favicon

Ruj Reklam Filmi

Ruj reklamında oynayacak bakımlı ve oyunculuk yeteneğine sahip 20 ile 28 yaş arası kadın oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Başvurular online alınacaktır.

Ünlü bir kozmetik firmasının yeni reklam filmi olan Ruj reklamı için kadın oyuncu aranıyor. 20 ile 28 yaş aralığında bulunan, oyunculuk yeteneğine güvenen, makyaj yapmayı seven ve bakımlı kadın oyuncular fotoğraflı başvurularını bekliyoruz. Yeni reklam filmi projemizde rol alacak kadın oyuncu için online başvurularımız açılmıştır. Tarafımıza ulaştıracağınız online başvuru formunuz ekibimiz tarafından incelenerek proje için değerlendirme sürecine alınacaktır. Online başvuru formu için Ruj Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu linkine giriş yapmanız yeterli olacaktır.


Televizyon ekranları ve markanın kendi internet sitesinde yayınlanacak olan reklam filmi için cast görüşmelerimiz devam etmektedir. Yüz hatlarınızı gösteren bir adet güncel fotoğrafınız ile birlikte oyuncu seçmelerimize katılabilirsiniz. Deneyimli veya deneyimsiz fark etmeksizin tüm yeni yüz adayların başvuruları incelenecektir. Ruj reklam filmi için başvurunuzu online olarak Ruj Reklam Filmi Cast Ajans Başvurusu kısmından gerçekleştirebilirsiniz. Başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar ile en kısa süre içerisinde iletişime geçilecektir.


Ruj Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Egenin
Egenin Hamsisi Dizisi

Egenin Hamsisi dizisi Trt 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Her yaştan oyuncu ve yardımcı oyuncu başvurularını bekliyoruz.

Yeni
Yeni Gelin Dizisi

Show Tv ekranlarında yayınlanan Yeni Gelin dizisi için cast çalışmalarımızda değerlendirilmek üzere oyuncu ve yardımcı oyuncu arayışımız devam ediyor.

Saç
Saç Boyası Reklam Filmi

Saç boyası markası olan müşterimizin yeni çekilecek reklam filmi için 25-35 yaş aralığında, uzun saçlı ve bakımlı bayan adaylar ihtiyacımız bulunuyor.

Rimel
Rimel Reklam Filmi

Kozmetik sektörünün öncü markalarında olan firmanın rimel reklamında oynayacak 20 ile 30 yaş arası yetenekli ve bakımlı bayan oyuncu aranıyor.

Ağız
Ağız Bakım Suyu Reklam Filmi

Ağız bakım suyu ürünün reklam filminde rol alacak deneyimli veya deneyimsiz bayan oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. İlgilenen adaylar online başvuru yapabilirler.

Buzdolabı
Buzdolabı Reklam Filmi

Beyaz eşya markası olan müşterimiz için yeni reklam filmi çekilecektir. Buzdolabı reklam filminde rol alacak bayan oyuncu arayışımız bulunuyor.

Peçete
Peçete Firması Reklamları

Ünlü bir peçete firmasının Kağıt havlu reklam çekimleri için oyuncu ve yeni yüzler aranıyor. Başvuru yaparak ajansımıza kayıt olabilirsiniz.