• 0216 550 10 72
  • info@castistanbul.com

Oyunculuk Ajansları Başvuru Formu Adana

Oyunculuk milyonlarca kişinin hayallerini haline gelmiştir. Her gün televizyon ekranlarında izlediğimiz diziler, filmler ve reklam çekimlerinde rol almanın hayalini kuran yetenekli milyonlarca kişi var. Bu yetenekli kişiler oyunculuğa adım atmak için pek çok yol deniyor. Kimi eğitim alıyor, kimi cast ajanslarının yolunu tutuyor kimi de oyuncu ilanlarına başvuruda bulunuyor. Cast ajanslarının ve sektörün genellikle İstanbul'da yaygınlaşması bazı kişiler için engel gibi gözükse de, bizler ajans olarak gelişen teknoloji sayesinde Türkiye'nin her yerinde yaşayan oyuncu adaylarının başvurularını online olarak alıyoruz. Bunlardan oyunculuk ajansları başvuru formu Adana müracaatları da attığımız önemli adımlardan biridir.


ADANA'DA YAŞAYAN OYUNCU ADAYLARININ YAPMASI GEREKENLER


Adana'da yaşayan ve oyuncu olmak isteyen kişilere artık uzak değiliz. Merkezi İstanbul'da bulunan ajansımız Adana'da'da hizmet vermeye başlamıştır. Oyuncu ve oyuncu adayları internet sitemiz üzerinden oyunculuk ajansları başvuru formu Adana başlığından sektöre bilinçli bir adım atabilirler. Online başvuru formu ile ajansımıza ön başvuru işlemlerini tamamlama fırsatı sunuyoruz. Ön başvuruyu yapan oyuncu adaylarının gerekli incelemeleri tamamlandıktan sonra formlarda belirttikleri iletişim numaralarından irtibata geçiyoruz. Adana'da bulunan anlaşmalı fotoğraf stüdyolarımızda profesyonel fotoğraf çekimlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Fotoğraflarınız ajansımıza ulaştırılıp, ekibimiz tarafından oyuncu sunum dosyalarınız oluşturuluyor. Dizi, film ve reklam projelerinin ihtiyaçları doğrultusunda belirlenen oyuncu seçmelerine sunumlarınız yapılıyor. Onaylanmanız durumunda ise detaylı bilgiler sizinle paylaşılarak proje çekimlerine başlanıyor. Yeteneklerinizi değerlendirmekten korkmayın. Oyunculuk alanında kariyer yapmak ve geleceğin başarılı oyuncuları arasında yer almak istiyorsanız ajans başvuru formu linkinden online başvurunuzu yapabilirsiniz.


Oyunculuk sektörünü deneyimlerimiz ve teknoloji ile birleştirerek Türkiye'nin her yerinden oyuncu adaylarına ulaşarak geniş bir sektörel ağ yaratıyoruz. Çalışmış olduğumuz projelerin oyuncu ihtiyacını karşılayacak geniş bir cast kadrosuna sahip olabilmenin gururunu yaşıyoruz. Oyunculuk ajansları başvuru formu Adana'da yaşayan adaylarımızın da bu geniş cast yelpazemize dahil olabilmeleri için başvuru ilanlarımız devam ediyor. Oyunculuk yeteneğine inanan her yaş grubundan adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır. İnternet sitemiz üzerinden online başvuru formunu doldurarak sizler de ailemize katılma fırsatını bulabilirsiniz.


Basvuru sartlari
OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%