favicon

Şeker Reklam Filmi

Şeker reklamında rol alacak eğlenceli, genç yeni yüzler aranıyor. Oyunculuk başvuru formu ile ilanımız için başvurunuzu online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Yeni reklam filmi projemiz olan şeker reklamı için cast görüşmelerimiz devam ediyor. Reklam filminde rol alacak 18 ile 25 yaş arası kadın ve erkek genç yetenekler aranıyor. Televizyon ekranlarında yayınlanacak, eğlenceli bir reklam filmi için siz de oyunculuk başvurunuzu yapabilirsiniz. Seçilen adaylar ajansımızın cast kadrosuna dahil olacak olup, yönetmen görüşmesi için yönlendirmeleri yapılacaktır. Reklam filmi için sunumunuzun yapılmasını istiyorsanız Şeker reklam filmi oyunculuk başvurusu kısmından bize ulaşabilirsiniz.


Oyunculuk yeteneğine inan, eğlenceli, dinamik ve kamera önü oyunculuğunda deneyim kazanmak isteyen tüm genç oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz. Siz de şansınızı denemek ve reklam filmi projemiz için ön elemelere katılmak istiyorsanız fotoğrafınız ile birlikte Şeker reklam filmi cast ajans başvurusu linkindeki formu doldurarak tarafımıza gönderebilirsiniz. Başvurularınızı bekliyoruz.


Şeker Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Sinema
Sinema Filmi

Sinema filmi projesi için her yaş aralığında yetenekli oyuncu ve yardımcı oyunculara ihtiyacımız bulunuyor. Online başvuru formu ile başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kozmetik
Kozmetik Fuarı Modelliği

Kozmetik fuarı için deneyimli 20 ile 28 yaş arası kadın model arayışımız bulunuyor. Güncel fotoğraflarınız ile birlikte online başvurularınızı bekliyoruz.

Büyük
Büyük Beden Manken Katalog Çekimi

Ünlü bir tekstil firmasının katalog çekiminde yer alacak büyük beden kadın mankenler aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.

Küçük
Küçük Ev Aletleri Reklam Filmi

Beyaz eşya firmasının küçük ev aletleri reklam filminde oynayacak 30-35 yaş arası bayan yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Alışveriş
Alışveriş Merkezi Reklam Filmi

Alışveriş merkezinin yeni tanıtım ve reklam filmi çekimleri için oyuncu ve yeni yüz seçmelerimiz başlamıştır. Seçmelere katılmak için başvurunuzu yapın.

Nefes
Nefes Nefese Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizi projesi Nefes Nefese için her yaştan yeni yüz oyuncu ve yardımcı oyuncu başvurularımız başlamıştır.

Kadın
Kadın Dizisi

Fox Tv ekranlarında yeni sezona damgasını vuracak olan Kadın dizisi için yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor. İlgilenenlerin online başvurularını bekliyoruz.