favicon

Peynir Reklam Filmi

Peynir reklamlarında oynayacak 30-35 yaşlarında bayan, 5-8 yaşlarında kız çocuk ihtiyacımız bulunuyor. Anne ve kız rolü için oyuncu arayışımız başlamıştır.

Yeni reklam projemizin cast hazırlıkları devam ederken anne kız rolü için oyuncu arayışımız devam ediyor. Peynir markasının reklam filminde rol alacak oyuncu adayı seçmelerimiz başlamıştır. İlanımıza başvuruda bulunacak kişiler arasında gerekli incelemeler yapılıp uygun bulunan oyuncu adayları ile görüşme sağlayacaktır. Başvurular Peynir reklam filmi oyunculuk başvurusu üzerinden alınacaktır. Anne ve kız rolüne uygun adaylar belirlenerek ön görüşme yapılacaktır.


Peynir reklam filmi projesinin cast değerlendirmesi için ilanımız kısa bir süre daha yayında kalacaktır. Yaş kriterine uygun adayların başvuru formunu doldurarak tarafımıza ulaştırması yeterli olacaktır. Reklam çekimleri cast çalışmaları tamamlandıktan sonra 2 gün süreli olarak çekilecektir. Online başvurunuzu Peynir reklam filmi cast ajans başvurusu kısmından gerçekleştirebilirsiniz. İlana başvurmak için deneyimli olmanız gerekmektedir. Tüm yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz.


Peynir Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Gelinlik
Gelinlik Katalog Çekimi

Bir gelinlik markasının 2018 modellerinin tanıtımının yapılacağı katalog çekimi için 1.75 boya sahip ve disiplinli çalışan model adaylarına ihtiyacımız var.

İstanbullu
İstanbullu Gelin Dizisi

Star Tv ekranlarının iddialı projelerinden olan İstanbullu Gelin dizisinde rol alacak, deneyimli veya deneyimsiz yeni yüzler oyuncu arayışımız başlamıştır.

Küçük
Küçük Ev Aletleri Reklam Filmi

Beyaz eşya firmasının küçük ev aletleri reklam filminde oynayacak 30-35 yaş arası bayan yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Konut
Konut Projesi Reklam Filmi

Konut projesi reklam filmi için oyunculuk yeteneği olan yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Akaryakıt
Akaryakıt Reklam Filmi

Akaryakıt reklam filmi için yeni yüzler başvurularını değerlendirmeye alıyoruz. 35 ile 45 yaş arası tüm erkek oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.

Jet
Jet Sosyete Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan muhteşem yeni dizi projesi Jet Sosyete için yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. Online başvurularınızı bekliyoruz.

Lens
Lens Reklam Filmi

Lens markasının reklam filminde oynayacak 25 ile 35 yaş arası yetenekli kadın oyuncu arayışımız başlamıştır.Fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.