favicon

Saç Kremi Reklam Filmi

Saç kremi reklam filminde rol alacak 25 ile 30 yaş arasında uzun saçlı ve yetenekli oyuncu adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. Online başvurularınızı bekliyoruz.

Ünlü bir saç kremi markasının yeni reklam filmi kampanyası için uzun saçlı bayan oyuncu arıyoruz. Televizyon ekranları ve internette yayınlanacak olan reklam filmi projesi için oyuncu arayışımız devam ediyor. Siz de sağlıklı ve ışıltılı saçlara sahipseniz ve ünlü bir markanın reklam yüzü olmak istiyorsanız ilanımıza online olarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Online başvuru formumuz Saç kremi reklam filmi oyunculuk başvurusu kısmında yer almaktadır. Fotoğrafınız ile birlikte başvuru formumuzu doldurarak tarafımıza gönderebilirsiniz.


Saç kremi reklam filmi için aranan yeni yüz siz olabilirsiniz. Şansınızı denemek için geç kalmayın. Bayan oyuncu arayışımız için online başvuruları değerlendirerek, projeye uygun adaylar ile görüşme sağlanacaktır. Ön elemeyi geçen adayların proje sunumları için gerekli tüm bilgiler iletişim kurularak paylaşılacaktır. İlanımıza oyunculuk başvurusu yapmak için Saç kremi reklam filmi cast ajans başvurusu linkine tıklayarak formumuzu doldurmanız yeterli olacaktır.


Saç Kremi Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Çukur
Çukur Dizisi

Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Çukur dizisi için yetenekli yeni yüzler arayışımız başlamıştır. Başvurular online gerçekleştirilecektir.

Su
Su Reklam Filmi

Bir su reklamında rol alacak yetenekli oyuncu adayları aranıyor. 25 ile 35 yaş arasında bay ve bayan oyuncular ilanımıza başvuru yapabilirler.

Bisküvi
Bisküvi Reklam Filmi

Yeni reklam projemiz olan bisküvi reklamında rol alacak 25 ile 35 yaş arası bayan yeni yüzler arayışımıza ilanımızda ki formu doldurarak başvurabilirsiniz.

Çikolata
Çikolata Reklam Filmi

Çikolata reklam filmi için yeni yüz kadın oyuncu başvurularımız başlamıştır. Fotoğraflı online başvurular arasından değerlendirmeler yapılacaktır.

Alışveriş
Alışveriş Merkezi Reklam Filmi

Alışveriş merkezinin yeni tanıtım ve reklam filmi çekimleri için oyuncu ve yeni yüz seçmelerimiz başlamıştır. Seçmelere katılmak için başvurunuzu yapın.

Elimi
Elimi Bırakma Dizisi

Trt 1 ekranlarında yayınlanacak olan Elimi Bırakma dizisi için her yaştan oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Küçük
Küçük Ev Aletleri Reklam Filmi

Beyaz eşya firmasının küçük ev aletleri reklam filminde oynayacak 30-35 yaş arası bayan yeni yüzler arayışımız başlamıştır.