favicon

Şevkat Yerimdar Dizisi

Fox Tv ekranlarının yeni dizi projesi Şevkat Yerimdar için her yaş aralığında oyunculuk yeteneğine sahip yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Limon Yapım'ın iddialı dizi projelerinden olan Şevkat Yerimdar, Fox Tv ekranlarında yerini almaya hazırlanıyor. Dizinin ana karakteri olan Şevkat, asi ruhlu bir mahalle delikanlısıdır. Haksızlığa tahammülü olmayan Şevkat'in öfke kontrolü de yoktur. Yardımsever ve nesli tükenmiş mahalle delikanlısı Şevkat'i başarılı oyuncu Özgürcan Çevik canlandırıyor. Güçlü oyuncu kadrosunda Başak Parlak, Burak Demir, Salih Kalyon, Canan Maktal ve Suzan Aksoy gibi isimlerde yer alıyor. Sezonun yeni dizi projesi için ihtiyaç duyduğumuz yeni yüzler Şevkat yerimdar dizisi oyunculuk başvurusu bölümünden oyunculuk başvurularını yapabilirler.


Bülent İşbilen'in yönetmenliğinde muhteşem bir komedi dizisi seyircisini bekliyor. Senaryosunda Erol Hizarcı'nın yer aldığı Şevkat Yerimdar Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Şevkat'in yeni dünyası herkesi ekranlara kilitleyecek. Bu süreçte cast çalışmalarımız için yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor. Her yaş aralığında yeni dizi projesinde rol alacak deneyimli yada deneyimsiz tüm adayların başvurularını bekliyoruz. Başvurular Şevkat yerimdar dizisi cast ajans başvurusu kısmından yapılacaktır.
Şevkat Yerimdar Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Kanatsız
Kanatsız Kuşlar Dizisi

Kanatsız Kuşlar isimli, Atv ekranlarında yayınlanacak yeni dizi projesi için oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran olarak yeni yüzler arayışımız devam ediyor.

Çukur
Çukur Dizisi

Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Çukur dizisi için yetenekli yeni yüzler arayışımız başlamıştır. Başvurular online gerçekleştirilecektir.

Gömlek
Gömlek Katalog Çekimi

Ünlü bir tekstil firmasının gömlek katalog çekimi için bay model adayları aranıyor. İlgilenenlerin online olarak fotoğraflı başvurularını bekliyoruz.

Sigorta
Sigorta Reklam Filmi

Bir sigorta firmasının yeni çekilecek reklam filmi 40 ile 45 yaşları arasında erkek oyuncu arayışımız bulunuyor. Başvurular online olarak alınacaktır.

Porselen
Porselen Reklam Filmi

Porselen reklam filmi projesinde rol alacak 35 ile 42 yaş arasında kadın oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Başvuru formumuz sitemizde yer almaktadır.

Otel
Otel Tanıtım Filmi

Zincir işletmesi olan bir otelin tanıtım filminde yer alacak bay ve bayan manken adayları arayışımız için, ilanımıza başvurarak siz de katılabilirsiniz.

Süt
Süt Reklam Filmi

Bir süt reklamında rol alacak 10-12 yaş erkek çocuk ve 35-45 yaş arası bayan oyuncu ihtiyacımız bulunuyor, ilanımıza online başvuru yapabilirsiniz.