• 0216 550 10 72
  • info@castistanbul.com

Reklam Ajansı Başvuru

Reklam ajansları markaların ürün ve hizmet tanıtımları için çekecekleri reklam filmlerinin oyuncu teminini sağlayan kuruluşlardır. Reklam yüzü olmak ve projelerde rol alabilmek için 7'den 70'e herkes reklam ajansı başvuru formu doldurabilir. Ajanslara kayıtlı olan kişiler reklam projeleri için oyuncu seçmelerine yönlendirilirler. Bu seçmelerde deneme çekimlerine katılarak projede yer alabilme şanslarını denerler.


REKLAM PROJELERİNDE ROL ALMAK İSTİYORUM


Reklam projelerinde rol alarak televizyon ekranlarında bende yer almak istiyorum diyen her gün milyonlarca kişi reklam ajansı başvuru formu dolduruyor. Ajanslar bu başvurular arasından uygun gördüklerini onaylayarak cast kadrolarına alıyorlar. Yapım şirketleri, ajanslardan reklam projeleri için belirttikleri özellikte oyuncu adaylarının sunumunu istiyor. Eğer bir reklam ajansına kayıtlı iseniz bu projelere sunumunuz yapılır. Ajansınızın güvenilirliği ve profesyonel hizmet kalitesi de önemlidir tabi ki. Bu yüzden ajanslara başvuru yapmadan önce iyi düşünmeli ve reklam projeleri ile çalışan ajanslara kayıt olmaya özen göstermelisiniz. Peki ajanslara nasıl olunur? Ajans kayıtları çoğunlukla online olarak internet sitelerindeki başvuru formları ile yapılır. Bu başvuru formlarını eksiksiz doldurarak fotoğrafınız ile birlikte ajansa gönderebilirsiniz. Uygun bulunmanız halinde ajans sizinle iletişime geçecektir. Asıl başvuru kaydı için kayıt ücreti talep edilebilir. Bu sizin gözünüzü korkutmasın. Başvuru ücretleri ile ilgili olarak net bir rakam yoktur. Fakat genel bir araştırma yaparsanız ortalama rakamlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Başvuru ücretlerindeki amaç ise, kayıt işlemleriniz için gerekli olan profesyonel fotoğraf çekimleri ve sunum dosyalarınız için gerekli masraflardır. Reklam projesine bu fotoğraflarınız ile sunumlar gerçekleşir. Çok yüksek rakamlar talep eden ajanslardan ise uzak durmanız gerekir. İyi ve kaliteli bir ajans ile çalışmaya başlamak için cast reklam ajansı linkinden başvuru formumuza ulaşabilirsiniz.


Reklam projelerine gün geçtikçe daha sıklıkla rastlıyoruz. Markalar kendilerini tanıtmak ve tüketicisine ulaşmak için reklam filmlerine oldukça önem veriyor. Nitekim reklamların tanıtım ve pazarlamadaki gücü de yadsınamaz. Bu nedenle artan reklam projeleri beraberinde oyuncu ihtiyacını da getiriyor. İyi bir reklam ajansı başvuru işlemi gerçekleştirmek sektörde yer almanıza yardımcı olacaktır. Reklam cast ajansları hayalinizdeki mesleğe ulaşmanızda katkı sağlayacaktır.


Basvuru sartlari
OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%