favicon

Seven Ne Yapmaz Dizisi

Atv ekranlarında yayınlanacak olan Seven Ne Yapmaz dizisi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır. İlanımıza oyunculuk başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.

Yakışıklı ve başarılı oyuncu Yusuf Çim ile Seren Şirince'nin baş rollerinin paylaştığı Seven Ne Yapmaz dizisi Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. Hikayesi ile herkesi ekranlara kilitleyecek olan yeni dizi projesi oldukça iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Bir yeşilçam klasiği olan Güllü serisinin dizi uyarlaması olan Seven Ne Yapmaz şimdiden dikkatleri üzerine çekiyor. Yeni dizi projesi için yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Siz de online olarak Seven ne yapmaz dizisi oyunculuk başvurusu kısmından başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.


Ozan ve Nazlı'nın hikayesi heyecanlı ve eğlenceli bir kovalamaya dönüşecek. Seven ne yapmaz dizisi için hazırlıklar tüm hızıyla devam ederken siz de yeteneklerinizi değerlendirebilirsiniz. Oyunculuk yeteneklerine inanan deneyimli veya deneyimsiz her yaştan oyuncu adayları ilanımıza başvuru yapabilirler. Başvurularınızı Seven ne yapmaz dizisi cast ajans başvurusu linkinden yapabilirsiniz.


Seven Ne Yapmaz Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Adını
Adını Sen Koy Dizisi

Yeni sezonda, Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Adını Sen Koy Dizisi için yetenekli yeni yüzler başvurularımız başlamıştır.

Çocuklar
Çocuklar Duymasın Dizisi

Efsane dizi Çocuklar Duymasın Kanal D ekranlarında yeniden izleyicisi ile buluşurken yeni yüzler başvurularımız açılmıştır. Online başvurunuzu yapabilirsiniz.

Börü
Börü Dizisi

Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan Börü dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvuru formumuz sitemizde yer almaktadır.

El
El Kremi Reklam Filmi

Kozmetik markasının yeni çekilecek el kremi reklam filmi için bayan oyuncu aranıyor. İlanımıza sitemizde yer alan online başvuru ile müracaat edebilirsiniz.

Çukur
Çukur Dizisi

Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Çukur dizisi için yetenekli yeni yüzler arayışımız başlamıştır. Başvurular online gerçekleştirilecektir.

Hastane
Hastane Tanıtım Filmi

Hastane tanıtım filmi için 20 ile 35 yaş arası yeni yüz erkek ve kadın oyuncular aranıyor. Başvurular online olarak sitemiz üzerinden alınacaktır.

Klip
Klip Çekimi

Ünlü bir pop müzik sanatçısının yeni klibinde rol alacak bayan oyuncu ve model seçmelerimiz başlamıştır.