favicon

Seven Ne Yapmaz Dizisi

Atv ekranlarında yayınlanacak olan Seven Ne Yapmaz dizisi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır. İlanımıza oyunculuk başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.

Yakışıklı ve başarılı oyuncu Yusuf Çim ile Seren Şirince'nin baş rollerinin paylaştığı Seven Ne Yapmaz dizisi Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. Hikayesi ile herkesi ekranlara kilitleyecek olan yeni dizi projesi oldukça iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Bir yeşilçam klasiği olan Güllü serisinin dizi uyarlaması olan Seven Ne Yapmaz şimdiden dikkatleri üzerine çekiyor. Yeni dizi projesi için yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Siz de online olarak Seven ne yapmaz dizisi oyunculuk başvurusu kısmından başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.


Ozan ve Nazlı'nın hikayesi heyecanlı ve eğlenceli bir kovalamaya dönüşecek. Seven ne yapmaz dizisi için hazırlıklar tüm hızıyla devam ederken siz de yeteneklerinizi değerlendirebilirsiniz. Oyunculuk yeteneklerine inanan deneyimli veya deneyimsiz her yaştan oyuncu adayları ilanımıza başvuru yapabilirler. Başvurularınızı Seven ne yapmaz dizisi cast ajans başvurusu linkinden yapabilirsiniz.


Seven Ne Yapmaz Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Buzdolabı
Buzdolabı Reklam Filmi

Beyaz eşya markası olan müşterimiz için yeni reklam filmi çekilecektir. Buzdolabı reklam filminde rol alacak bayan oyuncu arayışımız bulunuyor.

Sigorta
Sigorta Reklam Filmi

Bir sigorta firmasının yeni çekilecek reklam filmi 40 ile 45 yaşları arasında erkek oyuncu arayışımız bulunuyor. Başvurular online olarak alınacaktır.

Eşkiya
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine her yaştan oyuncu adayları ve yeni yüzler aranıyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz.

Hayat
Hayat Sırları Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanan yeni dizi Hayat Sırları için yetenekli yeni yüzler arayışımız bulunuyor. Online başvuru formumuz sitemizde yer almaktadır.

Bahtiyar
Bahtiyar Ölmez Dizisi

Atv ekranlarında yayınlanan Bahtiyar Ölmez dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler aranmaktadır. Başvuru formu ile ilanımıza online müracaat edebilirsiniz.

Çocuklar
Çocuklar Duymasın Dizisi

Efsane dizi Çocuklar Duymasın Kanal D ekranlarında yeniden izleyicisi ile buluşurken yeni yüzler başvurularımız açılmıştır. Online başvurunuzu yapabilirsiniz.

Takım
Takım Elbise Katalog Çekimi

Ünlü bir erkek giyim markasının katalog çekiminde mankenlik/modellik yapacak bay model adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. Online başvuruları bekliyoruz.