favicon

Şeker Reklam Filmi

Şeker reklamında rol alacak eğlenceli, genç yeni yüzler aranıyor. Oyunculuk başvuru formu ile ilanımız için başvurunuzu online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Yeni reklam filmi projemiz olan şeker reklamı için cast görüşmelerimiz devam ediyor. Reklam filminde rol alacak 18 ile 25 yaş arası kadın ve erkek genç yetenekler aranıyor. Televizyon ekranlarında yayınlanacak, eğlenceli bir reklam filmi için siz de oyunculuk başvurunuzu yapabilirsiniz. Seçilen adaylar ajansımızın cast kadrosuna dahil olacak olup, yönetmen görüşmesi için yönlendirmeleri yapılacaktır. Reklam filmi için sunumunuzun yapılmasını istiyorsanız Şeker reklam filmi oyunculuk başvurusu kısmından bize ulaşabilirsiniz.


Oyunculuk yeteneğine inan, eğlenceli, dinamik ve kamera önü oyunculuğunda deneyim kazanmak isteyen tüm genç oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz. Siz de şansınızı denemek ve reklam filmi projemiz için ön elemelere katılmak istiyorsanız fotoğrafınız ile birlikte Şeker reklam filmi cast ajans başvurusu linkindeki formu doldurarak tarafımıza gönderebilirsiniz. Başvurularınızı bekliyoruz.


Şeker Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Traş
Traş Bıçağı Reklam Filmi

Ünlü bir markanın traş bıçağı reklam filmi için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. İlgilenen erkek adayların başvurularını bekliyoruz.

Kahve
Kahve Makinesi Reklam Filmi

Kahve makinesi reklamında rol alacak yetenekli bayan oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. İlgilenenler ilanımıza online oyunculuk başvurusu yapabilirler.

Ayran
Ayran Reklam Filmi

Ayran reklamında rol alacak 18 ile 25 yaş arası enerjisi yüksek genç yeni yüzler aranıyor. Oyunculuk başvuruları online olarak sitemiz üzerinden alınacaktır.

Otomobil
Otomobil Reklam Filmi

Dünyaca ünlü bir otomobil markasının yeni çekilecek reklam filminde rol alacak 30 ile 38 yaş arası bay ve bayan yeni yüzler oyuncu arayışımız başlamıştır.

Bilgisayar
Bilgisayar Reklam Filmi

Bilgisayar reklam filmi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Hayati
Hayati Ve Diğerleri Dizisi

Kanal D ekranlarında yayınlanan Hayati ve Diğerleri dizisinde rol alacak her yaştan yeni yüzler aranmaktadır. Başvuru formumuz sitemizde yer almaktadır.

Pırlanta
Pırlanta Katalog Çekimi

Takı markasının pırlanta tasarımlarının tanıtımı için gerçekleştirilecek olan katalog çekiminde yer alacak bayan model ihtiyacımız bulunuyor.