• 0216 550 10 72
  • info@castistanbul.com

Şampuan Reklamı Başvuru

Şampuan reklamları günümüzde yaygınlaşan ve oldukça ilgi gören projelerdir. Ünlü şampuan markaları sürekli olarak yeni reklam filmleri ile marka bilinirliğini arttırırlar ve yeni ürünlerinin tanıtımlarını yaparlar. Televizyon ekranlarında izlediğimiz bu reklam filmlerinde ünlü yıldızların yer aldığı gibi yeni yüzlere de rastlıyoruz. Bay ve bayan şampuan reklam filmleri olduğu gibi bebekler için üretilen şampuanlarında ayrı reklam filmleri çekiliyor. Şampuan reklamı başvuru formunu doldurarak sizler de ünlü markaların reklam filmlerinde rol alabilirsiniz.


ŞAMPUAN REKLAMINDA OYNAMAK İÇİN NE YAPMALIYIM?


Öncelikle şampuan reklam filmleri için saç bakımınıza ve saç sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Uzun veya kısa saçlı olsanız da bakımlı bir görünüme sahip olmanız gerekiyor. Cast reklam ajanslarının intenet sitelerinde yayınladıkları reklam ilanlarını takip ederek veya intenet sayfalarında yer alan reklam oyunculuk başvuru formlarını doldurarak kayıt olmanız gerekiyor. Başvuru formlarını doldururken saçınızın göründüğü fotoğraflar eklemeyi unutmamalısınız. Çünkü ajanslar başvuru formlarını incelemeye alarak reklam projesine uygun olup olmadığınızı ön başvurunuzdan belirliyor. Şampuan reklamı başvuru formunu doldurduktan sonra ajansınız uygun bulunmanız halinde sizinle iletişime geçiyor. Kayıt işlemleriniz profesyonel fotoğraf çekimleriniz yapılarak son buluyor. Bu fotoğraflarınız sunum dosyalarınıza eklenerek firmanın reklam filmi projesine sunuluyor. Kimi zaman uygun olan adaylar ile deneme çekimi yapılarak karar veriliyor. Ajans olarak şampuan reklam filmi projeleri için aranan oyuncu ihtiyacını cast kadromuzdan temin ediyoruz. Sizler de reklam oyuncu kadromuzda yer alarak çeşitli şampuan reklamı filmlerine sunulabilirsiniz. Bunun için reklam yüzü aranıyor linkinden başvuru formumuza ulaşarak başvuruda bulunabilirsiniz.


Televizyon ekranlarında yayınlanan reklam filmlerinde, billboardlar reklam afişlerinde ve katalog çekimlerinde ünlü şampuan firmalarının reklam yüzü neden siz olmayasınız? Oyunculuk yeteneklerinize inanıyorsanız, bakımlı saçlara sahipseniz ve reklam yüzü olmak istiyorsanız şampuan reklamı başvuru ilanlarımızı takip edebilirsiniz. İnternet sitemizde yer alan başvuru formumuzu doldurarak ajansımızın reklam cast kadrosuna dahil olup, yapımcı firmalardan gelen reklam yüzü seçmelerinde yer alma fırsatını yakalayabilirsiniz. Her yaştan adayın başvuru yapabileceği bir reklam alanı olan şampuan reklamları için şansınızı deneyebilirsiniz.


Basvuru sartlari
OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%