Peynir Reklam Filmi | Cast Ajans İstanbul
favicon

Peynir Reklam Filmi

Peynir reklamlarında oynayacak 30-35 yaşlarında bayan, 5-8 yaşlarında kız çocuk ihtiyacımız bulunuyor. Anne ve kız rolü için oyuncu arayışımız başlamıştır.

Yeni reklam projemizin cast hazırlıkları devam ederken anne kız rolü için oyuncu arayışımız devam ediyor. Peynir markasının reklam filminde rol alacak oyuncu adayı seçmelerimiz başlamıştır. İlanımıza başvuruda bulunacak kişiler arasında gerekli incelemeler yapılıp uygun bulunan oyuncu adayları ile görüşme sağlayacaktır. Başvurular Peynir reklam filmi oyunculuk başvurusu üzerinden alınacaktır. Anne ve kız rolüne uygun adaylar belirlenerek ön görüşme yapılacaktır.


Peynir reklam filmi projesinin cast değerlendirmesi için ilanımız kısa bir süre daha yayında kalacaktır. Yaş kriterine uygun adayların başvuru formunu doldurarak tarafımıza ulaştırması yeterli olacaktır. Reklam çekimleri cast çalışmaları tamamlandıktan sonra 2 gün süreli olarak çekilecektir. Online başvurunuzu Peynir reklam filmi cast ajans başvurusu kısmından gerçekleştirebilirsiniz. İlana başvurmak için deneyimli olmanız gerekmektedir. Tüm yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz.


Peynir Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Saç
Saç Tasarım Modelliği

Güzellik fuarında saç tasarımı modelliği yapacak 20 ile 28 yaş arası uzun saçlı kadın model arıyoruz. Başvurularınızı online olarak yapabilirsiniz.

Gömlek
Gömlek Katalog Çekimi

Ünlü bir tekstil firmasının gömlek katalog çekimi için bay model adayları aranıyor. İlgilenenlerin online olarak fotoğraflı başvurularını bekliyoruz.

Ayakkabı
Ayakkabı Katalog Çekimi

Ayakkabı markasının gece koleksiyonu için gerçekleştirilecek katalog çekiminde yer alacak kadın modeller aranıyor. İlgilenenler online başvuru yapabilirler.

Araç
Araç Lastiği Reklam Filmi

Araç lastiği reklam filmi için bay, bayan ve çocuk oyuncu arayışımız başlamıştır. Başvurularınızı online olarak ilanımız üzerinden yapabilirsiniz.

İstanbullu
İstanbullu Gelin Dizisi

Star Tv ekranlarının iddialı projelerinden olan İstanbullu Gelin dizisinde rol alacak, deneyimli veya deneyimsiz yeni yüzler oyuncu arayışımız başlamıştır.

Loreal
Loreal Reklam Filmi

Ünlü bir şampuan reklam filmi için yeni yüzler aramaktayız. Ajansımıza başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.

Buzdolabı
Buzdolabı Reklam Filmi

Beyaz eşya markası olan müşterimiz için yeni reklam filmi çekilecektir. Buzdolabı reklam filminde rol alacak bayan oyuncu arayışımız bulunuyor.