favicon

Sakız Reklam Filmi

Sakız reklam filmi için 19 ile 24 yaş arası bayan yetenekli oyuncu arayışımız devam ediyor. İlgilenen adaylar online başvuru formu ile müracaat edebilirler.

Televizyon ekranlarında yayınlanacak olan yeni reklam filmi projemiz için cast çalışmalarımız devam ediyor. Sakız reklamında rol alacak bayan oyuncu ihtiyacımız sürüyor. Yaş ortalaması 19 ile 24 arasında bulunan, genç ve eğlenceli oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz. Başvuruda bulunacak adaylarda deneyim şartı aranmamaktadır. Yeni yüz başvuru olarak ilanımıza başvuru yapmanızın ardından ekibimiz formunuzu inceleyerek değerlendirmeye alacaktır. Reklam projesine uygun bulunmanız halinde tarafınızla iletişime geçilecektir. Başvuru için Sakız reklam filmi oyunculuk başvurusu kısmından giriş sağlayabilirsiniz.


Sakız reklamı için aranan bayan oyuncu arayışı için acil başvurularınızı bekliyoruz. Fotoğrafınız ile birlikte formumuzu doldurarak ön elemelere katılabilme şansına sahip olabilirsiniz. Geç kalmadan başvuru yapmak için Sakız reklam filmi cast ajans başvurusu linkinden başvuru formuna ulaşabilirsiniz. Başvurunuzun onaylanması halinde en kısa sürede ekibimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır.


Sakız Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Çocuk
Çocuk Giyim Markası Reklam Filmi

Çocuk giyim markasının katalog çekimlerinde boy gösterecek ve reklam filminde oynayacak yetenekli çocuk oyuncular aranıyor.

Cep
Cep Telefonu Reklam Filmi

Cep telefonu markasının reklam filmi için yeni yüzler aranıyor.

Peçete
Peçete Firması Reklamları

Ünlü bir peçete firmasının Kağıt havlu reklam çekimleri için oyuncu ve yeni yüzler aranıyor. Başvuru yaparak ajansımıza kayıt olabilirsiniz.

Kısa
Kısa Film

Kısa film projesinde rol alacak 20 ile 25 yaş arasında bulunan, yetenekli kumral kadın oyuncu aranıyor. Fotoğraflı başvurular değerlendirilecektir.

Hava
Hava Yolu Reklam Filmi

Hava yolu firmasının yeni reklam filmi için 25 ile 35 yaş arası kadın oyuncu ve 40 ile 45 yaş arası erkek oyuncu aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Ped
Ped Reklam Filmi

Ped reklam filmi için 22-25 yaş ve 30-35 yaş esmer kadın oyuncu arayışımız bulunuyor. Fotoğraflı başvurular online olarak sitemiz üzerinden kabul edilecektir.

4N1K
4N1K Dizisi

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olacak 4N1K dizisi için yetenekli yeni yüz başvuruları başlamıştır. Online oyunculuk başvurularınızı bekliyoruz.