favicon

Şevkat Yerimdar Dizisi

Fox Tv ekranlarının yeni dizi projesi Şevkat Yerimdar için her yaş aralığında oyunculuk yeteneğine sahip yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Limon Yapım'ın iddialı dizi projelerinden olan Şevkat Yerimdar, Fox Tv ekranlarında yerini almaya hazırlanıyor. Dizinin ana karakteri olan Şevkat, asi ruhlu bir mahalle delikanlısıdır. Haksızlığa tahammülü olmayan Şevkat'in öfke kontrolü de yoktur. Yardımsever ve nesli tükenmiş mahalle delikanlısı Şevkat'i başarılı oyuncu Özgürcan Çevik canlandırıyor. Güçlü oyuncu kadrosunda Başak Parlak, Burak Demir, Salih Kalyon, Canan Maktal ve Suzan Aksoy gibi isimlerde yer alıyor. Sezonun yeni dizi projesi için ihtiyaç duyduğumuz yeni yüzler Şevkat yerimdar dizisi oyunculuk başvurusu bölümünden oyunculuk başvurularını yapabilirler.


Bülent İşbilen'in yönetmenliğinde muhteşem bir komedi dizisi seyircisini bekliyor. Senaryosunda Erol Hizarcı'nın yer aldığı Şevkat Yerimdar Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Şevkat'in yeni dünyası herkesi ekranlara kilitleyecek. Bu süreçte cast çalışmalarımız için yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor. Her yaş aralığında yeni dizi projesinde rol alacak deneyimli yada deneyimsiz tüm adayların başvurularını bekliyoruz. Başvurular Şevkat yerimdar dizisi cast ajans başvurusu kısmından yapılacaktır.
Şevkat Yerimdar Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Bisküvi
Bisküvi Reklam Filmi

Yeni reklam projemiz olan bisküvi reklamında rol alacak 25 ile 35 yaş arası bayan yeni yüzler arayışımıza ilanımızda ki formu doldurarak başvurabilirsiniz.

Çamaşır
Çamaşır Makinesi Reklam Filmi

Beyaz eşya markasının çamaşır makinesi reklamında oynayacak 45 ile 55 yaş arasında bulunan kadın oyuncu aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Börü
Börü Dizisi

Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan Börü dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvuru formumuz sitemizde yer almaktadır.

Otel
Otel Tanıtım Filmi

Zincir işletmesi olan bir otelin tanıtım filminde yer alacak bay ve bayan manken adayları arayışımız için, ilanımıza başvurarak siz de katılabilirsiniz.

Kalbimin
Kalbimin Sultanı Dizisi

Kalbimin Sultanı dizisi için oyunculuk yeteneğine sahip, yeni yüz oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Online oyuncu başvurularını bekliyoruz.

Çekirdek
Çekirdek Reklam Filmi

Çekirdek reklam filmi çekimleri için bay bayan her yaştan oyuncu ve yeni yüzler seçmelerimiz başlamıştır. Başvuru bölümünden başvuru yapabilirsiniz.

Ufak
Ufak Tefek Cinayetler Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler dizisinde rol alacak her yaştan oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.