favicon

Parfüm Reklam Filmi

Parfüm reklam filmi için bayan oyuncu ve yeni yüz adaylar aranıyor. ajansımıza kayıt olarak bu seçmelere katılabilirsiniz.

Ünlü bir parfüm markasının bayan parfümü için yeni reklam filmi çekilecektir. Reklam filmi için 25-30 yaş arası bayan oyuncu adayları aranıyor. Bakımlı ve oyunculuk yeteneği olan istenilen yaş aralığında bulunan bayan oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz. Ajansımız parfüm reklam filmi için yeni yüzler arayışına başlamıştır. Televizyon ekranlarında yayınlanacak olan reklam filminde rol almak için parfüm reklam filmi oyunculuk başvurusu linkinde yer alan formumuzu doldurup bize gönderebilirsiniz. Parfüm markasının yeni reklam yüzü siz olabilirsiniz. Şansınızı denemek ve reklam oyunculuğuna bir adım atmak için başvuru aşamasını kaçırmayın.


Reklam filmi için hazırlıklara başlayan yapım şirketi, bayan oyuncu adayı için oyuncu seçmesi düzenliyor. Ajansımızın cast kadrosundan reklam filmine sunulacak yeni yüzler içerisinde siz de yer alabilirsiniz. Parfüm markası bakımlı ve güzel görünen yetenekli bayan oyuncusunu arıyor. Reklam filminde şansınızı denemek için parfüm reklam filmi cast ajans başvurusu kısmından bizlere başvurunuzu ulaştırabilirsiniz. Başvurularınızın fotoğraflı olması rica olunur. Fotoğrafsız başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Değerlendirme sonunda uygun bulunan adaylar ile ekibimiz tarafından iletişime geçilip detaylı bilgiler paylaşılacaktır.


Parfüm Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Şampuan
Şampuan Reklam Filmi

Ünlü bir şampuan markasının yeni reklam projesi için 30 yaşlarında bayan oyuncu aranıyor. Saçlarına ve yeteneğine inanan tüm adayların başvurusunu bekliyoruz.

Çukur
Çukur Dizisi

Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Çukur dizisi için yetenekli yeni yüzler arayışımız başlamıştır. Başvurular online gerçekleştirilecektir.

Kozmetik
Kozmetik Fuarı Modelliği

Kozmetik fuarı için deneyimli 20 ile 28 yaş arası kadın model arayışımız bulunuyor. Güncel fotoğraflarınız ile birlikte online başvurularınızı bekliyoruz.

Bulaşık
Bulaşık Deterjanı Reklam Filmi

Bulaşık deterjanı reklam filmi projesi için yetenekli bayan oyuncu adaylarına ihtiyaç duyuyoruz. Online oyunculuk başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

Ayakkabı
Ayakkabı Katalog Çekimi

Ayakkabı markasının gece koleksiyonu için gerçekleştirilecek katalog çekiminde yer alacak kadın modeller aranıyor. İlgilenenler online başvuru yapabilirler.

İstanbullu
İstanbullu Gelin Dizisi

Star Tv ekranlarının iddialı projelerinden olan İstanbullu Gelin dizisinde rol alacak, deneyimli veya deneyimsiz yeni yüzler oyuncu arayışımız başlamıştır.

Gelinlik
Gelinlik Katalog Çekimi

Bir gelinlik markasının 2018 modellerinin tanıtımının yapılacağı katalog çekimi için 1.75 boya sahip ve disiplinli çalışan model adaylarına ihtiyacımız var.