favicon

Saç Kremi Reklam Filmi

Saç kremi reklam filminde rol alacak 25 ile 30 yaş arasında uzun saçlı ve yetenekli oyuncu adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. Online başvurularınızı bekliyoruz.

Ünlü bir saç kremi markasının yeni reklam filmi kampanyası için uzun saçlı bayan oyuncu arıyoruz. Televizyon ekranları ve internette yayınlanacak olan reklam filmi projesi için oyuncu arayışımız devam ediyor. Siz de sağlıklı ve ışıltılı saçlara sahipseniz ve ünlü bir markanın reklam yüzü olmak istiyorsanız ilanımıza online olarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Online başvuru formumuz Saç kremi reklam filmi oyunculuk başvurusu kısmında yer almaktadır. Fotoğrafınız ile birlikte başvuru formumuzu doldurarak tarafımıza gönderebilirsiniz.


Saç kremi reklam filmi için aranan yeni yüz siz olabilirsiniz. Şansınızı denemek için geç kalmayın. Bayan oyuncu arayışımız için online başvuruları değerlendirerek, projeye uygun adaylar ile görüşme sağlanacaktır. Ön elemeyi geçen adayların proje sunumları için gerekli tüm bilgiler iletişim kurularak paylaşılacaktır. İlanımıza oyunculuk başvurusu yapmak için Saç kremi reklam filmi cast ajans başvurusu linkine tıklayarak formumuzu doldurmanız yeterli olacaktır.


Saç Kremi Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

El
El Kremi Reklam Filmi

Kozmetik markasının yeni çekilecek el kremi reklam filmi için bayan oyuncu aranıyor. İlanımıza sitemizde yer alan online başvuru ile müracaat edebilirsiniz.

Fondöten
Fondöten Reklam Filmi

Ünlü bir kozmetik markasının fondöten reklamında oynayacak bakımlı bayan oyuncu arayışımız başlamıştır. İlgilenenler adayların online başvurularını bekliyoruz.

Zeytinyağı
Zeytinyağı Reklam Filmi

Zeytinyağı reklam filminde rol alacak yeni yüz oyuncu adayları aranıyor. İlgilenen adayların fotoğraflı online başvuruları değerlendirilecektir.

Yüz
Yüz Kremi Reklam Filmi

Yüz kremi reklam filminde rol alacak 40 ile 45 yaş arası kadın oyuncu aranıyor. Başvuru formumuzu doldurarak ilanımıza müracaat edebilirsiniz.

Şampuan
Şampuan Reklam Filmi

Ünlü bir şampuan markasının yeni reklam projesi için 30 yaşlarında bayan oyuncu aranıyor. Saçlarına ve yeteneğine inanan tüm adayların başvurusunu bekliyoruz.

Salça
Salça Reklam Filmi

Salça reklam filminde oynayacak anne ve kız yeni yüzler aranıyor. 20 ile 25 yaş arası genç bayan ve 45 ile 55 yaş arası bayanlar ilanımıza başvuru yapabilirler.

Alışveriş
Alışveriş Merkezi Reklam Filmi

Alışveriş merkezinin yeni tanıtım ve reklam filmi çekimleri için oyuncu ve yeni yüz seçmelerimiz başlamıştır. Seçmelere katılmak için başvurunuzu yapın.