favicon

Sinema Filmi

Sinema filmi projesi için her yaş aralığında yetenekli oyuncu ve yardımcı oyunculara ihtiyacımız bulunuyor. Online başvuru formu ile başvurunuzu yapabilirsiniz.

Çekimleri İstanbul'da gerçekleştirilecek olan yeni sinema filmi projesi için oyuncular arıyoruz. Oyuncu kadrosunda ünlü ve başarılı isimlerinde yer aldığı sinema filmi için her yaş aralığında yetenekli yeni yüzlere de ihtiyacımız bulunuyor. Online başvurular değerlendirilerek adayların yetenek ve eğitim düzeylerine göre sinema filminde yer almaları için cast çalışmaları yapılacaktır. Oyuncu seçmelerine katılmak ve yardımcı oyuncu yada figüran olarak oyunculuğa ilk adımınızı atmak için ilanımıza başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru formumuz Sinema filmi oyunculuk başvurusu linkinde yer almaktadır.


İlanımıza yapacağınız fotoğraflı başvurular, sinema filmi projesinden sorumlu ekibimiz tarafından incelenecektir. Projeye uygun karakter ve yardımcı oyuncular için çalışmalar yapılacaktır. Başvurunuzun onaylanması durumunda tarafınızla iletişim kurulacaktır. Sinema filmi projesi için oyunculuk başvurunuzu Sinema filmi cast ajans başvurusu kısmından gerçekleştirebilirsiniz. Çocuk, yetişkin her yaş aralığında yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Siz de başvurunuzu yaparak ajansımızın cast kadrosunda dahil olabilirsiniz.


Sinema Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Ufak
Ufak Tefek Cinayetler Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler dizisinde rol alacak her yaştan oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Tatil
Tatil Reklam Filmi

Tatil firmasının yeni çekilecek reklam filmi için oyuncular aranıyor. 30 ile 35 yaş arası bay ve bayan yetenekli yeni yüzler ilanımıza başvuru yapabilirler.

Peçete
Peçete Firması Reklamları

Ünlü bir peçete firmasının Kağıt havlu reklam çekimleri için oyuncu ve yeni yüzler aranıyor. Başvuru yaparak ajansımıza kayıt olabilirsiniz.

Su
Su Reklam Filmi

Bir su reklamında rol alacak yetenekli oyuncu adayları aranıyor. 25 ile 35 yaş arasında bay ve bayan oyuncular ilanımıza başvuru yapabilirler.

Saç
Saç Kremi Reklam Filmi

Saç kremi reklam filminde rol alacak 25 ile 30 yaş arasında uzun saçlı ve yetenekli oyuncu adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. Online başvurularınızı bekliyoruz.

Saç
Saç Tasarım Modelliği

Güzellik fuarında saç tasarımı modelliği yapacak 20 ile 28 yaş arası uzun saçlı kadın model arıyoruz. Başvurularınızı online olarak yapabilirsiniz.

Elimi
Elimi Bırakma Dizisi

Trt 1 ekranlarında yayınlanacak olan Elimi Bırakma dizisi için her yaştan oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.