• 0216 550 10 72
  • info@castistanbul.com

Oyunculuk İçin Başvuru Formu

Oyuncu adaylarının mesleğe başlamak için attıkları ilk adım cast ajanslarına yaptıkları başvurulardır. Kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışı için yapım şirketlerinin oyuncu talebine yanıt veren ajanslar, oyunculara iş imkanı sağlarlar. Sinema filmi, dizi, reklam, tanıtımlar ve podyum mankenliği için ajansların kapısını çalan adaylar kadroya dahil olarak iş alırlar. Oyunculuk için başvuru formu doldurarak ön kayıt aşamasını tamamlamış olurlar. Cast ajansları sayesinde yapımcılara ve yönetmenlere ulaşmak mümkündür. Çünkü oyuncu temini sağlayan ajanslar cast kadrolarını gelen projelere sunarlar. Ve seçmeler bu adaylar arasından yapılır. Ajansların bünyesinde yola çıkan oyuncu adayları meslekte kariyer fırsatını elde etmiş olurlar.


OYUNCULUĞUN PÜF NOKTALARI NELERDİR?


Oyunculuk için başvuru formu ilk adım olup, ajanslara kayıt olduktan sonra oyunculuğunuzu geliştirmeniz gerekir. Oyunculuğa adım attıktan sonra yer alacağınız projede, senaryoyu iyi okumanız ve analiz etmeniz gerekir. Sadece kendi canlandıracağınız rolü değil, senaryonun tüm konusunu ele alarak diğer karakterler hakkında da bilgi sahibi olun. Cesur olun ve oyunculukta heyecanınızı kontrol etmeyi öğrenin. Kamera karşısında rahat olmanız çok önemlidir. Bir oyuncu role ne kadar rahat girerse izleyicide bu doğallığı o kadar kolay alır ekran karşısında. Ve en önemli püf noktalarından biri de disiplinli çalışmaya özen gösterin. Set saatlerine uyum sağlayın. Senaryodaki rolünüzü ezberleyerek gelin çekim alanına. Bir oyuncunun bunlara dikkat etmesi mesleğinde ilerlemesine yardımcı olacaktır. Oyuncu olmak için casting oyunculuk ajansı kısmından bizlere başvuruda bulunabilirsiniz. Ajansımızı tercih ederek, oyunculuk ve sektörle ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. İzleyeceğiniz yol hakkında uzman görüşleri alabilirsiniz.


Profesyonel bir oyuncu eğitimine çok önem verir ve kendini sürekli geliştirmeye çalışır. Cast ajansları, iş anlamında olanak sağlar fakat ilerlemek ve iyi bir oyuncu olmak için sizin çabanızda bu noktada çok önemlidir. Adaylar oyunculuk için başvuru formu doldururken bu mesleği gerçekten isteyip istemediklerine karar vermelidirler. Kariyerinizi kamera önünde sürdürmek için güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışına sahip ajansları tercih etmeye dikkat edin. İnternet sitemizi ziyaret ederek ajansımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Yeteneklerinizi ajansımızın deneyimi ile birleştirin ve profesyonel bir giriş sağlayın sektöre.


Basvuru sartlari
OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%