favicon

Parfüm Reklam Filmi

Parfüm reklam filmi için bayan oyuncu ve yeni yüz adaylar aranıyor. ajansımıza kayıt olarak bu seçmelere katılabilirsiniz.

Ünlü bir parfüm markasının bayan parfümü için yeni reklam filmi çekilecektir. Reklam filmi için 25-30 yaş arası bayan oyuncu adayları aranıyor. Bakımlı ve oyunculuk yeteneği olan istenilen yaş aralığında bulunan bayan oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz. Ajansımız parfüm reklam filmi için yeni yüzler arayışına başlamıştır. Televizyon ekranlarında yayınlanacak olan reklam filminde rol almak için parfüm reklam filmi oyunculuk başvurusu linkinde yer alan formumuzu doldurup bize gönderebilirsiniz. Parfüm markasının yeni reklam yüzü siz olabilirsiniz. Şansınızı denemek ve reklam oyunculuğuna bir adım atmak için başvuru aşamasını kaçırmayın.


Reklam filmi için hazırlıklara başlayan yapım şirketi, bayan oyuncu adayı için oyuncu seçmesi düzenliyor. Ajansımızın cast kadrosundan reklam filmine sunulacak yeni yüzler içerisinde siz de yer alabilirsiniz. Parfüm markası bakımlı ve güzel görünen yetenekli bayan oyuncusunu arıyor. Reklam filminde şansınızı denemek için parfüm reklam filmi cast ajans başvurusu kısmından bizlere başvurunuzu ulaştırabilirsiniz. Başvurularınızın fotoğraflı olması rica olunur. Fotoğrafsız başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Değerlendirme sonunda uygun bulunan adaylar ile ekibimiz tarafından iletişime geçilip detaylı bilgiler paylaşılacaktır.


Parfüm Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Fazilet
Fazilet Hanım Ve Kızları Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlandığı ilk bölümüyle dikkat çeken Fazilet hanım ve kızları dizisi için yetenekli her yaştan yeni yüzler oyuncu ihtiyacımız bulunuyor.

Ruj
Ruj Reklam Filmi

Ruj reklamında oynayacak bakımlı ve oyunculuk yeteneğine sahip 20 ile 28 yaş arası kadın oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Başvurular online alınacaktır.

Sucuk
Sucuk Reklam Filmi

Ünlü bir sucuk markasının yeni çekilecek reklam filmi için oyuncu arayışımız bulunuyor. İlgilenen adaylar online başvuru ile müracaat edebilirler.

Giyim
Giyim Markası Reklam Filmi

Ünlü bir giyim markası yeni çekilecek reklam filmi için yeni yüzünü arıyor.

Cep
Cep Telefonu Reklam Filmi

Cep telefonu markasının reklam filmi için yeni yüzler aranıyor.

Dondurma
Dondurma Reklam Filmi

Dondurma reklamı için 20 ile 25 yaş arası genç oyuncular aranıyor. Eğlenceli yeni reklam filminde rol alacak bay ve bayan oyuncuların başvurularını bekliyoruz.

Bisküvi
Bisküvi Reklam Filmi

Yeni reklam projemiz olan bisküvi reklamında rol alacak 25 ile 35 yaş arası bayan yeni yüzler arayışımıza ilanımızda ki formu doldurarak başvurabilirsiniz.