favicon

Seven Ne Yapmaz Dizisi

Atv ekranlarında yayınlanacak olan Seven Ne Yapmaz dizisi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır. İlanımıza oyunculuk başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.

Yakışıklı ve başarılı oyuncu Yusuf Çim ile Seren Şirince'nin baş rollerinin paylaştığı Seven Ne Yapmaz dizisi Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. Hikayesi ile herkesi ekranlara kilitleyecek olan yeni dizi projesi oldukça iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Bir yeşilçam klasiği olan Güllü serisinin dizi uyarlaması olan Seven Ne Yapmaz şimdiden dikkatleri üzerine çekiyor. Yeni dizi projesi için yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Siz de online olarak Seven ne yapmaz dizisi oyunculuk başvurusu kısmından başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.


Ozan ve Nazlı'nın hikayesi heyecanlı ve eğlenceli bir kovalamaya dönüşecek. Seven ne yapmaz dizisi için hazırlıklar tüm hızıyla devam ederken siz de yeteneklerinizi değerlendirebilirsiniz. Oyunculuk yeteneklerine inanan deneyimli veya deneyimsiz her yaştan oyuncu adayları ilanımıza başvuru yapabilirler. Başvurularınızı Seven ne yapmaz dizisi cast ajans başvurusu linkinden yapabilirsiniz.


Seven Ne Yapmaz Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Loreal
Loreal Reklam Filmi

Ünlü bir şampuan reklam filmi için yeni yüzler aramaktayız. Ajansımıza başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.

Cennetin
Cennetin Gözyaşları Dizisi

Atv ekranlarında başlayan Cennetin Gözyaşları dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Oyunculuk başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.

Meyveli
Meyveli Yoğurt Reklam Filmi

Meyveli yoğurt reklamında rol alacak 20 ile 28 yaş arası bayan oyuncu aranıyor. İlanımıza sitemiz üzerinden online oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz.

Gelinlik
Gelinlik Katalog Çekimi

Bir gelinlik markasının 2018 modellerinin tanıtımının yapılacağı katalog çekimi için 1.75 boya sahip ve disiplinli çalışan model adaylarına ihtiyacımız var.

Yüz
Yüz Kremi Reklam Filmi

Yüz kremi reklam filminde rol alacak 40 ile 45 yaş arası kadın oyuncu aranıyor. Başvuru formumuzu doldurarak ilanımıza müracaat edebilirsiniz.

Bebek
Bebek Şampuanı Reklam Filmi

Ünlü bebek şampuanı markasının yeni çekilecek reklam filmi için bebek oyuncular aranıyor.

İstanbullu
İstanbullu Gelin Dizisi

Star Tv ekranlarının iddialı projelerinden olan İstanbullu Gelin dizisinde rol alacak, deneyimli veya deneyimsiz yeni yüzler oyuncu arayışımız başlamıştır.