favicon

Saç Kremi Reklam Filmi

Saç kremi reklam filminde rol alacak 25 ile 30 yaş arasında uzun saçlı ve yetenekli oyuncu adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. Online başvurularınızı bekliyoruz.

Ünlü bir saç kremi markasının yeni reklam filmi kampanyası için uzun saçlı bayan oyuncu arıyoruz. Televizyon ekranları ve internette yayınlanacak olan reklam filmi projesi için oyuncu arayışımız devam ediyor. Siz de sağlıklı ve ışıltılı saçlara sahipseniz ve ünlü bir markanın reklam yüzü olmak istiyorsanız ilanımıza online olarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Online başvuru formumuz Saç kremi reklam filmi oyunculuk başvurusu kısmında yer almaktadır. Fotoğrafınız ile birlikte başvuru formumuzu doldurarak tarafımıza gönderebilirsiniz.


Saç kremi reklam filmi için aranan yeni yüz siz olabilirsiniz. Şansınızı denemek için geç kalmayın. Bayan oyuncu arayışımız için online başvuruları değerlendirerek, projeye uygun adaylar ile görüşme sağlanacaktır. Ön elemeyi geçen adayların proje sunumları için gerekli tüm bilgiler iletişim kurularak paylaşılacaktır. İlanımıza oyunculuk başvurusu yapmak için Saç kremi reklam filmi cast ajans başvurusu linkine tıklayarak formumuzu doldurmanız yeterli olacaktır.


Saç Kremi Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Pizza
Pizza Reklam Filmi

Yakın zamanda çekimlerine başlayacağımız Pizza reklam filmi için genç yetenekli yüzler arayışımız başlamıştır. Oyuncu seçmelerine katılın.

Dondurma
Dondurma Reklam Filmi

Dondurma reklamı için 20 ile 25 yaş arası genç oyuncular aranıyor. Eğlenceli yeni reklam filminde rol alacak bay ve bayan oyuncuların başvurularını bekliyoruz.

Beyaz
Beyaz Eşya Reklam Filmi

Kurumsal bir markanın beyaz eşya reklam filminde rol alacak 25 ile 35 yaş arası oyuncu adayı seçmelerimiz başlamıştır. Başvurularınızı bekliyoruz.

Otomobil
Otomobil Reklam Filmi

Dünyaca ünlü bir otomobil markasının yeni çekilecek reklam filminde rol alacak 30 ile 38 yaş arası bay ve bayan yeni yüzler oyuncu arayışımız başlamıştır.

Kalk
Kalk Gidelim Dizisi

Trt 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kalk Gidelim dizisi için her yaş aralığında yetenekli yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Savaşçı
Savaşçı Dizisi

Fox Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşacak olan Savaşçı dizisi için yeni yüzler arıyoruz. Oyunculuk yeteneğine inanan adayların başvurularını bekliyoruz.

Zeytinyağı
Zeytinyağı Reklam Filmi

Zeytinyağı reklam filminde rol alacak yeni yüz oyuncu adayları aranıyor. İlgilenen adayların fotoğraflı online başvuruları değerlendirilecektir.