favicon

Siyah İnci Dizisi

Star Tv ekranlarında başlayacak olan Siyah İnci dizisi için yeni yüzler ihtiyacımız devam ediyor. Oyuncu ve oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.

Hande Erçel, Tolgahan Sayışman ve Berk Hakman'ın baş rollerinde yer aldığı Siyah İnci dizisi sezona iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Senaristliğini Yekta Torun'un üstlendiği yeni dizi projesi yakında Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Hazal ve Kenan aşkı bu yıl çok konuşulacak. Birbirlerinden ayrılmamaya söz vermiş Hazal ve Kenan'ın hayatları kasabaya yeni gelen Vural'ın, Hazal'ı elde etme çabasıyla değişecek. Muhteşem bir hikaye ve güçlü oyuncu kadrosuyla yeni sezonun iddialı dizi projesi olmaya hazırlanan Siyah İnci için oyunculuk başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru formumuz Siyah İnci dizisi oyunculuk başvurusu kısmında yer almaktadır.


Başarılı oyuncu kadrosunda Merve Polat, Çağla Demir, Nurseli İdiz, Hüseyin Avni Danyal, Yeşim Büber, Melis Sezen ve Burak Altay gibi isimlerde yer alıyor. Erol Özlevi ise dizinin yönetmenliğini üstleniyor. Heyecanlı ve oldukça sürükleyici bir hikaye ile izleyici karşısında çıkacak olan yeni dizi projesi için yeni yüzler başvurularını değerlendirmeye başlıyoruz. İlgilenenler Siyah inci dizisi cast ajans başvurusu linki üzerinden ilanımıza online olarak başvuru yapabilirler.


Siyah İnci Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Çukur
Çukur Dizisi

Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Çukur dizisi için yetenekli yeni yüzler arayışımız başlamıştır. Başvurular online gerçekleştirilecektir.

Hayati
Hayati Ve Diğerleri Dizisi

Kanal D ekranlarında yayınlanan Hayati ve Diğerleri dizisinde rol alacak her yaştan yeni yüzler aranmaktadır. Başvuru formumuz sitemizde yer almaktadır.

Bebek
Bebek Giyim Markası Katalog Çekimi

Bebek giyim markası katalog çekimi için kız ve erkek bebek modeller aranıyor seçmelerimiz başlamıştır.

Küçük
Küçük Ev Aletleri Reklam Filmi

Beyaz eşya firmasının küçük ev aletleri reklam filminde oynayacak 30-35 yaş arası bayan yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Otel
Otel Tanıtım Reklam Filmi

Otel işletmesinin tanıtım filmi için bay ve bayan modeller aranıyor.

Meyve
Meyve Suyu Reklam Filmi

Meyve suyu reklam filminde rol alacak bay, bayan ve çocuk oyuncu adayı seçmelerimiz başlamıştır.

Bisküvi
Bisküvi Reklam Filmi

Yeni reklam projemiz olan bisküvi reklamında rol alacak 25 ile 35 yaş arası bayan yeni yüzler arayışımıza ilanımızda ki formu doldurarak başvurabilirsiniz.