favicon

Sinema Filmi

Sinema filmi projesi için her yaş aralığında yetenekli oyuncu ve yardımcı oyunculara ihtiyacımız bulunuyor. Online başvuru formu ile başvurunuzu yapabilirsiniz.

Çekimleri İstanbul'da gerçekleştirilecek olan yeni sinema filmi projesi için oyuncular arıyoruz. Oyuncu kadrosunda ünlü ve başarılı isimlerinde yer aldığı sinema filmi için her yaş aralığında yetenekli yeni yüzlere de ihtiyacımız bulunuyor. Online başvurular değerlendirilerek adayların yetenek ve eğitim düzeylerine göre sinema filminde yer almaları için cast çalışmaları yapılacaktır. Oyuncu seçmelerine katılmak ve yardımcı oyuncu yada figüran olarak oyunculuğa ilk adımınızı atmak için ilanımıza başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru formumuz Sinema filmi oyunculuk başvurusu linkinde yer almaktadır.


İlanımıza yapacağınız fotoğraflı başvurular, sinema filmi projesinden sorumlu ekibimiz tarafından incelenecektir. Projeye uygun karakter ve yardımcı oyuncular için çalışmalar yapılacaktır. Başvurunuzun onaylanması durumunda tarafınızla iletişim kurulacaktır. Sinema filmi projesi için oyunculuk başvurunuzu Sinema filmi cast ajans başvurusu kısmından gerçekleştirebilirsiniz. Çocuk, yetişkin her yaş aralığında yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Siz de başvurunuzu yaparak ajansımızın cast kadrosunda dahil olabilirsiniz.


Sinema Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Yüz
Yüz Kremi Reklam Filmi

Yüz kremi reklam filminde rol alacak 40 ile 45 yaş arası kadın oyuncu aranıyor. Başvuru formumuzu doldurarak ilanımıza müracaat edebilirsiniz.

Çanta
Çanta Reklam Filmi

Ünlü bir deri markasının yeni kreasyonu olan çantaların reklam filminde oynayacak yeni yüzler aranıyor.

Bulaşık
Bulaşık Deterjanı Reklam Filmi

Bulaşık deterjanı reklam filmi projesi için yetenekli bayan oyuncu adaylarına ihtiyaç duyuyoruz. Online oyunculuk başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

Tatil
Tatil Reklam Filmi

Tatil firmasının yeni çekilecek reklam filmi için oyuncular aranıyor. 30 ile 35 yaş arası bay ve bayan yetenekli yeni yüzler ilanımıza başvuru yapabilirler.

Otel
Otel Tanıtım Reklam Filmi

Otel işletmesinin tanıtım filmi için bay ve bayan modeller aranıyor.

Çekirdek
Çekirdek Reklam Filmi

Çekirdek reklam filmi çekimleri için bay bayan her yaştan oyuncu ve yeni yüzler seçmelerimiz başlamıştır. Başvuru bölümünden başvuru yapabilirsiniz.

Döner
Döner Reklam Filmi

Çekimlerine yeni başlayacağımız döner reklamı için yeni yüzler oyuncu adayı arayışımız başlamıştır.