favicon

Siyah İnci Dizisi

Star Tv ekranlarında başlayacak olan Siyah İnci dizisi için yeni yüzler ihtiyacımız devam ediyor. Oyuncu ve oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.

Hande Erçel, Tolgahan Sayışman ve Berk Hakman'ın baş rollerinde yer aldığı Siyah İnci dizisi sezona iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Senaristliğini Yekta Torun'un üstlendiği yeni dizi projesi yakında Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Hazal ve Kenan aşkı bu yıl çok konuşulacak. Birbirlerinden ayrılmamaya söz vermiş Hazal ve Kenan'ın hayatları kasabaya yeni gelen Vural'ın, Hazal'ı elde etme çabasıyla değişecek. Muhteşem bir hikaye ve güçlü oyuncu kadrosuyla yeni sezonun iddialı dizi projesi olmaya hazırlanan Siyah İnci için oyunculuk başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru formumuz Siyah İnci dizisi oyunculuk başvurusu kısmında yer almaktadır.


Başarılı oyuncu kadrosunda Merve Polat, Çağla Demir, Nurseli İdiz, Hüseyin Avni Danyal, Yeşim Büber, Melis Sezen ve Burak Altay gibi isimlerde yer alıyor. Erol Özlevi ise dizinin yönetmenliğini üstleniyor. Heyecanlı ve oldukça sürükleyici bir hikaye ile izleyici karşısında çıkacak olan yeni dizi projesi için yeni yüzler başvurularını değerlendirmeye başlıyoruz. İlgilenenler Siyah inci dizisi cast ajans başvurusu linki üzerinden ilanımıza online olarak başvuru yapabilirler.


Siyah İnci Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Gözlük
Gözlük Reklam Filmi

Ünlü gözlük markasının yeni çekilecek reklam filminde oynayacak 25-35 yaş arası bayan yeni yüzler ilanımıza başvuruda bulunarak şansınızı deneyebilirsiniz.

Hıçkırık
Hıçkırık Dizisi

Kanal D ekranlarında seyircisi ile buluşan Hıçkırık dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler aranıyor. Online başvurularımız açılmıştır.

Yuvamdaki
Yuvamdaki Düşman Dizisi

Show Tv ekranlarında yayınlanan Yuvamdaki Düşman dizisinde oynayacak her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurular online alınacaktır.

Güneş
Güneş Kremi Reklam Filmi

Güneş kremi reklamında oynayacak yetenekli bayan oyuncu aranıyor.Başvuru yapacak adaylar için online başvuru formumuz sitemizde yer almaktadır.

Takı
Takı Firması Katalog Çekimi

Takı firması katalog çekimi için bayan model adayları aranıyor, seçmelere katılmak için ajansımıza başvurmanız yeterlidir.

Boya
Boya Reklam Filmi

Ünlü bir boya markası birbirinden canlı yeni renk kreasyonunun tanıtımınında yer alacağı reklam filminde oynayacak yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Döner
Döner Reklam Filmi

Çekimlerine yeni başlayacağımız döner reklamı için yeni yüzler oyuncu adayı arayışımız başlamıştır.