favicon

Peynir Reklam Filmi

Peynir reklamlarında oynayacak 30-35 yaşlarında bayan, 5-8 yaşlarında kız çocuk ihtiyacımız bulunuyor. Anne ve kız rolü için oyuncu arayışımız başlamıştır.

Yeni reklam projemizin cast hazırlıkları devam ederken anne kız rolü için oyuncu arayışımız devam ediyor. Peynir markasının reklam filminde rol alacak oyuncu adayı seçmelerimiz başlamıştır. İlanımıza başvuruda bulunacak kişiler arasında gerekli incelemeler yapılıp uygun bulunan oyuncu adayları ile görüşme sağlayacaktır. Başvurular Peynir reklam filmi oyunculuk başvurusu üzerinden alınacaktır. Anne ve kız rolüne uygun adaylar belirlenerek ön görüşme yapılacaktır.


Peynir reklam filmi projesinin cast değerlendirmesi için ilanımız kısa bir süre daha yayında kalacaktır. Yaş kriterine uygun adayların başvuru formunu doldurarak tarafımıza ulaştırması yeterli olacaktır. Reklam çekimleri cast çalışmaları tamamlandıktan sonra 2 gün süreli olarak çekilecektir. Online başvurunuzu Peynir reklam filmi cast ajans başvurusu kısmından gerçekleştirebilirsiniz. İlana başvurmak için deneyimli olmanız gerekmektedir. Tüm yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz.


Peynir Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Söz
Söz Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Söz dizi için oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran ilanımıza başvuruda bulunarak fırsatı değerlendirebilirsiniz.

Saç
Saç Kremi Reklam Filmi

Saç kremi reklam filminde rol alacak 25 ile 30 yaş arasında uzun saçlı ve yetenekli oyuncu adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. Online başvurularınızı bekliyoruz.

Payitaht
Payitaht Abdülhamid Dizisi

Trt 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan başarılı dizi Payitaht Abdülhamid için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Ayakkabı
Ayakkabı Katalog Çekimi

Ayakkabı markasının gece koleksiyonu için gerçekleştirilecek katalog çekiminde yer alacak kadın modeller aranıyor. İlgilenenler online başvuru yapabilirler.

Jean
Jean Reklam Filmi

Ünlü bir jean markasının yeni çekilecek olan reklam filminde oynayacak 20-26 yaş arası fiziği düzgün olan bay ve bayan yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Sen
Sen Anlat Karadeniz Dizisi

Atv ekranlarında yayınlanacak olan Sen Anlat Karadeniz dizisinde rol alacak her yaştan oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Çocuklar
Çocuklar Duymasın Dizisi

Efsane dizi Çocuklar Duymasın Kanal D ekranlarında yeniden izleyicisi ile buluşurken yeni yüzler başvurularımız açılmıştır. Online başvurunuzu yapabilirsiniz.