's

Markaların geliştirilmesi ve medya aracılığı ile yayılmasında köprü görevi gören reklam ajansları ve reklam oyunculuk ajansları hiç şüphe yok ki marka ile koordine çalışıp muhteşem bir ekip ruhuyla sorumluluklarını yerine getiren, markanın büyümesinde en etkili görevlere sahip hücrelerdir.

Reklam oyunculuk ajansları ne iş yapar? ;

Reklam bir firmanın ya da markanın gelişmesindeki basamaktır. Bir reklamın insanlar tarafından sevilmesi için duygularına ve mizah anlayışlarına hitap etmesi gerekir. Reklamda yer alan yüzler de en az reklamın teması ve kurgusu kadar önemlidir ve insanlar tarafından dikkat çeker, beğenilir, nefret edilir ve merak uyandırabilir. Markanın yüzü olacak olan kişi insanlara sempatik ve çekici gelmesi önemlidir. Markanın yüzü olacak olan kişilerin seçilmesinde ve markanın misyon ve vizyonuna uygun, reklam temasına ve kurgusuna uygun cast oluşturulmasında reklam oyunculuk ajansları sorumluluğu büyüktür. Çünkü reklam oyunculuk ajansları, markanın geliştirilmesinde en önemli rollerden biri olan reklam basamağının en önemli yapı taşlarından biridir.

Reklamlarda nasıl yer alabilirsiniz?

Reklam oyunculuk ajanslarının başvuru formlarını doldurmanız ve ardından ajansa kayıt olmanız gerekmektedir. Ajansların sitelerinde bulunan başvuru formlarını eksiksiz bir şekilde doldurmanız başvurunun ilk basamağı için yeterli olacaktır. Göz, saç ve ten rengi, boy, kilo, varsa oyunculuk eğitimi ve deneyimlerinizi, hobi ve fobilerinizi belirttiğiniz bu forma bir de boy ve portre fotoğraflarınızı eklemeniz gerekmektedir. Başvurunuz onaylandığından aranacaksınız ve size randevu verilecektir. Belirlenen tarihte ajansa gidip ajans kataloğu için fotoğraflarınız çekilecek ve kısa bir videoda kendinizi tanıtmanız istenecektir. Böylelikle oyunculuk profiliniz markalara sunulmak için hazırlanmış olacak. Profilinize uygun reklam projeleri olduğu zaman size bildirilecektir ve çalışmalara devam edilecektir.

Siz de hayallerinizin peşinden gidin ve televizyon dünyasının renkli hayatına ilk adımı atın. Siz de bir reklam starı olabilirsiniz. En büyük ve ünlü markaların aradığı yüz belki de sizsiniz... Birilerinin sizi keşfetmesini beklemek yerine güzel ve büyülü bir dünyanın kapılarını aralamak için kendinize bir şans verin. Yeteneğiniz olduğunu düşünüyorsanız size uygun rollerde gelecekte bir yerde sırasının gelmesini muhakkak bekliyordur.


Online Başvuru Yap

Paylaş: