favicon

Saç Kremi Reklam Filmi

Saç kremi reklam filminde rol alacak 25 ile 30 yaş arasında uzun saçlı ve yetenekli oyuncu adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. Online başvurularınızı bekliyoruz.

Ünlü bir saç kremi markasının yeni reklam filmi kampanyası için uzun saçlı bayan oyuncu arıyoruz. Televizyon ekranları ve internette yayınlanacak olan reklam filmi projesi için oyuncu arayışımız devam ediyor. Siz de sağlıklı ve ışıltılı saçlara sahipseniz ve ünlü bir markanın reklam yüzü olmak istiyorsanız ilanımıza online olarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Online başvuru formumuz Saç kremi reklam filmi oyunculuk başvurusu kısmında yer almaktadır. Fotoğrafınız ile birlikte başvuru formumuzu doldurarak tarafımıza gönderebilirsiniz.


Saç kremi reklam filmi için aranan yeni yüz siz olabilirsiniz. Şansınızı denemek için geç kalmayın. Bayan oyuncu arayışımız için online başvuruları değerlendirerek, projeye uygun adaylar ile görüşme sağlanacaktır. Ön elemeyi geçen adayların proje sunumları için gerekli tüm bilgiler iletişim kurularak paylaşılacaktır. İlanımıza oyunculuk başvurusu yapmak için Saç kremi reklam filmi cast ajans başvurusu linkine tıklayarak formumuzu doldurmanız yeterli olacaktır.


Saç Kremi Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Lens
Lens Reklam Filmi

Lens markasının reklam filminde oynayacak 25 ile 35 yaş arası yetenekli kadın oyuncu arayışımız başlamıştır.Fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.

Salça
Salça Reklam Filmi

Salça reklam filminde oynayacak anne ve kız yeni yüzler aranıyor. 20 ile 25 yaş arası genç bayan ve 45 ile 55 yaş arası bayanlar ilanımıza başvuru yapabilirler.

Porselen
Porselen Reklam Filmi

Porselen reklam filmi projesinde rol alacak 35 ile 42 yaş arasında kadın oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Başvuru formumuz sitemizde yer almaktadır.

Yasak
Yasak Elma Dizisi

Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanan Yasak Elma dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Banka
Banka Reklam Filmi

Banka reklam filmi için bay ve bayan, deneyimli, deneyimsiz olmak üzere oyuncu adayları aranıyor. Seçmelerimiz başlamıştır.

Çanta
Çanta Reklam Filmi

Ünlü bir deri markasının yeni kreasyonu olan çantaların reklam filminde oynayacak yeni yüzler aranıyor.

Sakız
Sakız Reklam Filmi

Sakız reklam filmi için 19 ile 24 yaş arası bayan yetenekli oyuncu arayışımız devam ediyor. İlgilenen adaylar online başvuru formu ile müracaat edebilirler.