favicon

Parfüm Reklam Filmi

Parfüm reklam filmi için bayan oyuncu ve yeni yüz adaylar aranıyor. ajansımıza kayıt olarak bu seçmelere katılabilirsiniz.

Ünlü bir parfüm markasının bayan parfümü için yeni reklam filmi çekilecektir. Reklam filmi için 25-30 yaş arası bayan oyuncu adayları aranıyor. Bakımlı ve oyunculuk yeteneği olan istenilen yaş aralığında bulunan bayan oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz. Ajansımız parfüm reklam filmi için yeni yüzler arayışına başlamıştır. Televizyon ekranlarında yayınlanacak olan reklam filminde rol almak için parfüm reklam filmi oyunculuk başvurusu linkinde yer alan formumuzu doldurup bize gönderebilirsiniz. Parfüm markasının yeni reklam yüzü siz olabilirsiniz. Şansınızı denemek ve reklam oyunculuğuna bir adım atmak için başvuru aşamasını kaçırmayın.


Reklam filmi için hazırlıklara başlayan yapım şirketi, bayan oyuncu adayı için oyuncu seçmesi düzenliyor. Ajansımızın cast kadrosundan reklam filmine sunulacak yeni yüzler içerisinde siz de yer alabilirsiniz. Parfüm markası bakımlı ve güzel görünen yetenekli bayan oyuncusunu arıyor. Reklam filminde şansınızı denemek için parfüm reklam filmi cast ajans başvurusu kısmından bizlere başvurunuzu ulaştırabilirsiniz. Başvurularınızın fotoğraflı olması rica olunur. Fotoğrafsız başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Değerlendirme sonunda uygun bulunan adaylar ile ekibimiz tarafından iletişime geçilip detaylı bilgiler paylaşılacaktır.


Parfüm Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Fuarlar
Fuarlar için hostes ve modeller aranıyor

Ünlü markaların ürün tanıtımı için stant, karşılama ve tanıtım hostesleri aranmaktadır. Hostes ajansı başvuru kısmından başvuru yapabilirsiniz.

Buzdolabı
Buzdolabı Reklam Filmi

Beyaz eşya markası olan müşterimiz için yeni reklam filmi çekilecektir. Buzdolabı reklam filminde rol alacak bayan oyuncu arayışımız bulunuyor.

Turkcell
Turkcell Reklamları Oyuncu Seçmeleri

Turkcell reklam filmi oyuncu seçmeleri için oyuncu ve selocan çocuklar aranıyor. selocan oyunculuk başvuru formunu doldurarak başvuru yapabilirsiniz.

Akıllı
Akıllı Tablet Reklam Filmi

Akıllı tablet reklam filmi çekimlerinde rol alacak oyuncu adayları ihtiyacımız bulunuyor, başvuruda bulunarak seçmelere katılabilirsiniz.

Darısı
Darısı Başımıza Dizisi

Darısı Başımıza dizisinde rol alacak, yetenekli yeni yüz oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Oyunculuk başvurunuzu online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Korku
Korku Filmi

Korku filmi projesinde rol alacak 20 ile 35 yaş arası yeni yüz kadın ve erkek oyuncular aranıyor. Fotoğraflı online başvurularınızı bekliyoruz.

Klip
Klip Çekimi

Ünlü bir pop müzik sanatçısının yeni klibinde rol alacak bayan oyuncu ve model seçmelerimiz başlamıştır.