favicon

Siyah İnci Dizisi

Star Tv ekranlarında başlayacak olan Siyah İnci dizisi için yeni yüzler ihtiyacımız devam ediyor. Oyuncu ve oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.

Hande Erçel, Tolgahan Sayışman ve Berk Hakman'ın baş rollerinde yer aldığı Siyah İnci dizisi sezona iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Senaristliğini Yekta Torun'un üstlendiği yeni dizi projesi yakında Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Hazal ve Kenan aşkı bu yıl çok konuşulacak. Birbirlerinden ayrılmamaya söz vermiş Hazal ve Kenan'ın hayatları kasabaya yeni gelen Vural'ın, Hazal'ı elde etme çabasıyla değişecek. Muhteşem bir hikaye ve güçlü oyuncu kadrosuyla yeni sezonun iddialı dizi projesi olmaya hazırlanan Siyah İnci için oyunculuk başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru formumuz Siyah İnci dizisi oyunculuk başvurusu kısmında yer almaktadır.


Başarılı oyuncu kadrosunda Merve Polat, Çağla Demir, Nurseli İdiz, Hüseyin Avni Danyal, Yeşim Büber, Melis Sezen ve Burak Altay gibi isimlerde yer alıyor. Erol Özlevi ise dizinin yönetmenliğini üstleniyor. Heyecanlı ve oldukça sürükleyici bir hikaye ile izleyici karşısında çıkacak olan yeni dizi projesi için yeni yüzler başvurularını değerlendirmeye başlıyoruz. İlgilenenler Siyah inci dizisi cast ajans başvurusu linki üzerinden ilanımıza online olarak başvuru yapabilirler.


Siyah İnci Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Takı
Takı Firması Katalog Çekimi

Takı firması katalog çekimi için bayan model adayları aranıyor, seçmelere katılmak için ajansımıza başvurmanız yeterlidir.

Lens
Lens Reklam Filmi

Lens markasının reklam filminde oynayacak 25 ile 35 yaş arası yetenekli kadın oyuncu arayışımız başlamıştır.Fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.

Saç
Saç Kremi Reklam Filmi

Saç kremi reklam filminde rol alacak 25 ile 30 yaş arasında uzun saçlı ve yetenekli oyuncu adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. Online başvurularınızı bekliyoruz.

Çanta
Çanta Reklam Filmi

Ünlü bir deri markasının yeni kreasyonu olan çantaların reklam filminde oynayacak yeni yüzler aranıyor.

Porselen
Porselen Reklam Filmi

Porselen reklam filmi projesinde rol alacak 35 ile 42 yaş arasında kadın oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Başvuru formumuz sitemizde yer almaktadır.

Cep
Cep Telefonu Reklam Filmi

Cep telefonu markasının reklam filmi için yeni yüzler aranıyor.

Sigorta
Sigorta Reklam Filmi

Bir sigorta firmasının yeni çekilecek reklam filmi 40 ile 45 yaşları arasında erkek oyuncu arayışımız bulunuyor. Başvurular online olarak alınacaktır.