favicon

Şeker Reklam Filmi

Şeker reklamında rol alacak eğlenceli, genç yeni yüzler aranıyor. Oyunculuk başvuru formu ile ilanımız için başvurunuzu online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Yeni reklam filmi projemiz olan şeker reklamı için cast görüşmelerimiz devam ediyor. Reklam filminde rol alacak 18 ile 25 yaş arası kadın ve erkek genç yetenekler aranıyor. Televizyon ekranlarında yayınlanacak, eğlenceli bir reklam filmi için siz de oyunculuk başvurunuzu yapabilirsiniz. Seçilen adaylar ajansımızın cast kadrosuna dahil olacak olup, yönetmen görüşmesi için yönlendirmeleri yapılacaktır. Reklam filmi için sunumunuzun yapılmasını istiyorsanız Şeker reklam filmi oyunculuk başvurusu kısmından bize ulaşabilirsiniz.


Oyunculuk yeteneğine inan, eğlenceli, dinamik ve kamera önü oyunculuğunda deneyim kazanmak isteyen tüm genç oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz. Siz de şansınızı denemek ve reklam filmi projemiz için ön elemelere katılmak istiyorsanız fotoğrafınız ile birlikte Şeker reklam filmi cast ajans başvurusu linkindeki formu doldurarak tarafımıza gönderebilirsiniz. Başvurularınızı bekliyoruz.


Şeker Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Bebek
Bebek Giyim Markası Katalog Çekimi

Bebek giyim markası katalog çekimi için kız ve erkek bebek modeller aranıyor seçmelerimiz başlamıştır.

Saat
Saat Reklam Filmi

Ünlü bir saat markasının reklam filminde yer alacak bay ve bayan adaylar aranıyor. Sizde hemen başvuru yaparak bu fırsatı kaçırmayın.

Banka
Banka Reklam Filmi

Banka reklam filmi için bay ve bayan, deneyimli, deneyimsiz olmak üzere oyuncu adayları aranıyor. Seçmelerimiz başlamıştır.

Deodorant
Deodorant Reklam Filmi

Ünlü bir deodorant markasının yeni çekilecek olan reklam filminde oynayacak 25 ve 32 yaş arasında olan bayan yetenekli yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Kadın
Kadın Dizisi

Fox Tv ekranlarında yeni sezona damgasını vuracak olan Kadın dizisi için yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor. İlgilenenlerin online başvurularını bekliyoruz.

Teknoloji
Teknoloji Fuarı

Teknoloji fuarında görev alacak 22 ile 28 yaş arası erkek model arıyoruz. Benzer organizasyonlarda deneyimli modellerin fotoğraflı başvurularını bekliyoruz.

Tereyağ
Tereyağ Reklam Filmi

Bir tereyağ markasının reklam filmi için 6 ile 8 yaş arası erkek çocuk oyuncu aranıyor. Fotoğraflı başvurularınızı online olarak gerçekleştirebilirsiniz.