Seven Ne Yapmaz Dizisi | Cast Ajans İstanbul
favicon

Seven Ne Yapmaz Dizisi

Atv ekranlarında yayınlanacak olan Seven Ne Yapmaz dizisi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır. İlanımıza oyunculuk başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.

Yakışıklı ve başarılı oyuncu Yusuf Çim ile Seren Şirince'nin baş rollerinin paylaştığı Seven Ne Yapmaz dizisi Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. Hikayesi ile herkesi ekranlara kilitleyecek olan yeni dizi projesi oldukça iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Bir yeşilçam klasiği olan Güllü serisinin dizi uyarlaması olan Seven Ne Yapmaz şimdiden dikkatleri üzerine çekiyor. Yeni dizi projesi için yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Siz de online olarak Seven ne yapmaz dizisi oyunculuk başvurusu kısmından başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.


Ozan ve Nazlı'nın hikayesi heyecanlı ve eğlenceli bir kovalamaya dönüşecek. Seven ne yapmaz dizisi için hazırlıklar tüm hızıyla devam ederken siz de yeteneklerinizi değerlendirebilirsiniz. Oyunculuk yeteneklerine inanan deneyimli veya deneyimsiz her yaştan oyuncu adayları ilanımıza başvuru yapabilirler. Başvurularınızı Seven ne yapmaz dizisi cast ajans başvurusu linkinden yapabilirsiniz.


Seven Ne Yapmaz Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Ped
Ped Reklam Filmi

Ped reklam filmi için 22-25 yaş ve 30-35 yaş esmer kadın oyuncu arayışımız bulunuyor. Fotoğraflı başvurular online olarak sitemiz üzerinden kabul edilecektir.

Kocaman
Kocaman Ailem Dizisi

Kocaman Ailem dizisinde rol alacak her yaştan oyunculuk yeteneğine sahip, oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.

Katalog
Katalog Çekimi

Ünlü bir giyim markasının katalog çekimi için bay bayan modeller aranıyor.

Salça
Salça Reklam Filmi

Salça reklam filminde oynayacak anne ve kız yeni yüzler aranıyor. 20 ile 25 yaş arası genç bayan ve 45 ile 55 yaş arası bayanlar ilanımıza başvuru yapabilirler.

Erkenci
Erkenci Kuş Dizisi

Erkenci Kuş dizisinde oynayacak her yaştan yeni yüz oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Yetenekli yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz.

Hayati
Hayati Ve Diğerleri Dizisi

Kanal D ekranlarında yayınlanan Hayati ve Diğerleri dizisinde rol alacak her yaştan yeni yüzler aranmaktadır. Başvuru formumuz sitemizde yer almaktadır.

Pizza
Pizza Reklam Filmi

Yakın zamanda çekimlerine başlayacağımız Pizza reklam filmi için genç yetenekli yüzler arayışımız başlamıştır. Oyuncu seçmelerine katılın.