favicon

Şevkat Yerimdar Dizisi

Fox Tv ekranlarının yeni dizi projesi Şevkat Yerimdar için her yaş aralığında oyunculuk yeteneğine sahip yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Limon Yapım'ın iddialı dizi projelerinden olan Şevkat Yerimdar, Fox Tv ekranlarında yerini almaya hazırlanıyor. Dizinin ana karakteri olan Şevkat, asi ruhlu bir mahalle delikanlısıdır. Haksızlığa tahammülü olmayan Şevkat'in öfke kontrolü de yoktur. Yardımsever ve nesli tükenmiş mahalle delikanlısı Şevkat'i başarılı oyuncu Özgürcan Çevik canlandırıyor. Güçlü oyuncu kadrosunda Başak Parlak, Burak Demir, Salih Kalyon, Canan Maktal ve Suzan Aksoy gibi isimlerde yer alıyor. Sezonun yeni dizi projesi için ihtiyaç duyduğumuz yeni yüzler Şevkat yerimdar dizisi oyunculuk başvurusu bölümünden oyunculuk başvurularını yapabilirler.


Bülent İşbilen'in yönetmenliğinde muhteşem bir komedi dizisi seyircisini bekliyor. Senaryosunda Erol Hizarcı'nın yer aldığı Şevkat Yerimdar Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Şevkat'in yeni dünyası herkesi ekranlara kilitleyecek. Bu süreçte cast çalışmalarımız için yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor. Her yaş aralığında yeni dizi projesinde rol alacak deneyimli yada deneyimsiz tüm adayların başvurularını bekliyoruz. Başvurular Şevkat yerimdar dizisi cast ajans başvurusu kısmından yapılacaktır.
Şevkat Yerimdar Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Jet
Jet Sosyete Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan muhteşem yeni dizi projesi Jet Sosyete için yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. Online başvurularınızı bekliyoruz.

Alışveriş
Alışveriş Merkezi Reklam Filmi

Alışveriş merkezinin yeni tanıtım ve reklam filmi çekimleri için oyuncu ve yeni yüz seçmelerimiz başlamıştır. Seçmelere katılmak için başvurunuzu yapın.

Sakız
Sakız Reklam Filmi

Sakız reklam filmi için 19 ile 24 yaş arası bayan yetenekli oyuncu arayışımız devam ediyor. İlgilenen adaylar online başvuru formu ile müracaat edebilirler.

Bal
Bal Reklam Filmi

Bal reklamında rol alacak 10 ile 14 yaş arası yetenekli erkek çocuk oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Başvuru formunu doldurarak müracaat edebilirsiniz.

Ayakkabı
Ayakkabı Reklam Filmi

Ayakkabı reklamında oynayacak 22 ile 28 yaş arası sarışın kadın oyuncular aranıyor. Fotoğraflı başvurular proje için değerlendirmeye alınacaktır.

Dondurma
Dondurma Reklam Filmi

Dondurma reklamı için 20 ile 25 yaş arası genç oyuncular aranıyor. Eğlenceli yeni reklam filminde rol alacak bay ve bayan oyuncuların başvurularını bekliyoruz.

Takım
Takım Elbise Katalog Çekimi

Ünlü bir erkek giyim markasının katalog çekiminde mankenlik/modellik yapacak bay model adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. Online başvuruları bekliyoruz.