favicon

Şevkat Yerimdar Dizisi

Fox Tv ekranlarının yeni dizi projesi Şevkat Yerimdar için her yaş aralığında oyunculuk yeteneğine sahip yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Limon Yapım'ın iddialı dizi projelerinden olan Şevkat Yerimdar, Fox Tv ekranlarında yerini almaya hazırlanıyor. Dizinin ana karakteri olan Şevkat, asi ruhlu bir mahalle delikanlısıdır. Haksızlığa tahammülü olmayan Şevkat'in öfke kontrolü de yoktur. Yardımsever ve nesli tükenmiş mahalle delikanlısı Şevkat'i başarılı oyuncu Özgürcan Çevik canlandırıyor. Güçlü oyuncu kadrosunda Başak Parlak, Burak Demir, Salih Kalyon, Canan Maktal ve Suzan Aksoy gibi isimlerde yer alıyor. Sezonun yeni dizi projesi için ihtiyaç duyduğumuz yeni yüzler Şevkat yerimdar dizisi oyunculuk başvurusu bölümünden oyunculuk başvurularını yapabilirler.


Bülent İşbilen'in yönetmenliğinde muhteşem bir komedi dizisi seyircisini bekliyor. Senaryosunda Erol Hizarcı'nın yer aldığı Şevkat Yerimdar Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Şevkat'in yeni dünyası herkesi ekranlara kilitleyecek. Bu süreçte cast çalışmalarımız için yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor. Her yaş aralığında yeni dizi projesinde rol alacak deneyimli yada deneyimsiz tüm adayların başvurularını bekliyoruz. Başvurular Şevkat yerimdar dizisi cast ajans başvurusu kısmından yapılacaktır.
Şevkat Yerimdar Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Dondurma
Dondurma Reklam Filmi

Dondurma reklamı için 20 ile 25 yaş arası genç oyuncular aranıyor. Eğlenceli yeni reklam filminde rol alacak bay ve bayan oyuncuların başvurularını bekliyoruz.

Fazilet
Fazilet Hanım Ve Kızları Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlandığı ilk bölümüyle dikkat çeken Fazilet hanım ve kızları dizisi için yetenekli her yaştan yeni yüzler oyuncu ihtiyacımız bulunuyor.

Fondöten
Fondöten Reklam Filmi

Ünlü bir kozmetik markasının fondöten reklamında oynayacak bakımlı bayan oyuncu arayışımız başlamıştır. İlgilenenler adayların online başvurularını bekliyoruz.

Saç
Saç Kremi Reklam Filmi

Saç kremi reklam filminde rol alacak 25 ile 30 yaş arasında uzun saçlı ve yetenekli oyuncu adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. Online başvurularınızı bekliyoruz.

Katalog
Katalog Çekimi

Ünlü bir giyim markasının katalog çekimi için bay bayan modeller aranıyor.

Fuarlar
Fuarlar için hostes ve modeller aranıyor

Ünlü markaların ürün tanıtımı için stant, karşılama ve tanıtım hostesleri aranmaktadır. Hostes ajansı başvuru kısmından başvuru yapabilirsiniz.

Giyim
Giyim Markası Reklam Filmi

Ünlü bir giyim markası yeni çekilecek reklam filmi için yeni yüzünü arıyor.