's

SADECE İSTANBUL DA İKAMET EDEN ADAYLARA OYUNCULUK EĞİTİMİ VERİLMEKTEDİR. YADA HAFTASONU İSTANBULA GELİP GİTME İMKANI OLANLARA.
EĞİTİM ALMAK İSTEYEN ADAYLAR, www.oyuncusahnesi.com linkinden okulumuzu inceleyebilirsiniz.

Oyunculuğun temel kurallarından biri olan yetenek, zaman içerisinde gelişen ve zenginleşen bir olgudur. Oyuncu adayı yeteneğini, eğitim ile şekillendirerek ve geliştirerek bilinçli bir birey haline gelir. Dizi, film ve reklam çekimi projelerinde bir karaktere hayat veren oyuncular mesleğin teknik bilgisini de kazanarak çok daha başarılı olurlar. Oyunculuk eğitimi başvurusu yaparak alacağınız kapsamlı dersler ile kariyerinize hızlı bir giriş yapmış olursunuz. Kişi aldığı eğitimlerle kendini keşfederek, beden dilini kullanmayı, rol çözümlemeyi ve oyunculuğa dair tüm kapsamlı bilgileri almış olacaktır.


OYUNCULUK EĞİTİMİ BAŞVURUSUNU KİMLER YAPABİLİR?


Oyunculuk eğitimi başvurusu herkesin başvurabileceği bir kurstur. Ancak kursun faydası istekli ve yetenekli oyuncu adaylarına yarar sağlayacaktır. Oyunculuğun bir süreç olduğunu ve emek gerektiren bir meslek dalı olduğunun farkında olan bireyler alacakları eğitimle bilinçleneceklerdir. Eğitim başvuruları kursların web sitelerinde bulunan başvuru formlarını doldurarak veya şahsen müracaat ederek yapılabilir. Kursun ders içerikleri ve eğitmenleri kursiyerlerin karar aşamasında oldukça etkili olabiliyor. Derslerin tecrübeli oyuncular tarafından verilmesi oyunculuk ile ilgili büyük önem taşır. Set ortamlarını, çalışma koşullarını, rol tekniklerini, ses beden ve nefes tekniklerini, diksiyon çalışmalarını ve kamera oyunculuğunu mesleğe yıllarını vermiş değerli eğitmenlerden almak bir oyuncu adayı için fırsat niteliği taşır. Uygulamalı dersler ile kişi kendini dener ve eksik yanlarını eğitmenleri ile birlikte keşfederek geliştirme yoluna gider. Kurs sonunda veya kurs süresince ajansımızın çalıştığı projelerde rol alarak oyunculuk yeteneğini geliştirme imkanı da bulur. Eğitmenlerimiz eşliğinde oyunculuğa dair teorik ve uygulamalı derslerde yer alarak kendinizi geliştirebilirsiniz.


Pek çok kişinin hayali olan oyunculuk için eğitimin yeri ve önemi çok büyüktür. Bugün televizyonlarda izlediğimiz bir çok projede yer alan ve başarılarıyla tanınan oyuncuların eğitim geçmişleri mutlaka vardır. Ve unutmamak gerekiyor ki temel oyunculuk dersleri eğitimin sadece bir parçasıdır. Başarılı oyuncular sektörde var oldukça kendilerini geliştirmeye devam ediyorlardır. Örneğin alacakları bir rol için dans, binicilik, şive veya dövüş teknikleri gibi çeşitli alanlarda da dersler almaları da gerekebilir. Eğitim her geçen gün süreklilik gösteren ve kişiyi başarıya götüren yaşamın bir parçasıdır. Oyunculuk eğitimi başvurususu yaparak sizlerde hayalinizdeki mesleğe doğru bir adım atabilirsiniz.


Online Başvuru Yap

Paylaş: