favicon

Sinema Filmi

Sinema filmi projesi için her yaş aralığında yetenekli oyuncu ve yardımcı oyunculara ihtiyacımız bulunuyor. Online başvuru formu ile başvurunuzu yapabilirsiniz.

Çekimleri İstanbul'da gerçekleştirilecek olan yeni sinema filmi projesi için oyuncular arıyoruz. Oyuncu kadrosunda ünlü ve başarılı isimlerinde yer aldığı sinema filmi için her yaş aralığında yetenekli yeni yüzlere de ihtiyacımız bulunuyor. Online başvurular değerlendirilerek adayların yetenek ve eğitim düzeylerine göre sinema filminde yer almaları için cast çalışmaları yapılacaktır. Oyuncu seçmelerine katılmak ve yardımcı oyuncu yada figüran olarak oyunculuğa ilk adımınızı atmak için ilanımıza başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru formumuz Sinema filmi oyunculuk başvurusu linkinde yer almaktadır.


İlanımıza yapacağınız fotoğraflı başvurular, sinema filmi projesinden sorumlu ekibimiz tarafından incelenecektir. Projeye uygun karakter ve yardımcı oyuncular için çalışmalar yapılacaktır. Başvurunuzun onaylanması durumunda tarafınızla iletişim kurulacaktır. Sinema filmi projesi için oyunculuk başvurunuzu Sinema filmi cast ajans başvurusu kısmından gerçekleştirebilirsiniz. Çocuk, yetişkin her yaş aralığında yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Siz de başvurunuzu yaparak ajansımızın cast kadrosunda dahil olabilirsiniz.


Sinema Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Katalog
Katalog Çekimi

Ünlü bir giyim markasının katalog çekimi için bay bayan modeller aranıyor.

Hayati
Hayati Ve Diğerleri Dizisi

Kanal D ekranlarında yayınlanan Hayati ve Diğerleri dizisinde rol alacak her yaştan yeni yüzler aranmaktadır. Başvuru formumuz sitemizde yer almaktadır.

Rimel
Rimel Reklam Filmi

Kozmetik sektörünün öncü markalarında olan firmanın rimel reklamında oynayacak 20 ile 30 yaş arası yetenekli ve bakımlı bayan oyuncu aranıyor.

Adı
Adı Zehra Dizisi

Fox Tv ekranlarında yayınlanan yeni dizi projesi Adı Zehra dizisi için yetenekli yeni yüzler arayışımız başlamıştır. Başvurular online olarak alınacaktır.

Savaşçı
Savaşçı Dizisi

Fox Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşacak olan Savaşçı dizisi için yeni yüzler arıyoruz. Oyunculuk yeteneğine inanan adayların başvurularını bekliyoruz.

Otel
Otel Tanıtım Reklam Filmi

Otel işletmesinin tanıtım filmi için bay ve bayan modeller aranıyor.

Çamaşır
Çamaşır Makinesi Reklam Filmi

Beyaz eşya markasının çamaşır makinesi reklamında oynayacak 45 ile 55 yaş arasında bulunan kadın oyuncu aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.