz Siyah İnci dizisi oyunculuk başvurusu kısmında yer almaktadır.


Başarılı oyuncu kadrosunda Merve Polat, Çağla Demir, Nurseli İdiz, Hüseyin Avni Danyal, Yeşim Büber, Melis Sezen ve Burak Altay gibi isimlerde yer alıyor. Erol Özlevi ise dizinin yönetmenliğini üstleniyor. Heyecanlı ve oldukça sürükleyici bir hikaye ile izleyici karşısında çıkacak olan yeni dizi projesi için yeni yüzler başvurularını değerlendirmeye başlıyoruz. İlgilenenler Siyah inci dizisi cast ajans başvurusu linki üzerinden ilanımıza online olarak başvuru yapabilirler.


Siyah İnci Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Servet
Servet Dizisi

Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan Servet Dizisi için her yaştan yeni yüzler başvurularını değerlendirmeye başlıyoruz. Başvurularınızı bekliyoruz.

Çekirdek
Çekirdek Reklam Filmi

Çekirdek reklam filmi çekimleri için bay bayan her yaştan oyuncu ve yeni yüzler seçmelerimiz başlamıştır. Başvuru bölümünden başvuru yapabilirsiniz.

Yüz
Yüz Kremi Reklam Filmi

Yüz kremi reklam filminde rol alacak 40 ile 45 yaş arası kadın oyuncu aranıyor. Başvuru formumuzu doldurarak ilanımıza müracaat edebilirsiniz.

Tuvalet
Tuvalet Kağıdı Reklam Filmi

Tuvalet kağıdı reklam filmi için cast çalışmalarımız devam ederken, 35 ile 45 yaş arasında bayan oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Jet
Jet Sosyete Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan muhteşem yeni dizi projesi Jet Sosyete için yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. Online başvurularınızı bekliyoruz.

Eşkiya
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine her yaştan oyuncu adayları ve yeni yüzler aranıyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz.

Pizza
Pizza Reklam Filmi

Yakın zamanda çekimlerine başlayacağımız Pizza reklam filmi için genç yetenekli yüzler arayışımız başlamıştır. Oyuncu seçmelerine katılın.