• 0216 550 10 72
  • info@castistanbul.com

Oyuncu Başvuru Formu

Oyuncu bir karakteri canlandıran ve rol yapan kişi anlamına gelir. Oyunculuk yeteneği olan pek çok kimse bunu değerlendirmek için ajansların kapısını çalar. Oyuncu başvuru formu doldurarak ilk adımı atmış olur. Deneyimli veya deneyimsiz oyuncu adayları ajanslara kayıt olarak doğru bir başlangıç yapmış olur. Ajansların çalışmış oldukları dizi, film ve reklam çekimi projelerinde yer alarak deneyim kazanma şansına sahip olabilirler. Ayrıca doğru bir yönlendirme ile oyunculuk eğitimi konusunda bilinçlendirme yapılır. İyi ve kaliteli ajanslar oyuncu adaylarının başarısı ile isim yaparlar.


OYUNCU OLABİLMENİN ŞARTLARI NELERDİR?


Öncelikle oyuncu olabilmek için yeteneğinizin ve ilginizin olması gerekiyor. Yeteneklerinizi nasıl kullanacağınızı ve oyunculuğun temel ve teorik bilgilerini öğrenmeniz gerekiyor. Buda eğitim almaktan geçiyor. İyi bir oyuncunun pek çok konuda bilgi sahibi olması gerekiyor. Kamera önünde nasıl hareket etmesi gerektiğini, rol çözümlemeyi, beden ses ve nefes tekniklerini bilerek oynaması, iyi bir oyuncu olma yolunda önünü açacaktır. Cast ajansları oyuncu başvuru formu ile adayların başvurularını kabul ederek sektördeki oyuncu ihtiyacını karşılamayı hedefliyor. Ajans olarak oyuncu adaylarımızın bilgi ve yetenekleri doğrultusunda pek çok projede yer almalarına imkan tanıyoruz. Sizlerde sektörde yer almak istiyorsanız oyuncu arayan ajanslar kısmından giriş yaparak başvuru formumuzu doldurabilirsiniz. Formda kişisel bilgilerinizi ve varsa oyunculuk alanındaki deneyimlerinizi yazıp bize ulaştırabilirsiniz. Cast direktörlerimizin bilgisi dahilinde yönlendirileceğiniz projelerde rol alabilirsiniz.


Oyunculuk için her yaştan aday ajanslara başvuruda bulunabilir. 18 yaşın altındaki adayların başvuruları ancak velilerinin onayı ile kabul edilir. Bebek oyuncu, çocuk oyuncu, genç oyuncu, yetişkin oyuncu ve yaşlı oyuncu olmak üzere geniş bir cast yelpazemiz bulunuyor. Adaylarımız oyuncu başvuru formu doldurarak tüm bilgilerini doğru ve eksiksiz girerek müracaat edebilirler. Formlarda belirtilen numaralardan ekibimiz tarafından aranıp iletişime geçilecektir. Kayıt işlemleri ile ilgili detaylı bilgiler paylaşılıp, oyunculuk mesleğindeki ilk girişiminiz tamamlanacaktır. Oyunculuk mesleğini yapmak ve bu yolda ilerlemek istiyorsanız ajansımıza kayıt olabilirsiniz. Televizyon ekranlarında yayınlanan projelerde yer almak için profesyonel bir cast ajansıyla çalışmanız doğru olacaktır.


Basvuru sartlari
OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%