• 0216 550 10 72
  • info@castistanbul.com

Oyuncu Başvurusu Formu

Televizyon ve sinema sektöründe oyuncu olarak yer almak isteyen kişiler oyuncu başvurusu formu doldurarak mesleğe adım atıyorlar. Cast ajanslarının internet sitelerinde bulunan bu formlar pek çok oyuncu adayına mesleki bir adım oluyor. Dizilerde, filmlerde, reklamlarda veya sinema projelerinde doğan oyuncu ihtiyacı genellikle cast ajansları tarafından temin ediliyor. Bu yüzden cast ajansları bünyelerinde milyonlarca çeşitli oyuncu adayı barındırıyor. Her role uygun oyuncu adayına ulaşmak mümkün hale geliyor.


OYUNCU OLMAK İSTİYORUM NASIL BİR YOL İZLEMELİYİM?


Oyuncu olmaya karar veren ve hayallerini gerçekleştirmek isteyen kişilerin öncelikle iyi bir cast ajansı araştırması gerekiyor. Ajansın oyuncu kadrosuna dahil olmak için de oyuncu başvurusu formu doldurarak talepte bulunması gerekiyor. Ajans olarak oyuncu ve oyuncu adaylarımızın başvurularını önce internet sitemiz üzerinde yayınladığımız ön başvuru formumuz ile alıyoruz. Sonrasında ekibimiz tarafından yapılan başvurular incelemeye alınıyor. Uygun bulunan adaylar ile iletişime geçerek asıl kayıt işlemleri için detaylı bilgiler paylaşılıyor. Sizler de oyunculuk yeteneklerinize inanıyorsanız ve bu mesleği gerçekten yapmaya karar verdiyseniz ajans oyunculuk başvurusu kısmından ajansımıza başvuruda bulunabilirsiniz. Eğitimli veya eğitimsiz, deneyimli veya deneyimsiz her yaştan oyuncu adayının başvurularını değerlendirmeye alıyoruz. Oyuncu adaylarımızın gelişimleriyle ve eğitimleriyle de yakından ilgileniyoruz.


Ajansımıza göndermiş olduğunuz başvuru formlarındaki bilgileri eksiksiz ve doğru girmeniz, oyunculuk mesleğine başlamanız ve değerlendirme aşamamız için büyük önem taşıyor. Oyuncu başvurusu formu kişisel ve fiziksel bilgileriniz ile birlikte deneyim ve eğitim bilgilerinizin de yer aldığı formlardır. Formlarda ekleyeceğiniz fotoğrafınız da değerlendirme sürecimiz için önemlidir. Dizilerde, filmlerde veya reklam çekimlerinde rol almak istiyorsanız güvenilir bir cast ajansına başvuruda bulunarak yola çıkabilirsiniz. Profesyonel çalışan cast ajansları yeteneklerinizi nasıl değerlendirebileceğinizi veya ne tür eğitimler almanız gerektiği konusunda sizi yönlendirecektir. İyi bir oyuncu olmak istiyorsanız yola alanında uzman kişiler ile birlikte çıkmaya özen göstermelisiniz. Kariyerinizi etkileyecek olan bu kararınızda başvuru yapmadan önce ajansınızı iyi araştırmalı ve referanslarıyla çalışmış oldukları projeler konusunda bilgi sahibi olmalısınız. Ve unutmayın ki merkezi İstanbul'da bulunan ajansımız artık online başvuru sayesinde Türkiye'nin her yerinden oyuncu başvurusunu kabul ediyor. Size kalan sadece oyunculuk hayalinize bir adım atmak.


Basvuru sartlari
OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%