's

Oyunculuk eğitimi almak istiyorum diyen adaylar değerli eğitmenlerimiz eşliğinde derslere katılarak teorik ve uygulamalı programlarımızdan yararlanabilirler. Eğitim her alanda olduğu gibi oyunculuk mesleğinde de şüphesiz önemli bir yere sahiptir. Mesleğe ilişkin tüm bilgilerin yer aldığı ders programları oyuncu adaylarının kariyer kapılarını aralamaya yardımcı olacaktır. Alanında uzman eğitmenlerimizin engin bilgi ve deneyimlerinden faydalanarak eğitimli oyuncular statüsünde yer alabilirsiniz. Sektöre uzun yıllar emek vermiş değerli eğitmenlerimiz ile oyunculuk yeteneğinizi geliştirebilirsiniz.


OYUNCULUK EĞİTİMİNİN AMACI VE SEKTÖRDEKİ YERİ

Oyunculuk eğitimlerinin amacı öncelikle profesyonel ve bilinçli oyuncular yetiştirmektir. Dizi ve sinema projelerinde rol almak ve mesleğin temel bilgilerine sahip olmak istiyorsanız eğitim başvurusu yapmanızda yarar vardır. Kendini geliştirmeyi hedefleyen ve oyunculuk eğitimi almak istiyorum diye yola çıkan tüm adaylar kursların kapılarını çalıyor. Oyunculuk mesleği ile ilgili tüm bilgilere ve becerilere sahip olmak için eğitim alan oyuncu adayları başarının eğitimden geçtiğinin bilincinde hareket ediyorlar. Profesyonel bir oyuncu olmak için güvenilir kurslara başvuru yaparak uzman eğitmenlerin deneyimlerinden faydalanıyorlar. Ajans olarak eğitim sektöründe de hizmet vererek cast kadromuzu profesyonel oyuncu adaylarından oluşturmaya özen gösteriyoruz. Ajansımın hizmet verdiği bir çok dizi, film ve reklam projelerinin oyuncu seçmelerinde adaylarımızın başarılı olabilmeleri için eğitim kadromuzu oluşturduk. Oyunculuğa yeteneği olan adayların kursumuzdan faydalanmasını sağlayarak mesleki başarılarına destek olmayı hedefliyoruz.


Eğitim anlamında kapsamlı çalışmalarımızın neticesinde sektöre bilinçli oyuncular kazandırıyoruz. Oyunculuk eğitimi almak istiyorum diye yola çıkan adaylar kariyerlerine başarılı bir başlangıç yapıyorlar. Mesleki bilgiler edinerek, pratik ve teknik uygulamalar ile kendinizi geliştirebiliyorsunuz. Kişisel gelişiminize katkı sağlayacak olan ders içerikleri sizleri ekranlara ve sahnelere hazırlıyor. Oyunculuk mesleğinde rahat ve öz güvenli olabilmek çok önemlidir. Ses, mimik, beden dili, doğaçlama, rol çalışmaları gibi bir çok alanda alınan eğitimler oyuncunun profesyonelleşmesine ve başarılı olmasına yardımcı olur. Yetenek oyunculukta tabi ki gereklidir fakat tek başına yeterli değildir. Yaratıcılığınızı ortaya çıkarmak ve yeteneğinizi nasıl kullanacağınızı öğrenmek için eğitime ihtiyaç duyulur. Tam bu noktada alanında uzman eğitmenlerimizin sizler için kapsamlı çalışmalar ile oluşturduğu ders programları devreye giriyor. Ve eğitimlere katılarak çok yönlü gelişiminizi desteklemiş oluyorsunuz. Bir oyuncunun sahip olması gereken bilgi birikimi en az yeteneği kadar önemlidir. İyi bir oyuncu olmak istiyorsanız teorik ve teknik bilgi eğitiminizi ertelemeyin.

SADECE İSTANBUL DA İKAMET EDEN ADAYLARA OYUNCULUK EĞİTİMİ VERİLMEKTEDİR. EĞİTİM ALMAK İSTEYEN ADAYLAR, oyuncusahnesi.com dan BİLGİ ALABİLİRLER.


Online Başvuru Yap

Paylaş: