favicon

Peynir Reklam Filmi

Peynir reklamlarında oynayacak 30-35 yaşlarında bayan, 5-8 yaşlarında kız çocuk ihtiyacımız bulunuyor. Anne ve kız rolü için oyuncu arayışımız başlamıştır.

Yeni reklam projemizin cast hazırlıkları devam ederken anne kız rolü için oyuncu arayışımız devam ediyor. Peynir markasının reklam filminde rol alacak oyuncu adayı seçmelerimiz başlamıştır. İlanımıza başvuruda bulunacak kişiler arasında gerekli incelemeler yapılıp uygun bulunan oyuncu adayları ile görüşme sağlayacaktır. Başvurular Peynir reklam filmi oyunculuk başvurusu üzerinden alınacaktır. Anne ve kız rolüne uygun adaylar belirlenerek ön görüşme yapılacaktır.


Peynir reklam filmi projesinin cast değerlendirmesi için ilanımız kısa bir süre daha yayında kalacaktır. Yaş kriterine uygun adayların başvuru formunu doldurarak tarafımıza ulaştırması yeterli olacaktır. Reklam çekimleri cast çalışmaları tamamlandıktan sonra 2 gün süreli olarak çekilecektir. Online başvurunuzu Peynir reklam filmi cast ajans başvurusu kısmından gerçekleştirebilirsiniz. İlana başvurmak için deneyimli olmanız gerekmektedir. Tüm yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz.


Peynir Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Terlik
Terlik Reklam Filmi

Ünlü bir terlik markasının yeni çekilecek reklam filmi için oyuncu arayışımız başlamıştır. 20 ile 35 yaş arası bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

Bilgisayar
Bilgisayar Reklam Filmi

Bilgisayar reklam filmi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Ağız
Ağız Bakım Suyu Reklam Filmi

Ağız bakım suyu ürünün reklam filminde rol alacak deneyimli veya deneyimsiz bayan oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. İlgilenen adaylar online başvuru yapabilirler.

Çukur
Çukur Dizisi

Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Çukur dizisi için yetenekli yeni yüzler arayışımız başlamıştır. Başvurular online gerçekleştirilecektir.

Su
Su Reklam Filmi

Bir su reklamında rol alacak yetenekli oyuncu adayları aranıyor. 25 ile 35 yaş arasında bay ve bayan oyuncular ilanımıza başvuru yapabilirler.

Şevkat
Şevkat Yerimdar Dizisi

Fox Tv ekranlarının yeni dizi projesi Şevkat Yerimdar için her yaş aralığında oyunculuk yeteneğine sahip yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Dostlar
Dostlar Mahallesi Dizisi

Kanal D ekranlarında yayınlanan, yeni dizi projesi Dostlar Mahallesi için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.