favicon

Sinema Filmi

Sinema filmi projesi için her yaş aralığında yetenekli oyuncu ve yardımcı oyunculara ihtiyacımız bulunuyor. Online başvuru formu ile başvurunuzu yapabilirsiniz.

Çekimleri İstanbul'da gerçekleştirilecek olan yeni sinema filmi projesi için oyuncular arıyoruz. Oyuncu kadrosunda ünlü ve başarılı isimlerinde yer aldığı sinema filmi için her yaş aralığında yetenekli yeni yüzlere de ihtiyacımız bulunuyor. Online başvurular değerlendirilerek adayların yetenek ve eğitim düzeylerine göre sinema filminde yer almaları için cast çalışmaları yapılacaktır. Oyuncu seçmelerine katılmak ve yardımcı oyuncu yada figüran olarak oyunculuğa ilk adımınızı atmak için ilanımıza başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru formumuz Sinema filmi oyunculuk başvurusu linkinde yer almaktadır.


İlanımıza yapacağınız fotoğraflı başvurular, sinema filmi projesinden sorumlu ekibimiz tarafından incelenecektir. Projeye uygun karakter ve yardımcı oyuncular için çalışmalar yapılacaktır. Başvurunuzun onaylanması durumunda tarafınızla iletişim kurulacaktır. Sinema filmi projesi için oyunculuk başvurunuzu Sinema filmi cast ajans başvurusu kısmından gerçekleştirebilirsiniz. Çocuk, yetişkin her yaş aralığında yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Siz de başvurunuzu yaparak ajansımızın cast kadrosunda dahil olabilirsiniz.


Sinema Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Sinema
Sinema Filmi

Sinema filmi projesi için her yaş aralığında yetenekli oyuncu ve yardımcı oyunculara ihtiyacımız bulunuyor. Online başvuru formu ile başvurunuzu yapabilirsiniz.

Gül
Gül Suyu Reklam Filmi

Gül suyu reklam filmi için yetenekli yeni yüz kadın oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. 25 ile 35 yaş arasında tüm kadın oyuncuların başvurularını bekliyoruz.

Söz
Söz Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Söz dizi için oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran ilanımıza başvuruda bulunarak fırsatı değerlendirebilirsiniz.

Cips
Cips Reklam Filmi

Cips reklamında rol alacak 18 ile 24 yaş arası genç yetenekler aranıyor. Başvuru formunu doldurarak oyunculuk başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Su
Su Reklam Filmi

Bir su reklamında rol alacak yetenekli oyuncu adayları aranıyor. 25 ile 35 yaş arasında bay ve bayan oyuncular ilanımıza başvuru yapabilirler.

Mehmetçik
Mehmetçik Kütulamare Dizisi

Mehmetçik Kut'ül Amare dizisinde rol alacak her yaştan yeni yüz oyunculara ihtiyacımız bulunuyor. Fotoğraflı başvurularınızı sitemiz üzerinden bekliyoruz.

Aşk
Aşk Ve Mavi Dizisi

Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan yeni dizi Aşk ve Mavi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.