Oyunculuk ajansı olarak sektörde bugüne kadar milyonlarca yetenekli oyuncu adayının başvurusunu alarak bilinçli oyuncular kazandırmaya çalıştık. Merkez ofisimizin İstanbul'da bulunması gelişen teknoloji sayesinde diğer şehirlerde yaşayan adaylarımız için de engel olmaktan çıktı. Bunların başında başkent Ankara yer alıyor. İnternet sitemizde bulunan başvuru formumuzu doldurarak online yapacağınız başvuru ile kayıt için ajansımıza gelmeniz gerekmiyor. Ankara'da bulunan anlaşmalı fotoğraf stüdyolarımızda profesyonel çekimleriniz yapılarak tarafımıza ulaştırılıp başvurunuz tamamlanıyor. Oyunculuk ajansları Ankara başvuruları, oyuncu adayları için bugüne kadar engel gibi görünmüş olabilir. İstanbul'da yoğunlukta olan cast ajanslarına ulaşmak artık daha kolay.


ANKARA'DA YAŞAYAN YETENEKLİ YENİ YÜZLER BAŞVURULARI


Ankara'da yaşayan pek çok yetenekli oyuncu adayı için kapılarımız açık. Ajansımızın cast kadrosunda yer almanız için yapmanız gereken tek şey online başvurunuzu yapıp bize göndermeniz. Dizi, film ve reklam projeleri için aranan oyuncu ihtiyacına yanıt verebilecek geniş bir cast yelpazemiz bulunuyor. Yeni yüzler ve yeni yetenekler olarak neden sizler de bu projelerde yer almıyorsunuz? Oyunculuk ajansları Ankara başvurusu ile oyunculuğa ilk adımı bizimle birlikte atabilirsiniz. Başvuru formumuza Ankara oyunculuk ajansları linkinden ulaşarak bilgilerinizi eksiksiz olarak girip, fotoğrafınız ile bize yollamanız durumunda başvurunuz değerlendirmeye alınacaktır. Ekibimiz tarafından formlarda belirttiğiniz iletişim bilgilerinden sizlere ulaşılarak detaylı bilgiler paylaşılacaktır. Oyunculuk yetenekleriniz iyi bir ajansla değerlendirmek ve sektöre bir adım atmak için beklemeyin. Televizyon ekranlarında yer alan dizi, film ve reklam projeleri için şansınızı deneyerek oyunculuk yapma fırsatını yakalayabilirsiniz. Dizi projelerinde ufak roller de yer alma kamera önü deneyimi yaşayarak kendinizi geliştirme fırsatını bulabilirsiniz.


Bugüne kadar ajans olarak çalışmış olduğumuz projelerdeki başarımızı yetenekli oyuncularımız ile birlikte paylaştık. Sizler de ailemize katılarak başarılarımıza ortak olabilir, kendi başarılarınızı ispatlayabilirsiniz. Oyunculuk ajansları Ankara başvuru formu ile hayallerinizde ki mesleğe bir adım daha yaklaşabilir ve yeteneklerinizi değerlendirebilirsiniz. Deneyimli, deneyimsiz her yaştan oyuncu adayının başvuruları değerlendirmeye alınacaktır. 18 yaş altındaki adayların ailelerinin onayı ile birlikte başvuru yapması önemli bir uyarımızdır. Bunun dışında yeteneklerine inanan ve oyunculuk yapmak isteyen tüm adayların başvurularını bekliyoruz. Ankara'da veya Türkiye'nin her hangi bir şehrinde yaşamanız oyuncu olmanız için engel değildir.